6 Recenzii despre star dent la астана г, бейбитшилик street, 54

Cu un an în urmă, dintele era foarte bolnav, în internet găsise o stomatologie non-stop, ma sunat. La ora 11 puneți un sigiliu (vindecat) pe dintele din față. Mi-a plăcut atât de mult, a făcut-o foarte atent și cel mai important, fără durere. Apoi am pus un sigiliu pe un dinte și am scos unul. Într-o altă stomatologie era dureros, regretat. Ieri era din nou Dent Stare, dinții îi erau negri. Au făcut pe 5 +, fără durere un dinți ca și cum nu ar fi fost, de asemenea, negru. Întreaga zi mă mulțumesc și principalul lucru acum nu ezită să zâmbesc. Vă mulțumim din nou.







Înregistrată la ora 22.00, cu un apel preliminar de la clinică, un memento. Ca rezultat, după ce au așteptat o oră și jumătate și nici măcar nu au auzit scuze și explicații, au fost forțați să părăsească această clinică. Oamenii familiarizați sau chiar doriți, servesc la rândul lor, motivând un caz de urgență pentru îndepărtare. În același timp, îndepărtarea a durat o oră, iar sunetul burghiului a fost clar audiat. Nu pot spune nimic despre profesionalismul medicului, dar atitudinea față de pacienți lasă mult de dorit.







Cu un an în urmă, dintele era foarte bolnav, în internet găsise o stomatologie non-stop, ma sunat. La ora 11 puneți un sigiliu (vindecat) pe dintele din față. Mi-a plăcut atât de mult, a făcut-o foarte atent și cel mai important, fără durere. Apoi am pus un sigiliu pe un dinte și am scos unul. Într-o altă stomatologie era dureros, regretat. Ieri era din nou Dent Stare, dinții îi erau negri. Au făcut pe 5 +, fără durere un dinți ca și cum nu ar fi fost, de asemenea, negru. Întreaga zi mă mulțumesc și principalul lucru acum nu ezită să zâmbesc. Vă mulțumim din nou.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: