124 Motor

În general, problema este următoarea: tovarășul a pus motorul 2109 de la 2112 (124 de motor) la început totul a fost bine. Dar, atunci problema a început, mașina se oprește când apăsați gazul și lucrați necontrolat asupra celor inactivi. Mașina de returnare din Perezhali a început să funcționeze normal și este normal. Schimbat pompa de benzină (3pcs) este același gunoi, schimbat regulatorul de presiune (2pcs) este același gunoi. Poate jeturi, dar cred că nu este în ele. Ce altceva ar putea fi? Nu găsim nimic timp de 2 zile.







Admin lăsa povisit până dimineață, eu însumi șterg

Motor 2112 1,5 16kl.
Regulatorul de presiune este nou (schimbat deja cu 3 bucăți)






Noua pompă de benzină (schimbată 2pcs)
Duze au fost pe stand, de asemenea, normele (dar mi se pare că nu în ele)
Ebu nu știe ce

1 an Tag-uri: recul înapoi, 124, tarabe, atunci când apăsați de gaz

Etichete: întoarcerea este strânsă, 124, stâlpi, când apăsați gazul

Numai utilizatorii înregistrați pot participa la discuții.

La mine că asta a fost! a venit la diagnosticianul, el lasă-mă să fumeze eliminarea filtru prin DFID și prin duza de-al doilea cilindru nachel-l și totul a devenit imediat clar de ce motorul sa defectat și Troilus totul despre cauciuc pe farsunke bucla

Astăzi au scos duzele și au decis să se spele din nou. Ca rezultat, al patrulea este doar pissing, primele trei nu sunt, de asemenea, atât de fierbinte. Înlocuiți forța cu standardul și cu toate normele

komenty Stimată, bine sfătuiți să aibă totul, așa că se adună, încercați să scoateți capacul rezervorului de combustibil, poate avea un canal de scurgere înfundate







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: