3 Idei de make-up de iarna, frumusete de top

3 Idei de make-up de iarna, frumusete de top

Ceapa nr. 1. Fatal

3 Idei de make-up de iarna, frumusete de top

Faceți accentul principal pe gene și buze. Machiajul ochilor este destul de simplu: aplica cateva straturi de rimel, bine și ușor prokrashivaya fiecare gene de la rădăcini la sfaturi.







Rujul închis necesită un contur ideal și un ton uniform în jur. Deci, pentru a începe este reprezentată grafic de-a lungul conturului buzelor un pic de resurse tonale, apoi încercuiește creionul pe partea de sus de pulbere și apoi utilizați rujul.

Reglați forma sprancenelor cu o perie și fixați-o cu o rimelă de sprâncene.

3 Idei de make-up de iarna, frumusete de top

Sfaturi și povești

Îmi place ce fac, sunt constant în alertă. Întotdeauna încerc să înțeleg esența procesului. În orice condiții, îmi adun voința într-un pumn și fac tot ce este necesar pentru mine.

Yuri: Căutați inspirație - acesta este un stimulent mare, care vă ajută să vă deplasați spre obiectiv, indiferent de ce. Îmi place munca, clienții, colegii, soarele, orașul meu - totul mă inspiră, mă energizează și permite nu numai să construiască planuri grandioase, ci și să le pună în aplicare.

3 Idei de make-up de iarna, frumusete de top

Ceapa nr 2. Bright

3 Idei de make-up de iarna, frumusete de top






Nu vă fie frică să experimentați cu flori! Cu cât mai strălucitoare - cu atât mai bine. Pentru a da buzele nu sunt doar suculente, dar, de asemenea, de volum, utilizați lichid umbra ruj boabe. Înainte de aplicare, buzele ușor pripudri - machiajul va dura mai mult.

Pe pleoapa inferioară, aplicați nuanțele maro din colecția Color Tattoo, amestecați-le și adăugați o a doua nuanță a paletei de Nuduri. În același mod, lucrați bine pe pliul pleoapei superioare.

Rastuchuy umbre de frontieră spre templu. Ca rezultat al amestecării le veți obține o culoare gri-maro, care, în combinație cu umbre aurii dau arata chiar mai expresiv și profunzime.

Umbre de o nuanță de aur pusă dens pe o pleoapă mobilă și în colțurile interioare ale ochilor. Liniile superioare și inferioare sunt bine pătate cu rimel.

3 Idei de make-up de iarna, frumusete de top

Sfaturi și povești

Maria: Am construit o carieră în investiții și am planificat să se dezvolte în continuare în această direcție. Dar în cele din urmă fac ceva complet diferit. Nu vă fie frică de experimente.

Încearcă tot ce ți se pare interesant, ascultă-ți sentimentele interioare, vorbește cu tine însuți - numai în acest fel poți înțelege în ce direcție să te miști. Și asigurați-vă că rămâneți optimist. De exemplu, chiar și atunci când intru în situații dificile, încep să râd. Ședința și plânsul nu este deloc o opțiune.

Yuri: Încearcă să tratezi cu ușurință totul. Nu toate dintre colegii mei se pot trezi la ora 4 pentru a acoperi într-un alt oraș pentru un seminar, du-te înapoi pe timp de noapte și în dimineața pentru a merge la locul de muncă.

Am făcut-o și am făcut-o fără să mă gândesc. În primul rând, sunt extrem de interesat. În al doilea rând, vocea interioară a determinat că acest lucru este necesar pentru dezvoltarea de sine. În al treilea rând, experiența mea de viață arată că toate acestea nu sunt în zadar.

3 Idei de make-up de iarna, frumusete de top

Dacă doriți să știți totul despre make-up, manichiură, coafuri, noutăți de frumusețe, apoi site-ul Tbeauty.ru - este ceea ce aveți nevoie. Acum nu trebuie să stați mult timp pe Internet și căutați ceea ce doriți să știți despre frumusețe. Sfaturile experților în frumusețe, frumusețea-blog-uri, cele mai bune noutăți cosmetice - toate pe un singur site.

TOPBEAUTY - acestea sunt articole interesante despre parfumuri și produse cosmetice, secrete de îngrijire facială, corporală și de păr, precum și machiaj pentru orice gust. Vom răspunde la cele mai importante întrebări: cum să căutați irezistibil, cum să alegeți parfum, cum să vă îngrijiți în mod corespunzător.

În fiecare zi, doar cele mai recente știri despre celebrități și cele mai bune de imagini stele.

Fiți conștienți de cele mai recente tendințe de frumusețe. Cu TOPBEAUTY veți afla despre cele mai interesante mâini.







Trimiteți-le prietenilor: