10 ani de fericire Alsu notează nunta roz - pagina

Cântăreața și omul de afaceri Jan Abramov sărbătoresc aniversarea căsătoriei.

10 ani de fericire Alsu notează nunta roz - pagina
Nunta lui Alsou și a lui Jan Abramov Foto: Fotografie din arhiva personală a lui Alsou

Cei mai entuziasmați oaspeți se distrau până în zori. Apoi au început să vândă cadouri - au luat patru vagoane. Iar nou-născuților li s-au dat în principal cristal și bijuterii de colecție. Din partea prietenilor mirelui, o mașină Bentley a fost prezentată tinerilor. Părinții au prezentat cheile: penthouse-ul din centrul capitalei a fost prezentat de Abramov-seniors, un conac în prestigioasele suburbii - Safina. Iar după nuntă, noii soții au plecat într-o excursie de miere spre Insulele Cayman.













10 ani de fericire Alsu notează nunta roz - pagina
Nunta lui Alsou și a lui Jan Abramov. Părinții tinerilor. De la stânga la dreapta: Rafael și Irina Abramov și Ralif și Razia Safina Foto: Fotografie din arhiva personală Alsu

Apropo, când Alsu îl văzu pentru prima dată pe Yana, i se părea că nu are nimic în comun cu acest tânăr într-un costum elegant cu o batistă de mătase în buzunar și nu putea fi. "Sunt obișnuit cu alte haine - blugi, capace, adidași. Am fost sigur că acest tip strict de om și de comunicare va fi la fel de formal. Dar după primele cuvinte pe care le-a spus, mi-am dat seama că am greșit. Cu el a fost atât de interesant, atât de ușor de a vorbi! Era o minunată erudiție, educație și umor. Jan este complet lipsit de postură, ieftin "Ponte", care mă irită la niște tineri. Și cum interpretează pianul! Cu acel autodidact, nici o singură notă nu știe, prin ureche poate lua orice melodie. "

Ați găsit o greșeală? Spuneți-ne: selectați eroarea și apăsați CTRL + Enter

Nu ați înregistrat încă? Formular de înregistrare







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: