03. Este malvita dăunătoare pentru tratamentul frigului obișnuit?

Bolile cronice: nu sunt indicate

Bună ziua, copilul suferă adesea de boli reci. Am găsit în sfârșit un remediu bun, care în trei zile elimină mușchiul. E lichid lichid. Îmi place faptul că nasul nu este niciodată pus, mușchiul este foarte rapid. Dar am observat că copilul a început să miroasă constant cu nasul. Se pare ca o pohryukivanie. Când malavitul a încetat să picure, sniffing uneori a scăzut, aproape a trecut. Întrebare: Poate încă să facă o dribling? Îi stric din mucus? Ce a cauzat această reacție? Malawit usuca membrana mucoasa si, prin urmare, provoaca sniffing? Mâncare suntem în medie o dată pe lună. Îngropați Malawitul în primele trei zile, apoi spălați pur și simplu apa sărată. Bury Malawit în prima zi a bolii de 5 ori, a doua și a treia zi de 3 ori pe zi. Diluare - 2 picături pe 5 ml. Mulțumesc!







Etichete: malavita de la răceala obișnuită, malawită de la răceala comună la copii, malawită în nas

O frică groaznică în copilărie. Bună, ne ajută, nu știm unde să ne întoarcem.

Înghițind clorhexidina în nas Spuneți-mi, vă rog, copilul să intre 3,5 ani înăuntru.

Nu trece printr-un nas curbat într-un copil Doctor! Avem probleme cu nasul! Fiica mea are 3.5 ani! M-am îmbolnăvit.







Frigul prelungit la copil Copilul meu are 8 zile de nas curbat, apoi verde, apoi transparent.

Nasul infundat nu este acolo. Copilul meu are 5 luni! Temperatura era de 37 ° C, tuse.

Sucker de la nasul copilului Fiul meu are 3 ani. Recent au început să observe asta.

Stafilococul în nas Nasul meu a fost diagnosticat cu stafilococ în nas. Înainte de asta.

Copilul are un nas înfundat. Spune-mi ce să fac. Un copil de 2 ani are deja 9 zile.

Zalozhennost un nas după o rinită Prompt cât de repede pentru a vindeca o rinită cu zalozhennostju.

Un nas înfundat, fără frig, am 20 de ani, omule. Gâtul gâtului, nasul curbat absent (maxim.

La copil o rinită mai mult de o săptămână Pentru noi 1,2 ani. Cu șapte zile în urmă, în copil a început un nas curbat.

Început cu un nas timp de 3 săptămâni și o tuse uscată. Un copil de 2,5 luni și 3 săptămâni cu un nas înfundat și o tuse uscată.

Rasa nasul intr-un bebelus de 7 luni. Copilul meu are 7 luni, acum are sapaturi. Spune-mi.

Nu uitați să evaluați răspunsurile medicilor, să ne ajutați să le îmbunătățim, punând întrebări suplimentare cu privire la această problemă.
De asemenea, nu uitați să le mulțumiți medicilor.

03. Este malvita dăunătoare pentru tratamentul frigului obișnuit?

Bine ai venit! Malawit nu te va răni nasul. Dar pohryukivanie indică indirect un proces inflamator netratat sau o reacție alergică la componentele Malavita. Inspectarea, rinocitogramă este necesară.
P. S. Fiți sănătoși!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: