"Alania". Homich, Grigoriev, Pliev Bulgaru, DaCosta, Khubulov (Neko, 49) Gabulov, rezervor Dudiev (Takazov 20), Celaya, Bikmaev (Gigolaev, 73).

"Beshiktash": Reçber, KORKMAZ, Sivok, Toraman, Köybașı, Kavlak (Doug, 88), Fernandes, Ernst Guti (Aurelio, 62) Goloshko (Pektemek 71), Hugo Almeida.

Avertismente: Korkmaz, 7. Gabulov, 7. Dudiev 11. Khubulov, 21. Pliev 35. Fernandes, 35. bulgari, 42. Bikmaev, 70. Toraman, 70. Gigolaev 86. Neko 89. Pektemek 89.
Îndepărtarea: Toraman, 86.

90 + 4 "Totul, meciul sa terminat! A fost o vânătoare glorioasă, dar, din păcate, "Besiktas" merge la etapa de grup. Dar pentru "Alania", în orice caz, nu-ți fie rușine!

90 + 3 'Zelaya nu ajunge la minge după transferul lui Neko de-a lungul porții!

90 + 2 'După o lovitură liberă de lovitura de pedeapsă mingea a fost scoasă din suprafața de pedeapsă, iar Bakaev, care a pătruns după ce a marcat, nu a lovit ținta.

90 + 2 'Ryushtu după ce mingea este eliminată. Cu toate acestea, după câteva secunde, pedeapsa este la poarta oaspeților.

90 + 1 "Toți" Besiktas "sa înrădăcit la propriul penalty. Korkmaz trimite mingea către colțul terenului.

90 '4 minute adăugate. O mulțime de locuitori din Vladikavkaz au ratat în Istanbul.

89 'O altă pereche de avertismente.

88 'ГОООООЛЛЛ. 2: 0. NU POATE FI. DANILO NEKO.
Rushtu a cedat fără succes după ce a făcut un corner, iar Neko din centrul loviturii a lovit ținta!

86 'Un alt lot pe teren. Toraman primește un al doilea avertisment și este scos din câmp.

85 'Cel de-al șaptelea colț al meciului a câștigat roșu-galben. După ce a depus Zelaya, Ryushtu a ieșit la ieșire, dar Grigoriev nu a reușit să-i pedepsească pe păstorul cu experiență pentru leneș.

Acum iată colțul real.

83 'Fernandes, lovitura liberă, a fost suspendată pe partea stângă, dar mingea a zburat în față. Câteva secunde mai târziu, Gigolaev a obținut o lovitură liberă de la steagul de colț.

80 'GOOOOOLLL. 1: 0. GEORGI GABULOV.
Neko a aruncat un progres în pedeapsa Zelaya, care a venit la linia frontului și a făcut o reperate o trecere la centrul de căpitan, care a trimis imediat mingea in poarta!

76 'Un alt moment! Gigolaev a tras din flancul stâng, mingea a ajuns la postul de la distanță, de unde Neko a rostogolit mingea de-a lungul porții în locul mingii.

75 'Pieptul lui Gigolaev a aruncat mingea trecutului lui Toramana și, intrând în suprafața de pedeapsă, a lovit în colțul din depărtare! Maestria nu era suficientă pentru a răsuci mingea în țintă, zburând.

73 'Roland Gigolaev îl înlocuiește pe Bikmaev pentru echipa oaspete.

72 'Zelaya a lovit o lovitură periculoasă într-un "zid" masiv din Istanbul.

71 'Mustafa Pektemek îl înlocuiește pe Goloshko pentru echipa gazdă.

70 "Din nou, cărțile schimbate ale echipei - Bikmaev și Toraman în lumina reflectoarelor.

68 'Următorul moment în "Alania", Ernst și-a asigurat partenerii în apărare.

66 'Dacosta bate lovit mingea din corner, dar se termină ușor "Alania".

64 'Goloshko încalcă regulile într-o lovitură de pedeapsă.

62 'Mehmet Aurelio îl înlocuiește pe Guti.

59 'Un alt atac bun al gazdei, dar Zelaya a intrat în poziția ofsaidului.

57 'Gabulov a lovit cu pedeapsă pe o distanță lungă - Rushtu a lovit mingea în fața lui, dar nici unul dintre Vladikavkaz la finisare nu a fost!

55 'În acest moment, Rushto își salvează echipa! O altă șansă a apărut la poarta oaspeților după colț, dar portarul de 38 de ani a ajutat "Besiktas" după o lovitură puternică de la pedeapsa Bikmaeva!

54 'Fernandes a lovit cu o lovitură liberă de la 25 de metri - Khomich a salvat "Alania"!

52 „După colțul Bikmaeva al câmpului Grigoriev a lovit capul cu o revenire pe gazon, dar Ryushtu ar putea reacționa la acest atac și sa transformat mingea peste bara transversală!

51 'O altă pedeapsă din flancul drept a adus Bikmaev - fundașii au înscris golul de pe dreapta.

49 'Danilo Nek pasează în teren pe locul lui Khubulov.

47 'Khubulov este accidentat. Se pare că în Alanya va avea loc un alt înlocuitor forțat.

46 'A doua repriză este prelungită!

45 + 3 "Și un alt atac ascuțit," Alania ", dar de data aceasta nu sa întâmplat nici o lovitură de gol.

45 + 2 'Pliev a lovit de la o distanță foarte lungă - nu prea departe de aliniere a zburat mingea.

45 + 1 '3 minute adăugate.

45 'Zelaya creează un alt moment minunat și din nou nu împarte mingea cu un partener! Dar cât de periculos a fost omul salvadoran!

43 'Jocul este dezvăluit și arbitrul le oferă adversarilor o luptă.

42 "Bulgar a primit un avertisment.

41 'Zelaya a învins doi apărători la intrarea în zona de pedeapsă și a lovit de la 15 metri - mingea a zburat lângă poartă!

40 'Rüștu nu se grăbește să intre în balon în poartă.

38 'Almeida a lovit dintr-un unghi ascuțit de-a lungul porții. Cu toate acestea, Khomich încă atins mingea, și va fi un colț.

36 'Khomich salvează "Alania" după ce l-au lovit pe Almeida în accent! Adevărat, portughezii au urcat în ofsaid.

Din nou, echipele au făcut schimb de avertismente.

33 'Bikmaev a depus din flancul stâng, Khubulov dorea bine mingea, dar Ryushtu la bătut.

32 "Da, în timp ce" Alania "nu a fost un jota mai aproape de cel puțin un gol marcat.

29 'Jocul este împărțit în mai multe episoade mici.

28 Și din nou colțul de la porțile Khomich.

26 'Un alt corner a câștigat turcii.

25 'Khubulov a câștigat un penalty aproape la colț, Bikmaev a încercat din nou să trimită mingea la țintă, dar nu a intrat în ea.

24 "Într-un fel, entuziasmul inițial al cetățenilor Vladikavkaz a ajuns rapid la nimic. Nu mi-ar plăcea să mă uit la răsucirea mingii din ambele părți în timpul rămas.

După Corner Sivok înainte de toate în lupta de la etajul al doilea, dar bate mai mare.

21 'După ce a executat o lovitură de pedeapsă, cineva de la apărătorii lui aproape a tăiat mingea în plasa lui. Avertismentul lui Khubulov.

Acum este nevoie de ajutorul lui Kavlak.

18 "Dudiev avea nevoie de ajutor medical. Aslan nu poate continua jocul, schimbă Soslan Takazov.

17 'După ce portarul cu experiență unghiular nu a contestat jucat la ieșire, dar cu sarcina sa a făcut față.

16 "Bikmaev de la lovitura de pedeapsă a dat minge la congestionarea de jucători, nici o sferă de joc atins, și Rushtu lovit ciudat mingea la colț.

15 "Almeida a fost cu mingea în suprafața de pedeapsă," Alania "și a lovit, dar mingea a trecut prin aliniere.

14 "Besiktas" urmărește liniștit cum "Alania" încearcă să-și construiască atacurile.

11 "Gorchinnikul" primește, se pare, Dudiev.

9 "Greva de mare distanță a lui Bakaev a eșuat.

8 'Gabulov a pătruns pe flancul drept și apoi puternic pe lângă portar - Ryushtu ia mingea din suprafața de pedeapsă.

7 'Korkmaz și Gabulov a primit cartonașul galben.

6 "Sărbătoarea pe teren din Vladikavkaz. Kormkaz și Zelaya au luptat pentru minge, turcii au luat mingea deasupra lateral, în timp ce se incarca la poalele Rodolfo.

4 'Fernandes a executat lovitura liberă, mingea trimisă de capul lui Vladikavkaz a venit în mâinile lui Khomich.

2 'De la începutul jocului echipele își propun să-și rezolve problemele.

Meciul va avea loc. Echipele se încălzesc. Meciul începe la 22:35 ora Moscovei.

Din cauza condițiilor meteorologice, meciul este amânat timp de o jumătate de oră. Și nu este adevărat că întâlnirea va începe deloc.