15 Momente tipice familiare tuturor celor care au avut vreodată o mahmureală - doar pozitiv!

Cred că cu greu există mulți oameni care nu ar ști deloc ce este o mahmureală. Deci, în această colecție, sincer, nu este nimic de făcut. Ei bine, restul, cu siguranță se cunosc cel puțin în câteva momente. Ne uităm.







15 Momente tipice familiare tuturor celor care au avut vreodată o mahmureală - doar pozitiv!

1. Dimineata, abia iti deschizi ochii si primele cateva minute nu inteleg unde te afli si ce ai facut aseara.







2. Încercați să stați pe pat și să vă dați seama că aceasta a fost greșeala voastră fatală.

3. Apoi, dintr-o dată, întreaga cameră începe să se rotească și vă gândiți: este posibil chiar să mori de la o mahmureală?

4. Înțelegeți că maximul acțiunilor pentru care sunteți acum capabil este să stați liniștit și să vă uitați la tavan.

5. După un timp, încă mai stați pe marginea patului și doar stați, promițându-vă un milion de ori că niciodată nu veți mai bea deloc.

7. ... și apoi la lista de apeluri trimise.

8. Și, în cele din urmă, vedeți soldul cardului dvs. bancar.

9. Când te întreabă cineva dimineața după ce bea: vrei apă?

10. Când nu puteți înțelege: această masă vă va ajuta acum, sau o va face mai rău.

11. Când mi-am amintit că am luat cafea acasă.

12. Chiar te enervezi prin bifarea ceasului.

13. Mai puțină lumină, vă rog!

14. Nu alegeți unde și cum adormiți.

15. Și nu pot ieși din sufletul meu în seara asta?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: