10 motive pentru ura mea, 10 lucruri pe care urăsc despre tine ceas online!

10 motive pentru ura mea, 10 lucruri pe care urăsc despre tine ceas online!
10 motive pentru ura mea, 10 lucruri pe care urăsc despre tine ceas online!

Seria „10 lucruri pe care le urasc“ ia telespectatori într-o școală tipic american din Ohio, în cazul în care cele două surori sa mutat cu tatăl său după ce a murit mama sa. În ciuda relației legate, fetele sunt complet diferite una de alta, fie în aparență, fie în caracter. Kat - sora mai mare - nu provoacă prea multe probleme. Încearcă să se comporte corect, să nu facă greșeli, să acționeze în justiție. Totuși, la fel ca toate fetele tinere, vrea să-i mulțumească pe băieți. Bianca, dimpotrivă, o fixație pentru propria sa popularitate, vrea să ajungă imediat la „liga mare“, folosind în acest scop nu sunt întotdeauna căi oneste. În căutarea popularității, uneori uită că există oameni care o iubesc așa cum este ea. Printre ei este James Cameron - om, a căzut în dragoste cu Bianca în prima zi a șederii sale în noile shkole.Otets fete care rulează ginecolog, asa ca a fost doar obsedat fiicele de sănătate. Dar, în ciuda tuturor lucrurilor, există un adevărat respect reciproc între părinte și fete. In timp ce blonda frivol Bianca caută să câștige prietenia și sprijinul celor mai populare școală de fete, care recunosc numai pentru el însuși ales, Kate întâlnește un tip ciudat, care umbla zvonuri sinistre. Dar ea nu se teme de un adolescent, și în curând își dă seama că începe să-l simtă respect și simpatie. Va răspunde în schimb sau va trebui să experimenteze prima dezamăgire serioasă din viața ei?













10 lucruri pe care le urăsc despre tine

"O comedie cu privire la montajul și înlăturarea"

Jill Junger, Henry Chan, Phil Trail.

David Hartl, Shaun Wilt, Nick Pavonetti.

Mark Doring-Powell, Greg Gardiner

Mark Hofeling, Daniel Maltese, Karen Mann.

Recunoașteți lansarea seriei noi de seriale și voci care acționează cu voce populară - VK.com/FanSerialstv

Toate materialele audiovizuale utilizate pe acest site sunt proprietatea producătorului lor (proprietarul drepturilor) și sunt protejate de convențiile juridice internaționale. Aceste materiale sunt destinate doar pentru referință - pentru alte scopuri trebuie să cumpărați o înregistrare de licență.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: