10 Motive pentru care Putin este inamicul poporului rus!

1. M-am certat cu toți rușii nu numai în apropierea, ci și cu întreaga lume. Acum, rușii privesc în jurul lumii. Iar țările apropiate situate pur și simplu nu cred și nu au încredere.







2. Am redus imaginea țării în lume. A creat imaginea Agresorului, Paranoid.

3. Subordonarea tuturor ramurilor de putere la ramurile legislative, executive, judiciare. Am uzurpat puterea în Rusia.

4. Încurajează corupția și furtul prin acțiunile sale. El este primul hoț din țară. Toată lumea arată un exemplu și încurajează.

5. Suprimarea libertății de exprimare și a gândirii libere.

6. Dă oamenilor. El înșeală toată populația vorbitoare de limbă rusă a planetei cu propaganda sa falsă. A mințit, în general.

7. Dezvoltarea științei este doar pe hârtie. Banii reali în știință și tehnologie nu sunt investiți. Rusia în ultimii 12 ani nu a devenit țara cea mai dezvoltată din punct de vedere tehnologic. Și trecând în mod confident în țara lumii a treia. China a devenit mult mai înaltă tehnologie decât Rusia. Rusia cumpără toate bunurile de înaltă tehnologie în străinătate.







8. Economia țării se află într-o stare deplorabilă și nu este competitivă. Nu pe piața mondială, nu în interiorul țării. Ie când Putin pleacă în țară, vor fi devastări. Nimeni nu va cumpăra, nici bunuri din Rusia și nici o producție în interior. Toate bunurile vor fi livrate. Aproape totul este deja importat.

9. După plecarea lui Putin, va exista un război în Rusia. Va exista o împărțire a puterii și separarea diferitelor regiuni ale țării. Până la prăbușirea țării, din nou, chiar și în componente mai mici. Participarea la aceasta va fi Japonia, China, Georgia, Cecenia, Kazahstan, Belarus, Ucraina, țările baltice, Finlanda și Polonia. Țara va fi spulberată într-o grămadă de bucăți mici. Rușii vor cere ajutor din întreaga lume și el îi va ajuta cu plăcere. Cine poate. Toată lumea îi va ajuta pe cetățenii lor pe teritoriul Rusiei. Cred că America și Canada vor primi o bucată de plăcintă sub sloganul de a proteja arsenalul nuclear al Rusiei de bandiți de toate nivelele.

10. Rusia va pierde statutul de putere mondială. Și poate statutul de putere nucleară.

Contactați-ne







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: