Posturi vacante - centru medical multifuncțional clinică euromed

Un loc de muncă care vă va schimba viața!

Vă invităm în echipa profesioniștilor din Clinica Euromed!

Vă oferim:

  • Lucrează în centrul orașului în prestigiosul centru medical multi-profil al clasei premium
  • Înregistrarea pe TC
  • Program de lucru convenabil
  • Experiență profesională
  • Concediu plătit și concediu medical
  • O atmosferă confortabilă într-o echipă de oameni și profesioniști asemănători
  • Tratament gratuit la clinică (+ tratamentul copiilor și rudelor)
  • Mâncăruri calde la clinică, alimente, călătorii și compensații la școală
  • Creșterea carierei și realizarea potențialului dvs. cu 100%

Sunteți obligat să:

  • Educație adecvată
  • Disponibilitatea experienței în funcție de poziție
  • Respectarea cerințelor principale pentru vacanța dvs.
  • Dorința de a ajuta oamenii și de a evolua în mod constant
  • Angajamentul față de cauza noastră comună
  • Comunicare, curtoazie, aspect frumos
  • Utilizarea în siguranță a PC-ului

Responsabilitățile dvs.:

  • Vom discuta în detaliu la interviu
  • Vom descrie în detaliu în descrierea postului

Chiar dacă pe site-ul nostru nu există locuri vacante, vă rugăm să trimiteți CV-ul aici. [email protected] Vă vom invita dacă îl avem.

Luați un tur virtual al clinicii

Sunați-ne la +7 (812) 327 03 01 sau scrieți-ne la: [email protected]