16 Recenzii ale pasajului Cherkizovski la Moscova, Transfigurare, Pasaj raional, bufnita

Nu cu mult timp în urmă am ajuns la pasajul Cherkizovsky pentru a selecta o rochie de mireasa, și a intrat în salon o dată pe scurt vânzătoare nemulțumit care a mâncat cârnați, viditeli i-am distras de la această „importante“ lucruri. Am început să ia în considerare o rochie si mi-a placut, am cerut să încerc pe ceea ce am spus „vin aici sunt diferite, și am fost să submineze și să vă îmbrăcați, și apoi nu cumpara“, a trebuit să măsoare, în cazul în care banii vor fi. Pentru a spune că nu am spus nimic de genul ăsta, am nevoie de o astfel de vânzător urâtă să lucreze într-un magazin de ritualuri. Data viitoare ›







Astăzi, soțul meu și cu mine am mers la acest pasaj. Nu mi-a plăcut: mai întâi, citiți alte mărturii, cineva a scris că o selecție largă de minciună (demnă de toate cele 5 departamente, orice altceva - junk). În al doilea rând, cineva a scris despre prețuri scăzute - minciuni (a cumpărat un dublu pentru 25000 de ruble și apoi negociat). Pe scurt, dacă vă decideți să cumpărați un dublu, nu vă recomand să mergeți aici.

Sunt foarte recunoscător lui Nicholas pentru haina de blană, pe care mi-a ajutat să-l iau în magazin. Mi-am cumpărat ceea ce mi-am dorit, ieftin, cu gust și fără vreo navorotov inutil. O haină clasică de ciocolată neagră, cu un guler sub genunchi, mă potrivește. Un serviciu bun, curtoazie și cultură sunt prezente la vânzător! Că nu a spus despre el că nu ai crede - până nu crezi!

Am mers cu prietenul meu pentru blănuri în centrul comercial Novocherkizovsky din mage. la Nicholas, dar nu știa exact unde era și cum să-și găsească magazinul. Întrebat alți furnizori de vânzare blănuri, de a găsi magazinul 2-31 haine Nicolae și cum să treacă prin ea, așa că dacă nu fiecare postat doar că acest lucru este magazinul de Nicholas, iar Nicholas însuși este acum în spital, apoi a mers să se odihnească, nu funcționează, dar unii oameni au spus că a murit (CRUEL PEOPLE!). Desigur, am fost supărați de prietenul meu, dar am decis să sunăm. Data viitoare ›

Îmi exprim recunoștința deosebită față de Nicholas pentru haina de blană de nurcă bună, pe care am cumpărat-o de la el în așa-numitul. Novocherkizovsky la etajul 2 în mag-2-31. Un mediu bun, o selecție largă de blănuri și veste, nu există nici o presiune și rudeness din partea vânzătorului. Am fost foarte mulțumit de cumpărarea mea, haina mea nu rustle, nu zbura, pansamentul și cusăturile corespund standardului, blănuri și sclipici de blană. În general, am găsit ceea ce căutam! Îmi doresc Nikolai sănătate și prosperitate în afaceri! Îi sfătuiesc pe magicianul 2-31, tel. 8 (903) 232-06-98.







Am cumpărat împreună cu sotul meu o blană de blană șic elegantă de pe o placă transversală, cu o glugă sub genunchi de la Nicolae. Bărbații sunt buni, strălucesc, mirosul unei blănuri nu este, nu rumă, nu rumegă, tăietura ideală. Nicholas a făcut o reducere pentru haina de blană, a scris un cec cu o garanție, a explicat cum să păstreze și să îngrijească corespunzător blana. Într-un cuvânt, am fost foarte mulțumit de achiziția mea în așa-numitul. Novocherkizovsky. Vă mulțumesc foarte mult lui Nikolay pentru o haină și o reducere bună. Vă voi recomanda prietenilor și cunoștințelor mele. Achiziții reușite.

Nu cu mult timp în urmă am ajuns la pasajul Cherkizovsky pentru a selecta o rochie de mireasa, și a intrat în salon o dată pe scurt vânzătoare nemulțumit care a mâncat cârnați, viditeli i-am distras de la această „importante“ lucruri. Am început să ia în considerare o rochie si mi-a placut, am cerut să încerc pe ceea ce am spus „vin aici sunt diferite, și am fost să submineze și să vă îmbrăcați, și apoi nu cumpara“, a trebuit să măsoare, în cazul în care banii vor fi. Pentru a spune că nu am spus nimic de genul ăsta, am nevoie de o astfel de vânzător urâtă să lucreze într-un magazin de ritualuri. Data viitoare ›

Am cumpărat haine de mai mulți ani în Pasajul Cherkizovsky. Haine de la diferiți producători, dar de înaltă calitate. Desigur, trebuie să alegeți cu atenție. Sunt foarte multumit de calitatea pardoselilor de oaie, nu am cumparat nici unul. Prețurile sunt moderate, vă sfătuiesc să cumpărați acolo.

Astăzi, soțul meu și cu mine am mers la acest pasaj. Nu mi-a plăcut: mai întâi, citiți alte mărturii, cineva a scris că o selecție largă de minciună (demnă de toate cele 5 departamente, orice altceva - junk). În al doilea rând, cineva a scris despre prețuri scăzute - minciuni (a cumpărat un dublu pentru 25000 de ruble și apoi negociat). Pe scurt, dacă vă decideți să cumpărați un dublu, nu vă recomand să mergeți aici.

Îi sfătuiesc pe toată lumea pentru o rochie de seară să meargă la Pasajul Cherkizovsky, alegerea este imensă și prețurile sunt rezonabile! Cu toate acestea, în galeria de nunta este mai mult decât rochii de mireasă și rochii de seara aici sunt împrăștiate în diferite locuri ale centrului comercial, iar la primul etaj, pe un număr de „B“ au rochii de seara si la etajul al doilea sunt, de asemenea, secțiuni cu rochii de seara! Cumpărături reușite pentru tine!

Am cumpărat acolo acum 2 ani camera de nuntă. Întreaga echipă este completată din motive, costă 30.000 de ruble. Acum există haine turcești bune, haine de fabrică. La prețuri normale, modele frumoase. Îi sfătuiesc pe toți.

Oamenii, sfătuiesc pe toată lumea să urmeze pielea sau să o ia. Căutam un dublu în "Luzhniki" - e de rahat. În "Regina de zăpadă" - prețul spațiului. Slavă Domnului că lângă Snezhka a fost "Pass Cherkizovsky." În primul rând, o alegere bună este dubla și piele, iar în al doilea rând, prețurile sunt mai ieftine decât la Moscova în ansamblu. Sunt foarte multumit de faptul ca am gasit ceea ce vroiam. Un prieten căuta o vesta de blană decentă (greu de găsit - peste tot în China), aici și-a găsit o vestă de o calitate excelentă, iar prețul este normal (pe Dinamo acest lucru este de 2 ori. ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: