7 întrebări pentru trio-ul de tonic

Echipa de băieți veseli, cu ocazia lansării mini-albumului "IVOLGa", a povestit despre spiritele din club, lacrimile lui Alla Pugacheva și striperii la concerte.

7 întrebări pentru trio-ul de tonic

Photo @serg_longray, din arhiva personală a grupului

PLAYBOY Când a fost ultima oară când ai luptat?







Vova Probabil la școală. Deși nu, era încă pe "noul val". Suntem frați cu Ilya. (Rade.)

ILYA Da, frații se luptă și ei. A fost distractiv, un mic sânge. Nu ne amintim deja din cauza a ceea ce, probabil, dintr-un exces de testosteron.

PLAYBOY Când a fost ultima dată când ai vrut să părăsești scena fără să termini concertul?

Vova a fost un fel de corporație. Unul dintre oaspeți a început să nu vorbească foarte mult despre Alla Borisovna Pugacheva. Și suntem implicați în asta. Nu suntem jigniți, dar concertul trebuia suspendat. După cum se spune, "spune mulțumesc acestei persoane".

HARRY Dar, în general, publicul este foarte bun, inteligent, nu există astfel de probleme care să dorească să părăsească scena.

PLAYBOY Când a fost ultima dată când te-ai îmbătat să te simți amorțită?

ILYA Ieri. (Rade.)

Cu o zi înainte de ieri. (Smiles.)

ILYA Am astfel de situații din când în când. Dar ultima oară este rară. Din anumite motive, nu mi-a plăcut să mă îmbăt pe inconștiență. Îmi place să controlez tot ce se întâmplă cu mine. Dar, odată ce a fost așa, toată distracția a început în Sankt Petersburg și sa încheiat la Moscova. Și nu-mi amintesc - un eșec de memorie, dar mi sa spus mai târziu că ne-am dus la câteva cluburi - au fost sărbătorile de Anul Nou, am undeva o sursă de pocnitori, am dat foc la ei și a aruncat gardienii de la picioarele lui în cluburi.

ВОВА Am totul în mod regulat - după cum se spune, în fiecare vineri și sâmbătă sunt. Vin acasă cu o sticlă de vin, iau brânza adusă din Europa și e foarte gustos pentru un film în care mă îmbăt. Uneori mă duc în periscop și îl traduc, deci înscrieți-vă pentru canalul Alco. (Rade.)







PLAYBOY Ce melodie ți-a făcut ultima dată să plângi?

ILYA Om de rachete al lui Elton John.

HARRY ieri la lecția mea a venit un student (Harry predă voce la una din universitățile din Moscova - nn ...) și a cântat piesa „O altă furtună de zăpadă“ Alla Pugacheva.

WARS Tears Of Heaven de Eric Clapton.

ILYA Și încă mai trăiesc pe Marte David Bowie și Jealous Guy de John Lennon.

HARRY De asemenea, m-am dus la concertul lui Melody Gardo în Casa Muzicii cam acum un an. Și undeva în jumătate de concert toți stăteau cu o lacrimă în ochi. Acesta este probabil cel mai bun concert la care am fost.

ВОВА La noi la concerte, de altfel, se întâmplă și așa. Recent, la prezentarea mini-albumului nostru "IVOLGa" fetele au plans pentru piesa lui Garik "Vino la mine". Ei spun că mulți oameni citesc asocierea cu persoana decedată, a fost foarte emoțională.

PLAYBOY Când a fost ultima dată când te-ai îndrăgostit de un fan?

ILYA De fiecare dată când merg la scenă, găsesc în sală o doamnă foarte frumoasă, pentru care cântă întreaga performanță, și mă îndrăgostesc de ea pentru cele două ore în care concertul se desfășoară.

Vova Și apoi vine la tine și spune: "Privet, Ilyukha!"

ILYA Ha-ha-ha. Da, și crezi că ar fi bine să nu-ți deschizi gura, dragă! (Râde) Da, multe tinere frumoase doresc să vină la concerte pentru noi! Toate ca pentru selecție! Prin urmare, există o mulțime de a alege de la.

HARRY Apropo, băieți, pentru o vreme, două striperii au mers întotdeauna la concerte pentru noi. Acest lucru am aflat mai tarziu! Și la început am văzut - două fete frumoase merg din când în când la spectacolele noastre. Și apoi unul dintre ei mi-a scris pe Vkontakte, am început să comunicăm și sa dovedit că ei lucrează într-un club de strip. Au adus prietenii lor.

ILYA Da, sunt câteva cântece în repertoriul nostru, sub care poți dansa o stripteasă foarte frumoasă.

Vova Și, în general, credem că fanii sunt pentru ei să se îndrăgostească de noi, și nu invers. Suntem în această afacere și ne-am dus. (Ei râd.)

PLAYBOY Pentru ce ai pierdut ultima dată banii?

HARRY Bentley nu a avut destui ieri. (Zambet zâmbitor.) La Rolls-Royce. Chiar și pe autobiografia Range Rover.

ВОВА Nu aveam destule pentru o casă de țară, trebuia să cumpăr un apartament. Era necesar.

Vova Deci, de cele mai multe ori, nu avem destui bani pentru ceva, pentru că petrecem majoritatea taxelor pe noii procesatori vocali, loțiuni, "pedale". Aici este necesar să cumpărați o fată, un inel, o suspensie mamă, și mai întâi să cumpăram o noutate tehnică pentru grup. Și atunci avem deja ceva ce lipsește pentru ceva. Deci toți banii merg la progresul tehnologic al Trio Jukebox.

PLAYBOY Cui ți-ar plăcea să cânți dacă ar fi fost ultima melodie?

ILYA Dacă acesta este ultimul cântec, atunci ar trebui să fie cântat singur. N-aș împărtăși cu nimeni. Îmi pare foarte rău să o împărtășesc cu cineva în acest moment atrăgător și foarte important în viața mea. Trebuie să fie un solo requiem.

HARRY Voi fi de acord. De aceea este o "cântec de lebede".

Acest lucru este interesant:







Trimiteți-le prietenilor: