80 Returnează lipsă

După ce am economisit bani, petrec aproape totul pe mașini. Restul se referă la impozite și alte cheltuieli familiale. Obișnuiam să împrumut bani. Am doar prieteni asmurați.





Pe care vă puteți baza în vremuri dificile. Cu salariile, dau toate datoriile. Dar ultima oară când am mers tot drumul, nu voi mai lua nimic.

Și cărțile pentru mașini mă părăsesc în lateral. Îi ajut pe alții să găsească donatori, în schimb primesc o cifră. Este ofensator. Să nu vorbim despre asta în detaliu, acestea sunt problemele mele. Dar ele sunt.







80 Returnează lipsă

Totul se plimba pe roți. Dar am scris mai sus de ce totul sa rupt.

80 Returnează lipsă

Da, cât de mult poți trage. Doar nu-mi rupi fiajul meu dulce.

80 Returnează lipsă

Icon al casei pentru restaurare.

Anul de ieșire a adus multe minusuri și plusuri. Sper că se va împlini dorința mea că sper pentru Anul Nou. Toate sănătatea, fericirea în anul nou. Și toate cele mai bune și mai strălucitoare.

Acesta este genul de sărac pe care îl așteaptă soarta. Și de ce sunt atât de mult timp și toată vina finanțelor. Adăpostul a două păsări cu iepure este de a le prinde de urechi. Și păstrați-le împreună și alergând de la unul la altul nu este corect.

Să ajungem la subiect.

De mult timp, Zaporozhets nu avea înregistrări. A mers pe jos în salon, a făcut o listă aproximativă de lucrări pentru vară. Apoi se așeză în spatele volanului și se gândi să se miște. Cât de bine ai nevoie ...

Misiunea este realizabilă. "Lada îi ajută pe Zaporozhets să iasă."

P.S. Că vom pregăti o îndelungă închisoare, vom vedea!

Aici am scris despre astfel de momente de probleme cu corpul. www.drive2.ru/l/1585954/

M-am uitat în salon. Privirea mea a atras un fascicul rupt de soare, rebobinat prin fir, indiferent ce a căzut. Metoda bunicului este cea mai chic, se pare că sunt consecințele accidentului. La vremea aceea, asemenea lucruri nu au fost aburite, problema a fost rezolvată, deci primul lucru care mi-a avut loc. Da, piesele de schimb nu erau, mai ales așa de puțin. Deoarece acoperișul a fost răsturnat pe partea stângă, bine, plasticul nu a putut să o reziste, a izbucnit.

Din păcate, am găsit fotografii, că a fost spart, se pare că a uitat să surprindă că a fost ceva de genul asta. Dar procesul a rămas în memoria aparatului foto, am vrut să scriu pe casete, din păcate, acum pe o unitate flash.

Poryskat stocurilor da acolo viziere de rezident suburban J., care își amintește place acest tip sărac. (((Îmi amintesc prea. Nu te ZAZ MP, așa cum ne-am dori.

Găsiți piesele necesare, separat și cu vizorul propriu-zis. Dar nu mi-am dorit chiar vizorul de la Zaz J, așa că am tăiat o bucată din restul șurubului, mi-a atașat-o.

El și-a scos umbra și a înlocuit-o. Există și un astfel de crom. Dar m-am gândit că o să găsesc o secundă, atunci aș pune-o pe ambele părți. Între timp, și așa veniți.

Mulțumesc tuturor pentru atenția acordată și, de asemenea, noroc cu mașinile și pe drumuri!

În concluzie: "Nu spuneți niciodată oamenilor despre planurile voastre, luați-o și faceți-o". Lăsați-i să fie surprinși de rezultate, nu prin chat.
Niciunul dintre vârfuri nu sa supus fără efort. "" Dacă nu doriți, veți găsi o mie de scuze. Dacă doriți, veți găsi mii de oportunități „Este în valoare de vedere de ce nu mai sunt promisiuni doar eu iau și de a face, iar rezultatele ei înșiși departe;.. În cele din urmă, eu o fac pentru tine!

Odometru: 41429 km







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: