Ufa "a jucat cu un" salut "la egalitate

Ufa în primele trei meciuri ale campionatului FNL a marcat 6 puncte și sa stabilit pe a treia linie din tabel. O veste bună a venit de la spital și Ufimtsev: complet recuperat de la trauma mijlocaș central Yevgeny Dukhno. În ceea ce privește adversarul, cetățenii din Belgorod din tabăra "Ufa" sunt considerați un adversar serios. În ciuda faptului că, chiar și „Salute“, în primăvară, precum și Ufimtsev, a jucat în a doua divizie, în Belgorod FNL a început relativ bine, câștigând 4 puncte în trei meciuri.

Primele 20 de minute ale jocului au fost recunoașterea reciprocă. Treptat, avantajul jocurilor a devenit proprietatea proprietarilor. Acest avantaj la 53 de minute a fost încorporat într-un gol. Și Mikhail Markosov a marcat. În față, în cele din urmă, a trecut. În cinstea a ceea ce Michael a interpretat pe câmpul dansului original.

"Ufa" a jucat cu "Salute" într-o remiză Foto: "Ufa" a jucat cu "Salute" într-o remiză

După pauză, oaspeții au intensificat atacul. Dar gazdele nu vor accepta o victorie. Ei s-au ținut pe minge, iar din nou și-au dat peste poarta salutului. Sa simțit că este nevoie de încă un obiectiv pentru siguranță, dar aproape o sută de puncte au fost pierdute. Care este ceea ce este afectat. La sfârșitul jocului, "cetățenii" s-au agățat de porțile lor, probabil că subconștient doreau să păstreze scorul. De asemenea, ați plătit. În minutul 89, Ivan Zhirnoy a reușit să înscrie un gol împotriva echipei Ufa. Și Evgeny Kobozev nu a ajutat de data asta. Pentru timpul rămas, "cetățenii" ar putea să rateze mai mult, dar "Ufa" a stat. 1: 1.

"Salute" - cea mai atacantă echipă din liga, conduce o medie de 96 de atacuri pe meci și lovește 16 lovituri.

Belgorodtsy cel mai adesea servi colț, o medie de 8 pe meci.

Amir Bazhaev ("Salute") a provocat cele mai multe lovituri pe poartă - 12.

Mikhail Markosov ("Ufa") cel mai adesea a intrat în lupta pentru mingea în partea de sus - de 53 de ori.

Mikhail Popov ( "Ufa") a câștigat 73% din artele martiale, Paul Alikin ( "Ufa") - 71%. În "Salute", niciun jucător nu câștigă mai mult de 61% din bătălie.

Ivan Fat ("Salute") cu succes de 100% vine la alegerea mingii (5 din 5).

7 din 9 goluri au fost marcate de adversari în cele din urmă.