6 Semne ale abilităților telepatice ascunse

6 Semne ale abilităților telepatice ascunse

Abilitățile telepatice nu sunt doar talente supranaturale prezentate în filme. Aceste abilități sunt reale! Anul trecut, am citit un studiu privind interacțiunea minților, un studiu care, de fapt, a dovedit realitatea abilităților telepatice. Când am citit despre acest fenomen și l-am studiat, m-am întrebat de ce nu folosim acest dar pentru a depăși problemele vieții. Dar apoi mi-am dat seama cât de greu este să ajung la locul care ne permite să realizăm abilități telepatice.







Simplul fapt că majoritatea dintre noi încă neagă această abilitate este că nu am văzut încă dovezi suficiente. De asemenea, refuzăm să acceptăm tabu-ul pentru a pătrunde în misterul minții altora. Vreau să spun că nu ar fi deloc încântat de "intruziunea" în creierul tău. Cu toate acestea, avem cu toții un ochi al treilea și dacă simțiți că ați putea folosi acest dar, aceste informații sunt pentru dvs.

Prin aceste semne, veți afla că sunteți gata să vă acceptați abilitățile telepatice

Atunci când oamenii au fost întrebați despre care dintre abilitățile supraomenești pe care ar dori să le aibă, abilitățile telepatice se aflau pe locul al doilea după abilitatea de a zbura. Există atât de multe motive pentru care unii dintre noi ar dori să "citească mintea", oricât de invazivă și enervantă ar părea. Următoarele sunt semnele că te apropii de dezvăluirea acestor abilități. Aceste șase semne pot fi un declanșator al dezvăluirii lor.

Creșterea frecvenței și luminozității viselor

Am văzut destul de multe vise strălucitoare și am acordat atenție și faptului că măresc frecvența și detaliile. Înainte să aflu semnele de dezvoltare a abilităților telepatice, nu m-am gândit la asta. Evident, o creștere accentuată a frecvenței și strălucirii viselor este un semn de deschidere a celui de-al treilea ochi.

Greață și boală

Creșterea energiei pure, adică a capacității telepatice, va provoca schimbări chimice în corpul vostru. Ceea ce vă pare a fi o stare de rău poate fi o reorganizare a componentelor spirituale și chimice ale corpului. În sanscrită, acest proces se numește "tapas" sau purificare. De fapt, corpul se pregătește să folosească abilități neobișnuite.







Cu toate acestea, nu sugerez să ignorați simptomele fizice ale bolii sau să neglijați efectele secundare ale bolilor mintale, acest lucru nu este cazul. Dar având în vedere toate acestea, trebuie să fii deschis și să accepți ceea ce poate fi trezirea ta.

Frecvente dureri de cap

Recent, ați observat o creștere a durerilor de cap? Aceasta poate indica un aflux de energie. Cefaleea obișnuită diferă de trezirea de faptul că aceasta din urmă va arăta ca o migrenă, adică durerea de cap va fi foarte puternică.

Cu astfel de dureri de cap, puteți coborî picioarele în apă caldă pentru a le împrăștia aceste energii puternice. Pentru a atenua aceste dureri de cap, pot fi folosite și uleiuri esențiale. În cele din urmă, acestea vor continua până când veți accepta trezirea voastră și veți începe să vă folosiți energia telepatică.

Schimbați prietenii

Când începi să experimentezi trezirea abilităților telepatice, vei fi mai activ și mai optimist. Veți începe să vă abțineți de la negativitate și, prin urmare, prietenii dvs. fie vor fi fericiți pentru dvs., fie vor fi eliminați. Cei care vorbeau despre lucruri negative vor pierde interesul pentru tine și vor fi eliminați în primul rând.

Apoi veți începe să atrageți oameni care sunt foarte diferiți de compania obișnuită. Energiile voastre și energiile lor vor începe să se sincronizeze. Când aceste lucruri încep să se întâmple, puteți fi siguri că ceva mare a apărut la orizont.

Când începeți să dezvoltați abilități telepatice, toate lucrurile pe care le acordați cea mai mare importanță vor pierde importanța lor. Veți începe să arătați diferit la problemele care vă împiedică să dormiți noaptea. Veți începe să acordați mai multă atenție lucrurilor mai serioase, în special lucrurilor spirituale. Când universul începe să stabilească noi oameni pe calea voastră și să vă ofere noi oportunități, veți începe să vedeți cu ochi noi, și anume cel de-al treilea ochi care se deschide în epifiza voastră.

Ați avut recent modificări în starea dumneavoastră de spirit? Acest lucru părea un pasaj printr-o perioadă spirituală dificilă, ceva pe care nu l-ați experimentat înainte? În acest caz, creierul tău poate fi pregătit pentru exaltare, dacă poți spune așa. Când începeți să vă îndoiți de unele lucruri, veți începe să vedeți în mod clar alte lucruri. Aceasta, la rândul său, va duce la o schimbare a priorităților.

Puteți observa primele semne ale abilităților telepatice atunci când observați o creștere a empatiei. Capacitatea de empatie vă permite să simțiți ce simt ceilalți oameni și, uneori, este dificil pentru oameni. Dacă vă simțiți puțin supărați de o anumită situație, este posibil să absorbiți emoțiile altor persoane. Victimele sau victimele pot radia energiile care vă încurajează simțurile.

Trezirea abilităților telepatice este bună! Nu-ți fie frică!

Atunci când unul sau mai multe dintre simptomele descrise mai sus încep să apară, puteți panica, dar nu o faceți. Ați putea fi confundat, iritat si chiar simt durerea, dar dacă permite ca modificările să se întâmple și nu vor rezista, vă va ajuta pentru a deschide al treilea ochi într-o lume cu totul nouă.

Dacă credeți că puteți avea abilități telepatice ascunse, atunci lăsați procesul să se încheie. Niciodată nu știi cum se poate schimba viața ta spre bine.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: