5 Stele care nu știu cum să poarte piele foto - femeie s zi

După cum se spune, orice femeie are dreptul să-și strângă pantalonii, dar nu toată lumea știe să-i poarte. Așa cum sa dovedit, nu toate celebritățile știu cum să arate bine în piepteni!







Se pare că ar putea fi mai ușor decât purtarea pantalonilor. Credeți că acest lucru este același articol familiar și ne-obligatoriu de garderobă ca și ciorapi sau un pulover? După cum arată practica, nu este așa! Pentru a arata bine in skinnies, trebuie sa stii cateva adevaruri imuabile care te vor ajuta sa fii in top in orice situatie. În mod tradițional, ediția Zilei Femeii sa transformat în stilul celebrităților pentru a ilustra cum să nu se îmbrace în niciun caz. Uită-te la aceste femei! Dacă purtați piepteni la fel ca și ei, schimbați-vă urgent tactica!

  • 5 Stele care nu știu cum să poarte piele foto - femeie s zi

Foto: Splash / Gallo Imagini

Pantalonii înguste și jachetele din piele de căprioară sunt o combinație teribilă, care, poate, a fost odată la modă, dar de câțiva ani a fost în exterior. Fiecare dintre aceste lucruri este bun în sine. Amintiți-vă că cizmele mari din piele de căprioară arată foarte bine cu fuste-midi și nimic altceva! O pereche perfectă de pantofi din piele pentru blugi sau pantofi cu toc înalt. Britney Spears pare să decidă pur și simplu să pună pe față toate cele mai bune și să arate lumii noua sexualitate dobândită. Ei bine, putem spune în siguranță: cu scopul stabilit, tinuta ei sa confruntat cu o firmă "deuce".







  • 5 Stele care nu știu cum să poarte piele foto - femeie s zi

Foto: Splash / Gallo Imagini

  • 5 Stele care nu știu cum să poarte piele foto - femeie s zi

Foto: Splash / Gallo Imagini

Paris Hilton nu se poate lăuda niciodată cu o reputație pentru icoane de stil, și nu e de mirare: dorința de a arăta toate farmecele tale a depășit întotdeauna argumentele bunului simț. Greșeala ei principală în această imagine este slabă din piele. Aceste pantaloni pot arata foarte cool, dar pentru asta trebuie sa incercati in serios. De exemplu, nu le purtați pe ei defavorizate, și completează-le cu un pulover confortabil. Portupee și cizme strălucitoare și au transformat întreaga imagine într-un fel de costum de carnaval în spiritul BDSM. Lecția principală care poate fi învățată din costumul nefericit al Paris Hilton este: pielea skinna se combină numai cu lucruri în spiritul stilului casual clasic.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: