4 Addon pentru bătăliile de animale de companie, fără de care nu putem face - wow jp

4 Addon pentru bătăliile de animale de companie, fără de care nu putem face - wow jp

Există multe addons pe Internet care ne ajută cumva în luptele noastre cu animale de companie. Și am făcut o mică listă de 4 astfel de suplimente, care îmi place cel mai mult.







Să începem, probabil, cu cea mai "ușoară", dar nu cea mai inutilă. Controlul zilnic Tamer constă dintr-o mică pictogramă pe care puteți să vă orientați și să obțineți informații despre tutorii pe care i-ați vizitat astăzi și ați câștigat. Dacă unul dintre NPC petovodov învins, linia cu numele său vopsit în verde și înapoi la roșu într-o zi (sau o săptămână, în cazul în care acesta este un eveniment ceresc). Și asta e tot. Mai mult addon nu face nimic, dar fără ea nu pot urmări cine am reușit să câștig într-o zi și cine altcineva nu este. El urmărește progresul dintre personaje, și asta e acolo, chiar și pe servere diferite.

Dacă aveți nevoie să urmăriți multe lucruri, de exemplu, ceva de la grădina zoologică, etc. și altele asemenea. atunci puteți descărca Daily Global Check de la creatorii Daily Tamer Check. care urmărește mult mai multe aspecte ale jocului, care singure nu pot fi urmărite sau dificile. În plus, pentru a nu avea două addons în același timp, Daily Global Check are un plugin special numit Global Check_Pet Tamers. care urmărește, de asemenea, deyliki pe tamerii de companie.

PetJournal Enhanced este unul dintre cele mai utile instrumente pentru crearea unei echipe de animale de companie. Filtrele suplimentare sunt destul de utile și ușor de utilizat. Puteți sorta animalele de companie după zonă sau pe continent. Anterior a fost un astfel de bonus, dar acum, când există, să zicem, două Shadowmoon Valley, addon-ul este destul de util, deoarece continentul este de asemenea indicat. PetJournal Enhanced permite, de asemenea, filtrarea animalelor de companie prin mai multe criterii. Aceasta înseamnă că, dacă aveți nevoie de câțiva dragoni cu abilități magice, atunci puneți semnele de verificare în locurile potrivite.







De asemenea, PetJournal Enhanced prezintă informații despre rase, dar pentru acest scop folosesc Battle Pet BreedID. care, conform sentimentelor mele, este actualizat puțin mai repede decât PetJournal. Funcționarea aceluiași addon nu este cerută de toți. Noii novici de rasa nu trebuie sa stie nimic, dar daca sunteti interesati, puteti citi despre asta undeva. De asemenea, viteza de actualizare nu prea contează, dar pentru mine este importantă. Vezi pentru tine. Battle Pet BreedID. pentru că nu vreau să-i sfătuiesc pe toți. Alegerea este a ta.

Și ultimul addon pe care îl vom discuta este Rematch. și pentru că există multe motive.

4 Addon pentru bătăliile de animale de companie, fără de care nu putem face - wow jp

Am folosit acest addon de mai bine de o lună și niciun addon în joc nu mi-a salvat mai mult timp. În acest add-on puteți salva comenzi pentru scopuri diferite. Am o singură listă pentru tamerii Draenor, există pentru Zoo, sunt pentru tamerii de la Pandaria etc. și altele asemenea. Totul este aranjat automat în ordine alfabetică. Organizația este departe de cea mai puternică parte a mea, dar cu ea totul devine mult mai ușor. Sunteți, de asemenea, având în vedere posibilitatea de a pune împreună o echipă pentru pomparea nivelului maxim două animale de companie și un slot liber, care este umplut dintr-o coadă specială pentru pompare. Și cea mai tare funcție este că puteți stoca comenzi pentru anumite NPC-uri. Pentru asta trebuie să te sapi în setări, dar merită, crede-mă. De exemplu, dacă colectați o echipă de animale de companie pentru a învinge pe Ashley, data viitoare când echipa va câștiga împotriva ei, de îndată ce Ashley este în țintă.

Rematch economisește mult timp și ajută foarte mult la organizare. Mai mult, nu veți fi confundat cu alegerea rasei pentru iepurele dvs. și nu veți petrece ani după ce ați căutat crabul sau șarpele dorit. Există și alte obiecte gadget. De exemplu, butoanele de bastoane, pălăriile pentru safari și alte lucruri pentru cei mai leneși. sortare capacitățile, cu toate acestea, nu sunt la fel de puternic ca și cea a PetJournal îmbunătățită, dar nu simt deficiențele de îndată ce obține un mâner cu privire la modul de a crea diferite tipuri de echipe animale de companie. Acest addon funcționează minunat.

De asemenea, trebuie să vă avertizez despre un singur lucru. Am folosit un program de completare similară a adunat o dată echipa sa, a organizat liste, și așa mai departe, dar după câteva misiuni ale jocului, care nu depinde de programul de completare, Lua-fișierele sunt rupte și acest addon special, și-a pierdut toate setările sale. Am pierdut toate echipele și liste, addonul a fost din nou inutil și nu puteam face nimic despre asta. Așa că fii atent.

Cu toate acestea, nu am întâmpinat astfel de probleme în special cu Rematch. În plus, Rematch este acum, probabil, singurul addon care se dezvoltă de la el similar. Cu toate acestea, pierderea tuturor datelor este o experiență dezgustătoare. Încercați să salvați undeva ansamblurile voastre. Nici un dosar WTF nu a fost în locul lui pentru totdeauna, fiule. Ține-ți ochii deschiși.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: