51 de ani, irina bezrukova, a privit mai tânăr de 20 de ani

Celebritatea de 51 de ani lovește în fiecare zi cu tinerețea și prospețimea. Potrivit fanilor, ea arata cel putin 20 de ani mai tineri.

51 de ani, irina bezrukova, a privit mai tânăr de 20 de ani

51 de ani, irina bezrukova, a privit mai tânăr de 20 de ani

Reamintim că actrița a divorțat oficial fostul soț Serghei Bezrukov la începutul toamnei anului trecut. Această știre a fost o adevărată tragedie pentru mulți fani ai cuplului, dar judecând din exterior și de carieră schimbările din viața lui Irene, despărțire a mers beneficia numai. Anterior, într-un interviu, „nu vei crede!“ Actrița a declarat NTV că rasfatat atenția de sex masculin, dar este într-o grabă și să se bucure de viață, cucerind noi culmi creative.







Acest lucru este adevărat. Arată foarte impresionant.

Irina Bezrukova cu siguranță arată șic. Și adevărul devine interesant, pe măsură ce reușește. Să spunem că un machiaj bun se poate întineri puțin și vă poate reîmprospăta fața. Dar ce altceva face ea cu aspectul ei. Deși scrie o scrisoare personală, cerând tuturor fetelor să descopere secretul tinereții și al frumuseții. A găsit Irina merele? -)))







Este întotdeauna plăcut să te uiți la o femeie frumoasă și bine îngrijită, aici Irina este doar o femeie bine îngrijită. Și asta explică foarte mult!

Prietena mea ea are frumusețe, spune că regularitatea și coerența, utilizarea produselor cosmetice testate nu sunt potrivite imogut nu afectează krasote.Progulki în aer curat, o cana de iaurt, la culcare, ceai verde cu lamaie. Nu foloseste nici o reteta, dar ii place cosmeticele cu acidul hyauric.

Ce frumusețe este ea! Nu încetăm să admirăm această femeie. Nu vă descurajați după toate problemele, dificultățile și testele. Nu rupeți, nu vă disperați, nu urmați o carieră și arătați grozav. Irina este doar o fată inteligentă. Vreau să-mi doresc să continui să continui să arăt grozav. Și, desigur, ne-a răsfățat cu proiectele ei, care sunt întotdeauna la fel de interesante ca și Irina.

Nu-mi pot imagina cum a supraviețuit moartea fiului ei. Aceasta este o pierdere incredibila pentru orice mama. Irina are un caracter foarte puternic, datorită căruia nu și-a pierdut curajul și nu sa rupt. Îmi doresc Irina pe drumul ei de a fi sigur de a întâlni pe cineva care va fi cu ea pentru tot restul vieții tale, care nu va trăda, când greu, care, în orice situație este gata să pună umărul la ea.

Sunt sigur că o să se întâlnească cu o astfel de persoană. O femeie atât de frumoasă și inteligentă nu poate rămâne singură. Și poate că l-au cunoscut, dar până în prezent doar nu fac otnosheniya.Ved lor ea a fost prea vechi pentru a scoate în evidență toate noul ei iubit. Într-un singur lucru, sunt sigur că, cu siguranță, cu o femeie atât de luxoasă, doresc să se întâlnească și să înceapă o familie cu mulți bărbați.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: