4 răspunsuri despre spitalul orașului Novogurovskaya la adresa Novogurovsky rn, strada ferată, 1

Un anumit VA Shatalov lucrează în spital. În timpul recepției, el intră în sălile de clasă fără să bată și să-și dea permisiunea, în ceea ce privește casa, deși în acest moment există recepții, iar pacienții sunt adesea dezbracați pentru examinare! Acest lucru se întâmplă mai ales în biroul neurologului O. B. Kulikova, care a făcut un comentariu pe această temă. Ca răspuns, am auzit. Ce nu am văzut în tine în 60 de ani? Stați jos și nu deranjează. Este normal. Este un fel de comportament.







Funcționează într-un spital Shatalov A. În timpul recepției vine în camere fără să bată și rezoluție, ca acasă, dar în acest moment sunt tehnicile si pacientii sunt adesea dezbrăcat pentru inspecție! Acest lucru se întâmplă mai ales în biroul neurologului O. B. Kulikova, care a făcut un comentariu pe această temă. Ca răspuns, am auzit. Ce nu am văzut în tine în 60 de ani? Stați jos și nu deranjează. Este normal. Este un fel de comportament.







Mulțumesc medic-terapeutului Oleg Grigorievich. Foarte otrăvit într-o cafenea, a căzut cu temperatură, diaree și vărsături timp de două zile. Chemat pe casă. Medicul a prescris medicamente, precum și picături, iar în trei zile m-am ridicat în picioare. Mulțumesc foarte mult.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: