Obiective: Driussi, 52, 90 + 1 - Zhemaletdinov, 45 + 1

"Zenith": Lunyov, Smolnikov, Krishito, Ivanovich, Neto, Kuziaev Shatov (runner 81), Paredes, Dzjuba (Juliano, 65), Driussi (Erohin, 90 + 2) Kokorin

"Ruby". Rizhikov, Kuzimin, rodie, Kudryashov Nabiullin, Kambolov, Song, Ozdoyev M'Vila, Kanunnikov (Azmun 64), Zhemaletdinov (Karadeniz, 64)

Cartonașele galbene: Nabiullin, 16, Karadeniz, 74

90 + 3 "Fluierul final este suflat. Victoria forței de muncă, "Zenith" peste "Ruby".

90 + 2 'ГОООООООООООООООООООЛЛЛ Driussi! Serve Krishito de pe flancul stâng spre postul apropiat. Sebastian a depășit fundașul și a fost închis imediat la oprire.

90 + 1 Juliano otborolsya marginea stângă a câmpului să fie interceptate și turnate pe Karadeniz, care blocheaza Neto.

90 'Luptă în mijlocul terenului. La finalul meciului, avantajul de a deține mingea este egalat. Poziționarea ofensivă a gazdei.

89 'O încercare înceată pentru atacul pe flancul drept. Transferați mingea la marginea din stânga. Gazdele au dificultăți, dar iau mingea în teren.

88 'Corner în desfășurarea oaspeților. Urmat feed-ul la postul de la distanță și lovitura finală din afara portarului. Ozdoev nu a lovit ținta.

87 'Excelent, atac de fani în centru în spectacolul lui Karadeniz. A jucat cu Azman, dar în ultima clipă Lunev ia salvat echipa.

86 'O mică revigorare a standurilor. Aruncând Crichito pe Juliano, schimbându-l pe acesta din flanc spre centru și lovind doar adversarul.

84 "Atacă marginea dreaptă în performanța lui Kuzmin. Mingea a ajuns la Azmun într-o zonă de penalizare străină, dar arbitrul fixează ofsaidul.

83 'Oleg Shatov a părăsit gazonul și la găsit pe Dmitry Poloz.

82 'Smolikov din nou cu mingea, o altă încercare de a intra în penalizare se termină cu un fault. Standard și înlocuire.

81 'A urmat feed-ul la postul apropiat și Azmun a bătut portarul, lovind mingea în teren. Covorul a rămas cu proprietarii.

80 'Atacul pozitiv în performanța gazdei continuă. Smolnikov a încercat să joace în perete cu un partener și a câștigat un colț.

79 'Lupta pe marginea dreaptă, trecerea lui Shatov în centru și trecerea în cutia de penalizare nu a trecut. Răspunsul este prin marginea din stânga. Karadeniz a rostogolit mingea pe poarta altcuiva - nu exact.

78 'Driftsie, cu o viteză a încercat să pătrundă în careu din contra pătrunderii pe flancul stâng, dar a blocat apărătorii adverși.

M'Vila a păstrat mult timp și a căutat un partener în atac, dar a fost acoperit. A urmat o interceptare.

76 'Înloc în schimbare Serghei Ryzhikov. Lupta în mijlocul terenului și fanii îi atacă pe oaspeți. Transferul mingii către flancul stâng.

75 'Standard în desfășurarea gazdelor. A urmat o lovitură directă de la Paredes prin perete, dar trecut de cel mai apropiat bar.

74 'Cardul în mâinile arbitrului, îl primește pe Karadeniz. Un jucător la etajul al doilea a jucat un jucător al clubului din Kazan.

73 'Jucătorii de la clubul de la Kazan sunt foarte strânși în apărare. Încălcarea regulilor nr. Privind Karadeniz.

72 'Smolnikov sa luptat pe marginea dreaptă a terenului, oaspeții repede revenind la apărare, iar proprietarii sunt forțați să acționeze prin distribuție.

70 'O altă interceptare a mingii de către oaspeți. Karadeniz a luptat pe flancul drept, un joc cu Kuzmin și o pierdere.

69 'O altă îmbinare. Încălcarea regulilor privind jucătorul "Rubin". Încercarea de a organiza contra-atac la oaspeți nu a avut succes.

68 de data asta sa încheiat fără fluier. În încercarea de a exercita o presiune asupra adversarului, echipa gazdă, dar nu prea mult.

67 "Atacul pozitiv în performanța" Zenith "continuă. Aruncați lung spre flancul drept. Deplasare în centru și cădere.

66 'Mingea este sub controlul jucătorilor de fotbal ai colectivului din Sankt Petersburg. Imediat presiunea este activată în performanța jucătorilor emergenți.

65 'Un alt înlocuitor. Dziuba a părăsit terenul și a fost înlocuit de Juliano.

64 'A fost o cadere a jucătorului într-o formă ușoară și o pauză. Zhemaletdinov părăsește terenul și iese Karadeniz, urmat de Kanunnikov fiind înlocuit de Azmun.

63 'Curând va urma înlocuirea, în timp ce fluxul din flancul stâng în zona de pedeapsă, "Rubin" și mingea este lovită în teren.

62 'Un alt atac pozitiv în performanța jucătorilor, "Zenith". Ei nu se pot mulțumi cu ușurință pe partea gresită.

60 'Încearcă să preseze presiunea pentru a intercepta mingea în jumătatea altcuiva, dar până acum doar luptă.

59 "Jucătorii de fotbal din Sankt Petersburg își susțin avantajele jocului. Între timp, lovitura de la poarta Ryzhikova.

58 "O ofensivă pozitivă a colectivului din Sankt Petersburg. Transferați mingea la marginea dreaptă și loviți Kokorin pe cruce.

57 'O perepass lungă în jumătatea oaspeților de teren. Nu contează unde jucătorii se grăbesc în formă ușoară, pe lângă aceasta, există și o greșeală.

56 'Kudryashov părăsește regulile contraatacului. În timp ce totul a mers fără carte. Un raliu rapid al cochiliei de către comandanți.

55 'Traducerea lui M'Vila pe marginea dreaptă a lui Kuzmin, dar nu i sa permis să se întoarcă. Cel de-al doilea val sa încheiat și cu nimic.

54 'Foarte rapid egalat scorul în meciul "Zenith". Între timp, răspunsul oaspeților este printr-un atac pozițional.

53 'ГОООООООООООООООЛЛЛ 1: 1! Driussi! Vărsat la postul îndepărtat lui Kokorin, reducerea lui Alexandru la capătul opus al portarului și lovitura finală la colțul din apropiere.

52 "Încercând jucători de fotbal," Zenith "se așează pe partea greșită. Perepas pe flancul stâng, fără exacerbare.

50 '"Ruby" încearcă să atace pe partea dreaptă. A urmat camera lui Song în zona de pedeapsă, iar Kanunnikov a trimis mingea peste poartă.

49 'Traducere pe teren pe flancul drept și lovitura finală deasupra golului. "Zenith" încearcă să răspundă la flancul stâng.

48 'Lupta la marginea dreaptă a terenului, în mod sigur oaspeții dau mingea în jumătatea altcuiva. Contraatac.

47 'Echipele din pauză au reușit fără substituții. Odată cu atacul au fost jucători "Zenith", dar până în prezent, fără să lovească ținta.

46 'A doua repriză a început. Să continuăm să urmărim jocul!

45 + 3 'Fluierul se joacă în pauză!

45 + 2 'ГООООООООООООООЛЛЛ 0: 1! Ryzhikov a luat mingea în zona de penalizare a altcuiva, la marginea dreaptă. Mingea a mers la Rifat. Înainte de a lăsat doi apărători, a tras portarul pe el însuși și a lovit într-un colț gol.

45 + 1 "Atacul pozițional al Petrogradului. Depunerea din flancul stâng spre centrul zonei de pedeapsă și un alt reflex reflectat de oaspeți.

45 'Shatov părăsește poarta altui pe flancul stâng, urmărește camera spre centru și Ozdoev întrerupe trecerea. Al doilea val nu a urmat.

44 'Luptă în mijlocul terenului. În timp ce oaspeții nu reușesc să profite de inițiativă și nu o ard cu o mare dorință să o facă.

43 'Atacul flancului drept în jocul "Zenith" și de această dată oaspeții sunt destul de tenace în defensivă, ridicând mingea până la pedeapsa.

42` Dziuba a luat mingea în suprafața de pedeapsă a adversarului, la marginea stângă a portarului. Artyom a reușit să-l tragă pe Ryzhikov, dar încercarea de a bate a fost zadarnică.

41 'Atac de fan în performanța gazdei. Transferul la marginea din dreapta a Smolnikov, dar aruncând în zona de penalizare fără o lovitură finală.

39 'Următoarea trezire a fanilor. Atac pe flancul drept în execuția lor, traducere diagonală spre marginea din stânga.

38 '4 - 6 privind încălcarea regulilor în favoarea jucătorilor, "Rubin". O încercare rară în execuția lor de a merge în ofensivă.

37 'Song ia luat balonul în centru, o încercare de a trece la posesia altcuiva sfârșește într-o cădere, dar fără a încălca regulile. Răspunsul fanilor din "Zenith" a eșuat.

36 'Mingea a trecut sub controlul apărării jucătorilor și portarul clubului St. Petersburg. Atacul fanilor din centrul gazdei a eșuat.

35 'Kuzmin a înscris pe flancul drept pe cursul partenerului în zona de pedeapsă, dar care nu a sprijinit-o pe Oleg.

33 'Domenico spânzurat pe postul de la distanță și la priza funcționează cu succes Ryzhikov. În timp ce păstrați apărarea lui Kazan.

32 "Atac pozitiv în spectacolul" Zenith ". O repetare de jucători în uniforme ușoare de pe flancul drept. Traducerea în Krishito.

Smolnikov a revenit la gazon și la primul colț interpretat de Kazan. Ar trebui să fie alimentat la postul îndepărtat și Lunev acționează la ieșire.

30 '74 - 26% în posesia mingii în favoarea jucătorilor, "Zenith". Atacul oaspeților pe flancul stâng. Mutarea mingii în centru și lovitura lui M'Vila a ratat ținta.

Igor "a părăsit încă câmpul. Nu este încă clar dacă el va putea continua întâlnirea. Între timp, începutul atacurilor gazdei.

28 "Au fost cântăreți pe teren, dar nu au venit în fotbalul la îndemână," Zenith ". Pauza este oarecum întârziată.

27 'O altă articulație strânsă. Igor Smolnikov se află pe gazon după ce adversarul lui Nabuillin a dispărut, arbitrul nu mai are rost.

26 'Oaspeții atacă rar pe flancul drept. Ar trebui să încerci să intri în zona de penalizare, dar mingea a căzut exact în Paredes.

25 "Continuați să vă apropiați de audiență la standurile stadionului din Sankt Petersburg. Declin ușor în joc.

24 "Kudryashov a fost pe gazon după o coliziune la etajul al doilea. A obținut-o de la Dzyuba, dar fără a încălca regulile.

22 'Purtat departe în zona de pedeapsă, "Rubin" și nu a reușit să adapteze traducerea lui Driussi. O lovitură de la poarta lui Ryzhikov.

21 'Luptă pe flancul drept al atacului gazdei. Perepas scurt și prin coajă de apărare a mers la marginea din stânga.

20 'Jucătorii clubului din Kazan dau destul de des regulile. Standard. Ar trebui să se depună Paredes pe marginea de lângă penalizare, sub-Kokorin și mingea în mâinile Ryzhikov.

19 'O altă luptă în partea centrală a câmpului. Atacul echipei gazdă cu flancul stâng se termină cu o cădere și un standard.

18 "Krishito cu mingea pe margine, urmată de un transfer spre centru și apoi spre flancul drept. Apărare densă a Kazanului.

17 'Standard și direct din corner în corner către gazdă. Apărătorii au reușit să izbucnească cu succes un proiectil pe teren.

16 'Primul cartonaș merge la Nabiullina pentru un fault greșit pe Smolnikov. Igor nu se ridică imediat de pe copertă.

15 'O altă încercare în performanța echipei din Sankt Petersburg să stea pe partea greșită. Transferați la marginea dreaptă și încă o fluieră.

14 'Lupta în jumătatea oaspeților de teren. Mingea se mișcă activ între jucători într-o formă întunecată. Foul Zhemaletdinov pe adversar.

13 'Renasterea fanilor, precum si umplerea treptata a standurilor stadionului. Primul fault în atacul "Zenith".

12 'Contraatacul echipei Fan din Kazan nu trece. Treptat, avantajul de a deține mingea a trecut la gazde.

10 'Primul colț al performanței gazdei. Urmat raliului Dzyuba cu Smolnikov, treci în caseta de penalizare nu a trecut.

9 "Krishito a transferat mingea în diagonală lui Kokorin, dar Alexander nu a reușit să găsească o continuare. Mingea rămâne în Petrograd.

8 "Transferul proiectilului spre flancul drept, turnarea în zona de penalizare este blocată. Transferați la marginea din stânga a câmpului.

În cele din urmă a venit interceptarea mingii de către jucători din capitala de nord. Mingea se mișcă activ în zona centrală.

5 "ofensivă poziționată Kazan. O perepas pe flancul stâng, conexiunea apărătorilor și nu o aruncare lungă exactă.

4 'În timp ce un mic avantaj pentru oaspeți. Treptat, jucătorii din "Zenith" alungă adversarul, dar nu dincolo de centru.

3 "Voi nota un număr mare de locuri libere în standuri, dar mai este timp. Între timp, nu funcționează pentru ca gazdele să înceapă atacul.

2 'Din primul minut mingea este sub controlul jucătorilor, "Rubin", iar rivalul lor este forțat să păstreze apărarea.

- Fluierul de pornire suna. Meciul a început!