7 Motive pentru care un străin nu ar trebui să întâlnească o fetiță rusă

1. Fetele din Rusia sunt prea frumoase

Afirmația că femeile rusești trebuie să arate frumos nu este altceva decât un bugbear. Pentru majoritatea dintre noi, viata - ca un podium și vom străluci, chiar dacă a mers la cel mai apropiat magazin să cumpere lapte sau de mers pe jos de câine. Prietena mea Sasha întotdeauna se plimba pe tocuri și nu-i pasă că nu este convenabilă doar pentru că e frumoasă! Mai mult decât atât, timp de cinci ani, că ea învață la școală, ea nu a apărut niciodată în fața studenților în același proces. Când am întrebat-o de ce a fost atât de îngrijorat cu privire la modul în care ea arată, Alex ridică din sprâncene: „De ce am încerca întotdeauna să arate frumusețea bine, știi, o forță teribilă Nimeni nu va observa bogat lumea ta interioară, dacă te duci mouse-ul gri? . "







Deci, dacă te duci la o întâlnire cu o fată din Rusia, încercați să vă potriviți! Alții nu s-au gândit: ce face o asemenea frumusețe lângă acest tip obișnuit?

2. Devoțiunea nu este bună!

Fetele din Rusia cred, de fapt, că cel ales este cel mai bun pe planetă, cel mai talentat, puternic și inteligent. Și sunt siguri de acest lucru, deoarece își cunosc propriile valori. Fiecare fată se gândește la ea însăși ca Regină, iar apoi trebuie să existe un Rege. Ea este gata să-i trateze partenerul ca Rege - cu respect și dragoste, sprijinindu-l în totul!

Într-un cuvânt, dacă credeți că nu este necesar și plictisitor să fii credincios, nu întâlni niciodată o fată din Rusia!

3. Inclusiv cu fata sunt părinții ei

Și să fie pregătit pentru faptul că tatăl ei, cu siguranță, va voi face o verificare a - va trebui să dovedească faptul că sunteți o persoană de încredere care poate fi de încredere cu fiica prețioase! Fiecare familie are cecuri proprii. De exemplu, prietenul meu Jacques a trebuit să bea o sticlă de vodcă cu noi la o petrecere cu tatăl său! În caz contrar, el ar fi considerat prea slab și nu poate să mă protejeze. Din fericire pentru toată lumea, Jacques a reușit și împreună am sărbătorit asta cu o altă bucată din tortul mamei mele!







4. fetele rusești sunt prea independente

Poetul Nekrasov a spus despre femeia rusă: "Calul se va opri în mișcare, va intra în coliba arzătoare!" Femeile din Rusia, de fapt, astfel - nu au nevoie de protecție și de patronajul unui bărbat! Fetele din Rusia se bazează, în primul rând, numai pe ele însele și chiar întâlnesc frumosul prinț, nu vor renunța la carieră sau la al doilea învățământ.

O prietena rusă va fi foarte independentă și încăpățânată, dar, pe de altă parte, este disperată curajoasă și gata să depășească orice dificultate cu tine!

5. O fată din Rusia are așteptări mari pentru un partener

Fetele din Rusia sunt foarte exigente. Ei nu au nevoie doar de un tip care să înnebunească cu dragoste. Ei vor cel mai bun om de pe planetă! Va trebui să deschideți ușile în fața ei, să vă dați haina, să dați flori. Dacă nu sunteți un gentleman, nici măcar nu încercați să vă întâlniți cu ruși!

Dar fetele din Rusia sunt importante nu numai cum îi tratezi, ci și cum arată în ochii altora. Fiți gata să deveniți un cavaler - dați drumul bunicii în transportul public, salvați pisoiul de la câinii foame. După ce am văzut un om s-au grabit în gura de vizitare pentru a salva, care nu a reușit rață pentru a obține, dar în ochii prietenei lui, el arăta ca un adevărat erou!

6. Fiți gata să topiți gheața

Fetele rusești sunt foarte rezervate și țin o distanță lungă. Orice fată din Rusia se va preface că este Regina de zăpadă, chiar dacă ea vă place (mai ales dacă ea vă place!). Pavel a sosit la Moscova pentru prietena lui: „Când am început să vorbim între noi a fost un zid, dar treptat, pas cu pas, trebuie să ajungă la inima ei și a înțeles că în spatele indiferența exterioară se ascunde cea mai gingasa si iubitoare fata l-am cunoscut vreodată“ .

7. Toate produsele alimentare rusești

Fetele din Rusia iubesc să gătească, așa că fii pregătit pentru experimente! Promit, veți avea întrebări! De ce clatite mananca cu caviar, de ce pune varza intr-o placinta si ce ciudat combinatie de hering cu sfecla? Poți urăsc majoritatea felurilor de mâncare, dar fără unele dintre ele, crede-mă, nu poți trăi! Prietenul meu, de exemplu, iubește o olivier de salată (spune că nu există nici o varză!).







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: