45 de ani - un prăjit la o nuntă de safir

Fericirea veșnică, dragostea, sfatul

Ar fi plin de casa ta!

Asta e tot ... beau pe asta!

Așa că toți cei de aici s-au așezat

Pentru o lungă perioadă de timp am salvat în sângele meu,







Întrucât aceștia sunt soți adevărați,

Să bem pentru gestionarea excelentă, prin care autorii festivităților de astăzi au trăit împreună fericit și patruzeci și cinci de ani! Ei spun că dacă o femeie căsătorită nu poartă un inel de logodnă, precum și alte bijuterii - ea sa căsătorit exclusiv pentru iubire! Să bem la o căsnicie pentru iubire! Odată, era un diavol și un înger. E timpul să se căsătorească. Îngerul sa căsătorit cu diavolul și cu diavolul - pe o frumoasă zână. Așa cum se spune, care conduc, de la, și rack până - un an mai târziu, îngerul transformat într-un diavol, iar diavolul a devenit un înger.

- O femeie bună, spuse cel experimentat, este cea care are un soț și un iubit.

- Da? Și am crezut că e rău.

- Nu, cel rău e cel cu un amant.

- Și m-am gândit ... că a căzut.

"Nu, cel căzut e cel cu nimeni".

- Și m-am gândit ... e singură.

- Nu, singurul este singurul soț. Deci, să bem la femei singure! Pentru adevăratul păstor al vetrei familiei! Doi prieteni au susținut că femeia va fi dezbrăcată mai devreme - vânt, apă sau soare. Când vântul a suflat, el a ridicat doar puțin rochia. Când a început să plouă, hainele au rămas și au devenit transparente. Când a devenit soarele strălucește, o femeie a fost obtinerea mai fierbinte, iar ea a început să cip departe la hainele până când a fost lăsat complet gol. Să bem într-o atitudine caldă față de o femeie - aduce fructe mari! Femeia se reflectă asupra mesajului către iubitul ei. Prima versiune a scrisorii sale a fost următoarea: "Nu vreau să vă mai văd!" După ce a citit această linie de mai multe ori, ea a rupt scrisoarea și a scris o alta, după cum urmează: „Este posibil să nu se întâlnească din nou.“ Dar, pe de reflecție, ea a decis să schimbe și fraza: „Aștept cu nerăbdare să întâlnirea cu nerăbdare“ Să bem până la minunata inconstanță a caracterului feminin!







Să bem pentru ea, astfel încât, după patruzeci și cinci de ani de căsătorie, inima eroii noștri din zi au fost lumina, dar poseta a devenit mai greu! Oamenii spun: "O femeie iubește urechile". Poate că eroul nostru drag al zilei a trebuit să muncească din greu, lucra în giving away de complimente, pentru că după patruzeci și cinci de ani de căsătorie, el a iubit încă soția lui scump! Să bem să ne asigurăm că nevoile urechilor vinovăției celebrării sunt pe deplin satisfăcute! Americanul a decis să se căsătorească. Sa căsătorit cu o femeie americană. În dimineața următoare, vestea sa răspândit că a murit. Apoi sa căsătorit cu o franceză. Dar în dimineața următoare a fost găsită moartă. Multe femei pe care le-a atins, până când sa căsătorit cu un rus. După noapte, a murit cu ea. Îți sugerez să bem oameni ruși care trăiesc cu noi de multă vreme, sunt fericiți și ne fac fericiți!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: