10 Jocuri și divertisment pentru noul an 2019! Cum să distrați oaspeții pentru noul an - înregistrarea utilizatorului

Dragi prieteni! Îți împărtășesc distracțiile de Anul Nou! Aceste distracții sunt potrivite pentru dvs.: dacă petreceți o vacanță acasă, unde există foarte puțin spațiu liber între masă și televizor dacă prietenii și rudele sunt la vârsta de 2 ani.







Așa că am multe astăzi. A acoperit cu un cap. Și, după cum ați avut loc celebrarea NG? Doar stai pe spate, uitam în gol la televizor, sau pentru a te distra? Dacă da, atunci spune-mi, cum? Ei bine, Fantin-clare. Anunțurile de Anul Nou. Și dacă oaspeții vin pentru? Act scena? Am venit cu vreodată-programmu.Kak fi eu quizmaster estradă) Chef (un pic), și de Moș Crăciun. oferind cadouri. Apropo, când sunt.







Vacanța de Anul Nou a zburat o casa mig.My nu este așezat, în fiecare zi, în cazul în care ceva a mers pentru o plimbare, săniuș, sau la cineva pentru o vizită. Primul a fost un matineu în sadike.Moy Marik a fost Mos Craciun (scriptat), dans dans „muzica I Ded Moroz“ .acum.

POSTERII DE CREDINȚE ȘI DRAGOSTE. Pe astfel de postere, oaspeții scriu felicitări și dorințe pentru copil, lasă amprente digitale, rujuri și fac tot ce vin doar minții. Distracție plăcută și distractivă pentru oaspeți. Eu o voi face.

Uraaa! Prima zi de iarnă) Am făcut o simplă cutie de Advent (a luat o cutie de pantofi și înregistrat hârtia de împachetat, tipărit și lipit bunicul / Santo, pentru a începe numărarea) timp de 31 de zile. Puiul va lipi un cerc lipicios în fiecare zi, și.

Anul Nou este cea mai magica vacanta! În această zi, copiii și adulții așteaptă un miracol! Invită un basm în casă, vă rugăm să vă și copiii dvs. cu sosirea de bunicul Frost și nepoata lui Snow Maiden. Vă propunem să faceți o vacanță.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: