5 Setați protecția la revenirea automată a carterului, sau ... nu ridicați cuvintele

Instrucțiuni pentru protecție

Fără ea, nicăieri

Și așa începem. Coborâm mașina și ... vedem că nu există unde să pună opririle, deoarece există doar un cric, iar pe pragul de a stabili că mașina nu este foarte dispusă (vom studia primul capitol al dicționarului). Bine, prin manipulare simplă am pus barele sub roți. Mai mult, penetrând-o, răsuciți șapte șuruburi (3 și 4 pe fiecare parte), doar 7, nu toate în rând, pe bucurie. Nu le aruncați afară - sunt bune.







Principalul lucru nu este să pierdeți inserțiile metalice pentru toreks

și acestea nu pot fi pierdute

Deșurubați anterul, ne înșurubăm cu zăvoarele în față și ușor și nu îl scoatem forțat. Până atât de bine, nu? Obținem instrucțiunile de pe armură și începem să strângem brațul din stânga, conform instrucțiunilor pentru armură, pregătindu-ne pentru partea distractivă, principalul lucru dintr-o dată nu-l strânge ... mergi spre partea dreaptă și ...
Vocabularul studiu detaliat Glushak vyhlopushki de încălzire a fost șocată de ceea ce am de gând prin ea dreptul de a pune protecția atașament suport, este, desigur, nu am spus nimic, dar el sa opus în mod clar la această acțiune. Ne uităm la instrucțiune - totul este corect, aici este bine, aici este brațul din stânga, din nou pe care încercăm să-l punem - glushak din nou împotriva. Ne întoarcem la stânga, scoatem brațul, încercați-l în dreapta ... acum duza de lichid de răcire cu noi este oprită și cu toții învățăm cunoștințele obținute în dicționar ...







Bine, am o oră ca o clătită savvy în mijlocul nopții și garaj face acest gunoi ... alegerea a fost același: schimbarea plasează între paranteze, și va proteja conducta, pentru că altfel nu ar veni cu ceva. Scoateți suportul (stânga, care va fi acum pe dreapta), trebuie doar să-l îndoi pe partea laterală a conductei, din nou, a pus în aplicare, punând o apărare, vom marca locul în care este necesar să se facă o nouă gaură în apărare, pentru fixarea sa la suportul în continuare în sine pentru a proteja conducta de directă contactul cu suportul - l-am înfășurat o dată cu un anter subțire al slicerului și am înfășurat banda în loc de atașament. Banda izolatoare, de asemenea, înfășurată și locul de contact pe suport, doar în caz. Din nefericire, fotografia finală a acestei bacchanalii sa dovedit foarte tulbure, figuri pe care le vei dezasambla. O gaură în armura, a pus kronshtey dreapta pe partea stângă, încercați mai întâi pe armura, și cu reglarea cuantele sunt punerea între paranteze în loc (nu uita găurile Toreks, acestea protejează acolo și de asemenea trebuie să se potrivească), și de fapt, este acum colecta totul. În principiu, apărarea foarte bună, au hașuri sub scurgerea de ulei, există găuri pentru ventilație, și are găuri vyhlopushku încălzire ... dar de data asta ... care ar rupe membrele și instrument de țăran pentru cei care au venit cu acest suport, sau mai degrabă nu cred că acest lucru. De altfel, pentru comoditatea de protecție fiting recomandă imediat pentru a se potrivi la acelasi nivel subcadru (există un astfel de cadru) trei șuruburi, care sunt alimentate cu protecție, de protecție este crestătură de ajustare destul de decent pentru ei, și va fi mai ușor să-l pună. Am fotografiat ceea ce puteam, pentru că la momentul instalării am fost depășit de o furtună de emoții.

Deci, este partea dreaptă, pe partea stângă







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: