3 Motive pentru a merge la raiduri solo vechi

3 Motive pentru a merge la raiduri solo vechi

1. Învățați-vă clasa. Crede-mă, trecerea unui alt raid vă va spune despre capacitățile clasei voastre la fel de mult precum jocul în echipa de top. Despre adevăratele posibilități ale clasei.





Desigur, mergând la raidurile vechi, este puțin probabil să realizați o rotație ideală pentru hardmoduri și să nu dobândiți abilități pentru a juca pe ratingul 9000+. Dar aceasta este o experiență foarte importantă, te face să gândești și să-ți studiezi clasa, să o înveți la cel mai mic detaliu și asta este valoarea breslelor de top. Ei bine, dacă nu aveți suficient hardcore - este alegerea dvs., chiar și în echipamentul de top de la Soul of the Dragon pentru a umple solul Lich King nu este atât de simplu =)







2. Obțineți lucruri pentru transmogrificare / pradă pentru licitație / aur în buzunar. Sângele muntelui - a fost relevant în BC, relevant în WotLK, este relevant acum și va fi relevant în Pandaria. Dar este mai ușor și mai ușor să ucizi mulțimi în Foc.

3. Pentru a vedea adevărata intenție a dezvoltatorilor. Mergând la raiduri reale, aproape că nu observăm toată frumusețea pe care Blizzard ne-a pregătit-o în timpul raidurilor. Am știut acest lucru foarte bine pe pielea mea când m-am dus la MH când m-am dus la Nax și Ulduar.

Așa cum am scris deja în Întrebarea cu privire la problema Kovaldichu din această săptămână, trecerea vechilor raiduri de către PGOM nu este o opțiune dacă vrei să înțelegi ceva în motivele șefilor. Mergând acolo solo, puteți explora lent replicile șefilor, puteți alerga de-a lungul coridoarelor, pasajelor și halelor.

3 Motive pentru a merge la raiduri solo vechi

3 Motive pentru a merge la raiduri solo vechi

3 Motive pentru a merge la raiduri solo vechi

3 Motive pentru a merge la raiduri solo vechi

3 Motive pentru a merge la raiduri solo vechi







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: