2 Partea

Doll case și mobilier cu propriile mâini.

Vă sugerez să văd o clasă de master pe crearea acestei scanare, simulând casa in care copilul tau va fi, de asemenea, joacă confortabil în crisalidă sale. Aceasta este o experiență foarte interesant, așa că, mama drăguț, mai bine să-și petreacă timpul liber împreună meserii, prin care, atunci nu numai că a elibera o mulțime de timp, ca printesa ta nu este de până la tine, dar, de asemenea, printesa ta va fi plăcut copilăria format gustul și având grijă de casa ta :)







2 Partea

Această casă pliabilă este făcută pur și simplu, astfel încât să o puteți crea cu propriile mâini realizate manual.

Pentru a crea acest proiect, artistul a folosit casete duble pentru albume.

2 Partea

Veți avea nevoie de patru astfel de huse pentru albume și încă două. pe care îl veți folosi pentru podea. Primul, la care a început maestrul, a lipit toate colțurile și se îndoaie cu bandă. Următorul pas trebuie să fixați succesiv pe următoarea copertă, conectându-le la partea dreaptă a unuia pe partea stângă a următorului ..

2 Partea

În plus, trebuie să adăugați un etaj în fiecare cameră, pentru fiecare jumătate din partea dreaptă a stratului, lipim o frunză suplimentară de dedesubt.

2 Partea

Aproximativ ar trebui să ajungeți aici acest design. Apropo, dacă copilul dvs. a crescut deja dintr-o carte puternică cu inversări, atunci poate fi folosită pentru aceste nevoi. Apoi va fi mult mai puțin necesar să lipiți împreună paginile vecine.

2 Partea

Este timpul să începeți să lipiți zidurile funcționale corespunzătoare fiecărei camere cu fundații frumoase.

2 Partea

În formă asamblată, acest design ocupă puțin spațiu :))

2 Partea

Este timpul să începeți să proiectați și să umpleți spațiul din fiecare cameră. Vă sugerez să vedeți cum păpușa unei mame frumoase a conceput păpușa ei.

Baie și dormitor.

2 Partea

În dormitor (vedere dintr-un unghi diferit) și camera de zi.

2 Partea






În camera de zi (vedere dintr-un unghi diferit) și în bucătărie.

2 Partea

Bucătărie (vedere dintr-un unghi diferit) și baie.

2 Partea

Apropo, baia de sine poate veni bine un detergent de vase potrivite și pentru rakoviny- lumânare și un vas de ceramică mic, castron naprimer- vareniya- momeală :)

Culoram totul alb (sau altul, dacă doriți) și lipim E-6000 cu piesele de mobilier.

2 Partea

Pentru un covor, un șervețel croșetat se poate desprinde.

Toate imaginile. lipite pe pereți, au fost găsite pe Internet. după ajustarea dimensiunilor necesare.

2 Partea

Sicriul poate fi ușor adaptat sub două canapele, și încă a folosit două sfeșnice diferite și un castron frumos pentru a crea o lampă de podea ..

2 Partea

în moduri atât de viclean este posibil să transformi multe lucruri mici, care sunt pline în fiecare casă :)

2 Partea

În dormitorul pentru pat, s-au folosit un suport pentru servetele, o rama foto și un odorizant de aer. Rama foto a fost utilizată ca un cap de pat, care a fost în plus decorat cu o bataj și o cârpă frumoasă și a fost matlasat cu butoane clerice.

2 Partea

După cum puteți vedea, capacitatea de odorizare a aerului este perfect potrivită pentru proiectarea lămpii. Sunt sigur că fac o saltea. perne și lenjerie de pat pentru un pat, nu va fi dificil pentru tine. Stăpânul încă crea un astfel de trunchi minunat și a așezat un șervețel pe podea, imitând un covor.

2 Partea

Treceți cu ușurință pentru a crea mobilier pentru bucătărie. Era ușor de improvizat. Dacă nu aveți aceste instrumente din lemn pentru agitatoare de sare și ardei de piper, puteți folosi șahul. Pentru masă a fost folosit un sfeșnic și un suport ceramic pentru ochelari.

2 Partea

Frumusețe, și numai. ) Și ce zbor pentru fantezie și creativitate comună :) Sunt sigur că prințesele tale vor fi fericite să participe :)

2 Partea

2 Partea

Pe materialele site-ului project-projectqueen.org. Cute mama si tata grijuliu, sper că ai luat „pentru o viață“ Acest proiect, care se va găsi în curând aici continuarea :) In continuare vei afla ateliere improvizate de păpuși de mobilier și decor elemente. Aceasta este o activitate comună foarte interesantă, care se va conecta chiar mai aproape de inima ta, și să păstreze o memorie de lungă acord dvs. armonioasă :) Și amante viitoare cu placere va modela gustul si grija „creatia“ lui :)) ai de lucru în comun cu succes. )

Sincer, Marina!

Ce tip bun ești.

Vă mulțumim pentru o astfel de frumusețe! Ca un copil pentru sora mea, am scos o casă din cutie. Peretele frontal a fost tăiat, a fost lipit cu tapet, au fost tăiate ferestrele - au fost făcute cu piciorușe.

Da. Într-adevăr, aceasta este copilăria noastră. Din cutii de chibrituri erau dulapuri, bucăți de pături și tampoane. Am fost de 5-6 ani. mers în tren la bunica mea și când și din geanta mea mi-am șters catelul și hainele. Mama spune. întreaga mașină se uita la papucii, pălăriile, bluzele. și mama însăși a fost surprinsă când am făcut totul. nimeni nu a învățat. Și acum totul este gata de vânzare. Postul este super. Mulțumesc. Îmi salvez un citat pentru inspirație!

Sunt sigur că experiența copilăriei ți-a fost utilă în viitor :))

Un astfel de farmec! Și tot ce este viu și prezent. Încălzit de căldura mamei mele! Ma voi trage cu mare placere! Curând prințesa mea o va cere!







Trimiteți-le prietenilor: