5 ani de relații fără sens, cum să le spargem, forumul

Aici este al șaselea an sufera de suferit, omul de băut a început în urmă cu trei ani, pahnot alcoolismul schimbat mult în datorii, iar eu sunt acum vinovataya.pytalas pentru totdeauna părăsi svodili.a prietena acum, deci este un păcat să-și piardă lucrările lor. capul Înțeleg că este necesar să plec, nu pot găsi în mine puterea voinței, ajută-mă să mă descurc cu temerile mele.







Doamne, cât de multe femei neadevărate în timpul nostru petrec cei mai buni ani ai vieții lor asupra "bărbaților" care pur și simplu le folosesc. Fetele ne lasă să ne iubim pe noi înșine. Nici o femeie care respectă de sine nu se va lăsa pe sine și pe țăran să trăiască împreună ani de zile! Un maxim de un an. Și că în acest an pentru a salva pentru nunta. Din ceilalți - plecați. Pe lângă ei, nu iubesc pe nimeni. Și te-ar iubi - ar asculta cel puțin faptul că mulți oameni în vârstă fertilă se apropie de sfârșit. Nici măcar la dorința statutului social, bine. Și dacă copiii nu vor "deocamdată" - femeia să meargă la ceva mai bun, demn. Deci toate astea sunt prostii. Cine vrea să se căsătorească și familia - ia și face o ofertă. Și o pune la nuntă. Și să te căsătorești.







Și vreau să fac o rezervare - este maniere feministe))) Eu sunt opusul Antifeminism nu înseamnă că ar trebui să punem presiune pe omul cu nunta, ține „sub călcâiul“ - nu este deloc. Dar dacă am vorbit, iar reacția lui nu a fost una care era de așteptat, și apoi din nou și din nou - atunci e timpul să înțelegem că în afară de el însuși, el iubește nimeni. Învață să vorbești și să mergi la vârf. Și nu atunci când deja de la posl.sil te-ai dedica la el. Lasă-l să ajungă la mâna ta.

Odată cu căsătoria unui om devine doar o mulțime de ceea ce este necesar până când puteți rămâne fără adăpost și pensia alimentară cunosc cazul real, atunci când soția sa au divorțat scrie el dintr-un apartament pe care a primit în timp ce slujea în armată acum, după acest incident, am înțeles de ce femeile doresc să se căsătorească trebuie să îți placă Navara asupra țăranului, în caz de divorț, sunt pentru un contract de căsătorie

Publicația de rețea «WOMAN.RU (Female.Ru)»

Detaliile de contact pentru agențiile guvernamentale (inclusiv pentru Roskomnadzor): [email protected]







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: