10 lucruri pe care nu le știai despre chuck norris, informații interesante despre chuck norris

De fapt, Chuck Norris nu este înzestrat cu super-abilități, dar totuși a trăit o viață minunată. Probabil că ați văzut-o pe Norris în spectacole precum Walker și Texas Ranger. Dacă te consideri un mare fan al său și a urmat viața toți acești ani, ai multe să știu, dar suntem siguri că unele dintre faptele din acest articol va fi foarte interesant pentru tine, de exemplu, s-ar putea să nu fie conștienți de faptul că Chuck Norris nu Chuck Noris.







10. Care este numele tău?

10 lucruri pe care nu le știai despre chuck norris, informații interesante despre chuck norris

numele „Chuck Norris' pentru un luptător sau o persoană solidă, care poate avea grijă de ea însăși, atunci când este necesar. Cu toate acestea, Norris nu a primit acest nume la naștere. Actorul care a devenit celebru a fost născutul Carlos Ray Norris. Carlos Norris este numele real al unui tip care este gata să facă o provocare. Poate că în alte momente ar fi lăsat numele său, dar trebuia să decidă asupra schimbării sale la Chuck. Și această decizie a avut succes pentru el.

9. A slujit în forțele armate

10 lucruri pe care nu le știai despre chuck norris, informații interesante despre chuck norris

8. A venit cu propriul său stil de arte marțiale

10 lucruri pe care nu le știai despre chuck norris, informații interesante despre chuck norris

Un alt fapt că Chuck a venit cu un nou stil de artă marțială. Și acesta este adevărul. Norris atribuit stabilirea Chung Kook, acest stil hibrid de arte marțiale în care amuz multe stiluri de luptă. De fapt, se numește "Chan-Cook-Do". Codul său se bazează pe următoarele ipoteze: „Voi dezvolta potențialul la maxim“, „Sunt lucrează în mod constant la dragoste, fericire și loialitatea în familia mea“ "Toată viața mea voi fi foarte intenționată, pentru că o atitudine pozitivă mă ajută familia, țara mea și cu mine".







7. A avut studenți celebri

10 lucruri pe care nu le știai despre chuck norris, informații interesante despre chuck norris

Norris a încercat multe profesii în viața sa. Mai presus de toate, el este cunoscut ca un actor de film, dar, de asemenea, la fel de recunoscut printre fanii artelor marțiale. Probabil că nu veți fi prea surprins de faptul că o persoană cu educația sa a deschis o școală de arte marțiale și a lucrat acolo ca profesor. Unii elevi Norris vă sunt chiar familiari - sunt Osmonds (Da, TE Osmonds), Bob Barker, Steve McQueen și Priscilla Presley și alții. Fiecare dintre aceste celebrități, probabil, a studiat cu alți profesori, dar mai târziu a mers la el.

6. A contribuit la istoria artelor marțiale

10 lucruri pe care nu le știai despre chuck norris, informații interesante despre chuck norris

5. El aprobă ... ce?

10 lucruri pe care nu le știai despre chuck norris, informații interesante despre chuck norris

4. Norris - Marin Onorific

10 lucruri pe care nu le știai despre chuck norris, informații interesante despre chuck norris

3. Norris nu susține politica președintelui Obama

10 lucruri pe care nu le știai despre chuck norris, informații interesante despre chuck norris

2. Norris a dat în judecată "Faptele"

10 lucruri pe care nu le știai despre chuck norris, informații interesante despre chuck norris

1. Norris are "favoritul" favorit,

10 lucruri pe care nu le știai despre chuck norris, informații interesante despre chuck norris

Într-un spectacol al sporturilor aeriene LISA, Chuck a citit publicului faptele satirice despre el însuși. Printre ei au fost: „În fiecare noapte, când Boogeyman merge la culcare, el verifică să vadă dacă ascuns în dulap Chuck Norris.“ La final, Norris este cel mai citit zicala lui preferată: „O persoană Chuck Norris a încercat să taie în jos pe stâncă Rushmore. Dar granitul nu era suficient de dur pentru barbă. Poate că a fost greșit să citească acest lucru, dar nimeni nu sa gândit chiar să-l repare.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: