11 Recenzii de stomatologie pe dealul roșu de pe dealul roșu mdn

Pentru mult timp căutam un bun dentist în Lyubertsy, astfel încât să nu fie departe de casă. Pe site-ul am văzut Centrul Medical de la Krasnaya Gorka. A fost scris că este foarte convenabil de când lucrez. La sfatul a venit la un tânăr. Un birou confortabil și frumos cu echipament modern. A fost consultat competent, a explicat totul în detaliu, a radiografia dintelui și apoi sa orientat cu prețul tratamentului. Am aflat că există acțiuni de curățare. Preturile sunt disponibile. Multe mulțumiri medicului dentist Zhukov Astimir Zaurbekovich. Data viitoare ›







A făcut proteză în această clinică din Lyubertsy, prețurile se înțepesc, deși sunt mai scăzute decât în ​​clinicile din Moscova! Iar rezultatul a depășit toate așteptările - dintele nu se deosebește în nici un fel de nativ. Foarte mulțumit de rezultat, de calitate și de servicii. Am de gând să continui cu Dr. Fedor Vitalevich Petrov - un doctor foarte sensibil. Dar aș dori ca prețurile să fie mai mici sau să facă reduceri, promoții pentru pacienții obișnuiți :)







Pentru mult timp nu am îndrăznit să plătesc o vizită la medicul dentist din cauza unor probleme financiare. În mod accidental, pe site-ul centrului medical de pe Krasnaya Gorka a apărut o acțiune, pe care în curând a profitat-o. Rezultatul a fost foarte multumit de ajutorul medicului dentist, al profesorului de munca, Fedor Vitalevich Petrov. Vă mulțumesc foarte mult pentru munca voastră minunată. Dar mi-ar plăcea ca în stomatologia ta pe Krasnaya Gorka să poți aplica un împrumut pentru tratament - este mult mai convenabil să nu-i salvezi și să-l salvezi - ci să primești. Data viitoare ›

Pentru mult timp căutam un bun dentist în Lyubertsy, astfel încât să nu fie departe de casă. Pe site-ul am văzut Centrul Medical de la Krasnaya Gorka. A fost scris că este foarte convenabil de când lucrez. Am venit la o consultare cu un tânăr. Un birou confortabil și frumos cu echipament modern. A fost consultat competent, a explicat totul în detaliu, a radiografia dintelui și apoi sa orientat cu prețul tratamentului. Am aflat că există acțiuni de curățare. Preturile sunt disponibile. Multe mulțumiri medicului dentist Zhukov Astimir Zaurbekovich. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: