14 Fotografii despre care Jennifer Aniston visează să uite pentru totdeauna

Oamenii din public se doom în atenția sporită a presei. Acestea sunt urmate de pretutindeni de către paparazzi, care sunt mulțumiți de fiecare dintre grimasele lor nefericite și excesul de grăsime. De ce publicul vrea să-și găsească idolii într-un mod neatractiv? Răspunsul este evident - dacă, de asemenea, ei se rănesc în fotografie, ei sunt la fel ca noi, simt muritori. În colecția noastră de 14 dovezi convingătoare despre faptul că starul de la Hollywood Aniston - o femeie obișnuită (deodată te-ai îndoit).







14 Fotografii despre care Jennifer Aniston visează să uite pentru totdeauna

14. Întotdeauna însărcinată

14 Fotografii despre care Jennifer Aniston visează să uite pentru totdeauna

14 Fotografii despre care Jennifer Aniston visează să uite pentru totdeauna

12. Slab și subțire

Cu siguranță funcționează pe fața lui (care, desigur, vine de la ea este mai bună decât celelalte doamne ale „Friends“, cum ar fi Courtney Cox), dar organismul va găsi întotdeauna o modalitate de a arăta adevărata ta off vârstă. E ca si cum ai numara inele pe un copac. Deveniți venele vizibile pe picioare ... Sau pantofii ei sunt mici, sau ... Jennifer Aniston tocmai îmbătrânește. Slavă Domnului, această fată are destulă inteligență pentru a deveni bătrână cu demnitate, spune ea: "Dacă credeți că presa era prea subțire și prea grasă. Nu este nimic de încercat și să fie plăcut tuturor, așa că sugerez să abandonăm cu toții această activitate inutilă odată pentru totdeauna ". Adoră yoga și astfel yoga a afectat figura ei: "Picioarele mele au devenit mai subțiri. Mâinile mele sunt mai puternice. Mi se pare că am adăugat chiar și un centimetru în creștere datorită faptului că întotdeauna încerc să mănânc coloana vertebrală. Dar acestea sunt toate bonusuri frumoase. Principalul lucru este că am devenit mai armonios și mai stabil pe plan intern. Când țineți asana, învățați să fiți răbdători cu voi înșivă. Cu siguranță vei face față, și dacă nu o vei face - e în regulă. Aceasta nu este o competiție. Nu o rasă. E doar viață.

14 Fotografii despre care Jennifer Aniston visează să uite pentru totdeauna

14 Fotografii despre care Jennifer Aniston visează să uite pentru totdeauna

Povestea perechii despărțire a apărut pe coperta revistei Lifestyle - 21 de zile de la nunta Aniston și Theroux, la scurt timp după luna de miere în Bora Bora. După aceea, Justin a zburat la muncă și, după cum scrie ziarul, "a fost mai fericit la distanță decât cu ea". Tabloidul a scris acest lucru: "Nu mai poate pretinde că este fericită. Jen crede că poate a făcut cea mai mare greșeală din viață când sa căsătorit cu Justin. A existat, de asemenea, o dispută puternică între skateboarderi, în timp ce Jen lucra la Atlanta pe un nou film, presupunând că cuplul se certa constant. Dar acest lucru este un nonsens și nimeni nu a plecat după 21 de zile sau în 21 de luni.

14 Fotografii despre care Jennifer Aniston visează să uite pentru totdeauna

9. Înainte de a deveni un mic lucru fierbinte

Toți au fost în rățuște lor de tineret urâte, iar aceste tricouri din anii '80, foarte puțini oameni vopsea ... Rolul lui Rachel Green din serialul «Friends» în urmă cu 20 de ani a făcut stea Jen, a adus milioane de comisioane, premium «Emmy», și până în prezent singurul din cariera sa „Globul de Aur “. Cu toate acestea, așa cum se întâmplă adesea, ea a fost luată ostatică pentru singura imagine a unei fată amuzantă care se află mereu în situații ridicole.







14 Fotografii despre care Jennifer Aniston visează să uite pentru totdeauna

8. Nu este adevărat - este doar un tabloid

Titlul "Băiat în 40 de ani!" Este o rață de reviste triviale. În acel moment, ei au luat-o pe Jen și a vorbit public: "Voi începe de la faptul că nu sunt însărcinată! Sunt plin de aceste zvonuri, sunt plin de ceea ce se numește "jurnalism". ... tabloidele denaturează valorile în societate și noțiunea de frumusețe feminină. Mi-am dat seama că o femeie este judecată dacă are o familie, dacă are copii. Presa vrea să știe dacă sunt însărcinată sau nu, evaluând progresul meu în această chestiune. Atenția se concentrează asupra faptului că femeile fără copii sunt presupuse inferioare și nefericite. Dacă pot deveni vreodată o mamă, o să știți despre asta personal. "

14 Fotografii despre care Jennifer Aniston visează să uite pentru totdeauna

14 Fotografii despre care Jennifer Aniston visează să uite pentru totdeauna

Aniston a schimbat-o pe Pitta și pe colega ei pe seria TV "Prieteni"? Jennifer Aniston ar fi avut o aventură scurtă cu partenerul din seria "Prieteni" de Matt Leblanc. Se pare că sentimentele dintre Jennifer Aniston și Matt Leblanc au izbucnit pe setul de 9 sezoane. Potrivit unor zvonuri, Jennifer Aniston nu a fost serios dornic Leblanc Tată ... Matt LeBlanc a spus ca fiul său și Jennifer Aniston au fost închiși în vestiar și a făcut sex chiar în între fotografii. Gossip Jennifer Aniston apare acum și apoi, în mass-media, deși atrage diverse zvonuri ... Tabloidele pur si simplu nu se poate calma, ei au încercat în repetate rânduri să divorțeze de Jennifer Aniston și Justin Theroux. Cineva va numi acest "PR fantastic", iar noi doar simpatizăm cu Jen.

14 Fotografii despre care Jennifer Aniston visează să uite pentru totdeauna

5. O mică fugă

Fotografiile realizate de paparazzi la momentul Jen și Justin au fost prevăzute cu semnăturile Catty ca luna de miere „Jennifer stout puternic.“ Tabloidele se jucau cu trombă, și a scris ca aceasta: „Cu un iubit, aparent, krasotku foarte relaxat la Hollywood Jennifer Aniston. In ultimele poze stelele care a lovit rețeaua, trebuie să se constate că Ode pe destul de puternic recuperat „blogger cel mai rău a scris:“ În ciuda faptului că de zeci de ani toata lumea cârpă galben numesc corp de fitness perfectă Aniston - grăsime „Ei bine .. , ce puteți spune? Jen este deștept, nu a plătit nici cea mai mică atenție la țipătul ăla de țânțari.

14 Fotografii despre care Jennifer Aniston visează să uite pentru totdeauna

14 Fotografii despre care Jennifer Aniston visează să uite pentru totdeauna

Da, ea este în creștere în sus, și 47 de nimeni nu se uită la 20. Ea spune despre ea: „Cand esti 40, te simți ca și trebuie să fi simțit în 25: vă confortabil - atât fizic cât și mental, sunteți mulțumit de viață și calm, chiar dacă există obstacole pe drum. "Cum are grijă ea însăși? "Iustin și cu mine am organizat weekend-uri de descărcare. În termen de o săptămână mâncăm puțin - prea ocupat cu munca. Și la sfârșit de săptămână ne permitem să mâncăm jetoanele și să mergem la restaurantele preferate. "

14 Fotografii despre care Jennifer Aniston visează să uite pentru totdeauna

2. Machiaj și photoshop - cei mai buni prieteni ai celebrității

Este absolut uimitor faptul că lumea cosmeticelor poate oferi o persoană care să o arate "aproape perfectă în orice fel". Aceste imagini arată că diferența nu poate fi atât de groaznică încât o persoană să nu mai fie confortabilă cu retușul. Este bine că Aniston este absolut indiferent față de părerea celorlalți, iar apoi, uitându-se la o muncă atât de stânjenită, poate fi supărată.

14 Fotografii despre care Jennifer Aniston visează să uite pentru totdeauna

1. Râziți-mă cât de mult doriți!

„Pentru o lungă perioadă de timp am fost o fată care urmează în mod constant figura și ceasul dispare în sala de sport, dar în viața mea a fost o perioadă când am dat seama că corpul meu are nevoie de o pauză. Am început să fac mai multe exerciții simple, am preferat exercițiile în aer liber la sala de sport și am încetat să vă îngrijor de formarea constantă și de fiecare consum de calorii. În acel moment viața a început să-mi aducă mai multă plăcere. Adevărat, au existat câteva dezavantaje: câteva kilograme în plus și aproximativ patru mii de zvonuri despre sarcina mea. "

14 Fotografii despre care Jennifer Aniston visează să uite pentru totdeauna

Multe lucruri interesante aici.

Faceți clic pe "Ca și" și obțineți numai cele mai bune postări pe Facebook ↓







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: