80% din descoperirile lumii făcute de blogul rus pe blogul maior

Am crezut pentru un timp că calculatoarele au fost create în America și Japonia, dar nu a fost așa. La fel ca cele mai multe descoperiri și inovații, computerul a fost inventat de omul de știință sovietic rus Sokolov, dacă memoria mă servește dreptate. Dar foarte puțini oameni știu despre acest lucru, precum și despre orice altceva. Foarte multe descoperiri și invenții create în Rusia, în mod legal și nu foarte mult și adesea chiar ilegale, au apărut și s-au întrupat în Occident! În acest scop, o întreagă coloană a cincea lucra la oficiile de brevete ale URSS.







Aceasta este cu siguranță o temă specială, și necesită atenție mai atentă, și mai ales, de iluminat în mass-media, cel puțin în Rusia, dar ... zăbovește coloana a cincea, și prin ei pe masele încă stropi în minciună sfruntată că ruși și alți nativi ai Rusiei - stupide, leneș, pasiv, în imposibilitatea de a crea ceva valoros, etc. Desigur, între popoarele indigene din Rusia și alte tipuri de Rusia, sunt prost, leneș, pasiv, în imposibilitatea de a crea ceva valoros. dar mai ales sunt oameni creativi, oameni activi etc.

Iar faptul că popoarele indigene din Rusia și mai ales ruse ca natsiyaobrazuyuschemu oameni au reușit să realizeze imposibilul și să ridice țara după devastarea primului război mondial și război civil fratricid, și după nu mai puțin distructive și sângeros al doilea război mondial, spune multe. Nici un popor din lume nu a făcut vreodată asta! Și acest lucru sa întâmplat nu numai în secolul al XX-lea! De-a lungul trecut la fiecare doi-trei ani în Rusia, a atacat sau eșecul culturilor sau de război! Și de fiecare dată poporul rus și a altor nativi din Rusia, indiferent de modul în care a fost numit în diferite momente, a avut puterea nu numai să îndure toate greutățile, dar, de asemenea, să păstreze bunătate, compasiune, etc. că multe alte popoare nu au visat nici măcar. Este curios faptul că în alte țări la guvernul lor de oameni sunt complet diferite! De exemplu, recent în mass-media spaniole, inclusiv de televiziune, a raportat rezidenților săi că spaniolii - geeks Națiune, și în sprijinul acestei cereri a dus la probe! Se pare că spaniolii merita un astfel de titlu elevat, deoarece ei au inventat presupune acadeaua și mop cu o cârpă de un pachet de frânghii!







Nu voi contesta aceste afirmații, deși sub formă de acadele pe un cocoșilor băț în Rusia cunoscute de secole, dar, în cazul în care spaniolii declară toată seriozitatea o națiune de genii, atunci ce ar trebui să fie difuzat pe poporul nativ rus și alte Rusiei mass-media sale. Dar ei difuzează exact opusul! Și totuși, o a cincea coloană distruge în mod activ Rusia și agricultura, și industria, și cultura, și nu o face după căderea regimului sovietic, așa cum încearcă să prezinte toate aceleași cifre cincea coloană, dar din primele zile ale puterii sovietice, și chiar mai devreme - de la sosirea dinastiei Romanov la putere!

Și un alt aspect, aș dori să menționez, înainte de a reveni pentru a continua descrierea evenimentelor din viața mea. Ce cred oamenii indigene? În opinia mea (și el are o justificare), oamenii indigene din Rusia pot fi considerate ca oamenii care au trăit întotdeauna pe spațiile deschise rusești de lângă poporul rus, în pace și prietenie, sau mutat și au trăit, fără a părăsi Rusia, nu mai puțin de cinci sute de ani, care trăiesc în lume și prietenia cu poporul rus!

Și o confirmare clară a celor de mai sus, este modernă „istorie“, potrivit căreia copiii sunt predate în școli! Acesta a prezentat istoria Rusiei și crearea Rusiei Kievene, atunci când slavii „sălbatic“, care ar fi avut tocmai a urcat din vizuinile lor, a fost invitat pe placa la lui Varegul Rurik, ar fi un suedez, „uitând“, în același timp, să menționăm că, atunci suedezii nu au fost încă ! Iar Rurik Vikings a fost un slav, Western wends, fiul unui prinț rus al sucursalei vest a Merovingian, care a domnit în insula Bayan în Marea Baltică. Al cărui nume până în prezent a atins numai în versiunea germană - insula Ruegen! Apropo, în acele zile a fost numit rus Marea Baltică pe toate hărțile de timp, și că, în sine, vorbește volume! Deci, Rurik a fost maro deschis, profesionist războinic-castă, care au fost numite vikingi!







Trimiteți-le prietenilor: