100 Motive pentru care te iubesc

Ce ai nevoie pentru un borcan de "100 de motive pentru care te iubesc"?

Având în vedere faptul că acest cadou nu este complet banal, nu există încă pregătiri speciale în magazine, deci va trebui să faceți totul singur. Deși faceți ceva special aici nu este ceea ce nu aveți nevoie, puțină răbdare și imaginație pentru a da ideea de unicitate.







Pentru a crea un cadou, veți avea nevoie de:
  • Un borcan de sticlă (1-3 litri), dar este posibil și plastic;
  • Foi de hârtie albă, de preferință hârtie de birou mai groasă decât de obicei;
  • Panglică din satin;
  • Hârtie color, pentru înregistrarea unui borcan;
  • foarfece;
  • Adeziv, care ar face față lipirii cu sticla.
Asta, ca totul, dar dacă vrei să faci ceva diferit, mai original și unic, atunci poate lista poate fi completată. Puteți, de exemplu, să luați ceva mai strălucit în locul hârtiei colorate, ca o folie, dar aur și să decorați borcanul cu el, și nu cu hârtia.

Facem un borcan "100 motive pentru care te iubesc" pentru un tip

Cadoul va fi produs aproximativ după cum urmează:
  1. Luăm banca deja pregătită și o înregistrăm. În cazul nostru, facem aplicații din aceeași hârtie colorată sau din ceva de-al nostru și facem un borcan.
  2. Pe borcan trebuie să fie neapărat o inscripție ca "100 motive pentru dragostea mea pentru tine" sau "100 motive pentru care te iubesc" sau în stilul ei.
  3. Apoi, tăiați de pe hârtie albă pătrate mici, pe care noi, la rândul nostru, vom scrie "motivele pentru iubire".
  4. De fapt, când pe toate pătratele vor exista motive scrise, trebuie să fie formalizate pentru plasarea ulterioară în borcan. Vom scrie motivul, îl răsturnăm și îl legăm cu o panglică satinată cu un arc frumos, apoi punem brățara fină într-un borcan. Acest lucru se face cu fiecare pătrat.






Asta e tot. Borcanul nostru "100 de motive pentru care te iubesc" este deja gata. Poți să te ascunzi, dar în timpul tău să dai. Amintiți-vă că unicitatea și imaginația voastră în astfel de daruri, acesta este cel mai important lucru, această instrucțiune este doar o idee, o puteți schimba și o puteți îmbunătăți în orice fel doriți. De exemplu, o puteți face diferit:
  • Este posibil ca, în loc de motive pentru a scrie câteva povești din relația ta pe care le amintiți, care se va încheia cu sintagma „... și pentru că m-am îndrăgostit de tine“ sau „... și în acel moment am dat seama că te iubesc.“
  • Poți să faci niște cuburi de origami în loc de pliuri și, în loc de borcan, să cumperi un piept frumos și mic și să puneți totul acolo.
  • Nu puteți scrie motivele manual pe foi albe, ci faceți-le propriu, alegeți un font frumos (de exemplu unul vechi) și tipăriți toate motivele imprimantei.
Iar tu poți face ca această idee să nu fie un suvenir cu vocații și motive, ci să o transformi într-un ceva mai grandios și la scară largă. De exemplu, puteți cumpăra o sută de bile obișnuite, le umflați și le puneți în mici convoluții cu confesiuni. Imaginați-vă un tip vine la munca ta, și toată casa în bile, și fiecare bec declarație de dragoste dulce și motivul pentru care l-ai ales, cred că el va fi fericit, după șoc.

În general, fi originală.

100 Motive pentru care te iubesc
100 Motive pentru care te iubesc de la prietena ta

100 motive pentru care te iubesc

Dacă ați ales metoda standard, ați inspirat și ați început să scrieți "motive", cred că, în curând ați realizat că atât de multe "motive multiple pentru dragostea dumneavoastră" la a doua jumătate nu vă amintiți imediat. Prin urmare, am pregătit pentru dvs. o listă cu "o sută de motive pentru care te iubesc", ceva ce nu o vei face, dar ceva va fi perfect, alege, intra și nu uita să adaugi ceva de-al tău. Și deci, hai să mergem.

În lista de 100 de motive pentru care îmi place tipul practic fapte banale, subliniind demnitatea, uneori mai mult, și repetă, dar ceva îmi spune că dragostea poate fi nu numai pentru profesioniști prietenul ei pentru curaj și curajul lui, dar, de asemenea, pentru unele dintre neajunsurile care, sub influența sentimentelor și iubirii, par dulce și amuzante. De exemplu, pentru o confuzie dulce sau altceva. Puteți să-l amintesc despre unele situații în care a început într-adevăr să înțeleagă că aici este - tipul pe care sunteți dispus să-și petreacă restul vieții sale. În general, după cum sa spus deja - să fie cât mai original posibil și să-și arate imaginația.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: