30 Agenții imobiliari care sunt cei mai buni la rețelele sociale

Cum am selectat agenții imobiliari

În general, agenții imobiliari utilizează Facebook, încearcă să sprijine Instagram puțin mai des, iar discuțiile în VKontakte nu sunt atât de active.





Apoi, evaluările au fost făcute în funcție de cinci criterii:

Igor Tulin conduce canalul pe Youtube și scrie posturi de angajare pe Facebook. Ne-a placut titlul „Moscova ieri, azi și mâine“, cu povestiri interesante despre istoria orașului. Apropo, el dă sfaturi practice cu privire la desfășurarea de pagini de realtori în rețelele sociale.

Realtor Lyubov Golubeva pentru un stil de viață sănătos. În profilul său de pe Facebook scrie despre alimentația sănătoasă, sala de fitness, dar, de asemenea, pe dezvoltarea de bunuri imobiliare nu uita. Am găsit numeroase fotografii despre participarea la traininguri și conferințe. Iubirea este, de asemenea, susținută pe pagina flashmob # chtodelaetrieltor dvs., pentru care a scris o notă de afaceri imobiliare.






Oleg Torbosov a ieșit clar din această listă. Am fost citiți de posturile sale, de îndată ce au intrat pe pagina sa de Facebook. Agent imobiliar urmați exact tendința în domeniul SMM: imagini de bună calitate, un pic de umor contemporan, povestiri interesante pe diferite teme, a spus sincer, în același stil, concluziile din experiența personală, participarea activă la discuții cu fanii și prietenii. Accesați pagina și vedeți-vă singur.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: