12 Celebrități care au demonstrat că frumusețea nu ar trebui să fie obișnuită

Eva este departe de idealurile frumuseții, dar, în mare parte datorită aspectului atipic și talentului ei, a reușit să obțină recunoașterea.

"Mă simt ca o rață urâtă în Los Angeles. Sau ca si cum am venit de la Venus ", spune Eva Green intr-un interviu cu engleza InStyle.







Benedict Cumberbatch

12 Celebrități care au demonstrat că frumusețea nu ar trebui să fie obișnuită

El își compară fața cu alfabetul, constând în unele consoane: rigide, unghiulare, nervoase. "La început am fost înspăimântat că voi sta complet din barcă, dar în cele din urmă mi-am dat seama că doar prin pricepere puteți câștiga locul pe care îl ocup acum. Și sunt recunoscător pentru soarta ideii: am început să muncesc din greu - și a venit succesul ", - spune Benedikt.

12 Celebrități care au demonstrat că frumusețea nu ar trebui să fie obișnuită






Nu-i este frică să experimenteze aspectul și nu ezită să arate ca toți ceilalți. Actrita glumește că succesul ei este adus exact la acele roluri în care ea este mai puțin ca o femeie. Fiind o frumusețe Hilary nu a visat niciodată: "Aveam 16 ani. Vă mărturisesc că nu a fost ușor să înțelegeți atunci că nu mai eram o fată, nu un copil, ci o femeie tânără. Că ar trebui să privesc și să se comporte într-un mod special, pentru a le mulțumi pe alții pentru a reuși. Toate astea m-au enervat.

Javier Bardem

12 Celebrități care au demonstrat că frumusețea nu ar trebui să fie obișnuită

Javier Bardem este întotdeauna foarte supărat, deoarece din cauza aspectului brutal, el se înșeală de un macho brutal și de rău, dar de fapt este o persoană timidă și delicată. Indiferent ce a fost, audiența crede că pur și simplu nu are roluri defecte și spune că nu se joacă, ci pur și simplu trăiește în cadru.

"Când mă văd pe coperta revistei, înțeleg că lumea a devenit nebună", spune Javier despre propria sa apariție.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: