46 Comentarii reale ale "cerului curat" de la cumpărătorii de apartamente, un forum al rezidenților

Trăit în regiunea Primorski în urmă cu 10 de ani, adevărul este mai aproape de metrou Old Village, mirosul nu este resimțită în special acum a decis să cumpere un apartament în LCD Clear Sky, a sugerat alte zone, dar am ales zona Litoral. Pro: dezvoltator este abrupt, ceea ce înseamnă mai puține capcane și finisare voință super-metrou, trebuie doar să aștepte, și dacă te uiți spre viitor în zona litoralului imobiliar nu va scădea în preț este probabil să crească, iar perspectiva pentru viitor, sau ai de gând să trăiască într-o zonă bună și într-o casă bună sau puteți vinde mai mult decât ați cumpărat. Doar un singur regret mai târziu a decis, alegerea de apartamente cu un dormitor la prețul și comoditatea (separat san \ nod, cadă de baie, în cazul meu deja cabina, balcon în bucătărie, locul vestei, astfel că a fost atât la sud cât și la nord, filmul este mai mult și mai mult. etc) nu este atât de diversă deja. dar, în general, sunt fericit.













glumești? gunoiul se stinge doar sălbatic! și eu trăiesc prin ea destul de lider de district daleko.primorsky într-un onkozabolevaniyam.tem care nu crede sfătui să treacă prin gunoi și să înțeleagă toată amploarea dezastrului

Și eu trăiesc departe de ea. Dar nu există mirosuri și zona este super

Evaluare de la Novostroy-SPb

Evaluarea Novostroy-SPb este atribuită automat ținând cont de parametrii de bază ai complexului rezidențial. Evaluăm clădiri de accesibilitate, confort și o gamă de apartamente de pe piață (înălțimea plafonului, cantitatea de planificare, prezența finisaj), o varietate de moduri de a cumpăra (numărul de tipuri de rate și bănci, în cazul în care puteți aranja un credit ipotecar, prezența ipoteci militare și posibilitatea utilizării capitalului de maternitate), termenul limită clădirile noi și numărul transferurilor.

'class = "def_blue lh_20 fs_14 pt_10 pb_10"> Cum este compilat clasamentul nostru?

În cazul în care pentru a cumpăra un apartament







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: