Posturi vacante - centru dentar dentic

Doctor-stomatolog-chirurg, chirurg de maxilo-facială

Au experiență în îndepărtarea dinților timp de cel puțin 3 ani;

Ar trebui să fie interesați de dezvoltare;

Ele sunt stabilite pentru o muncă constantă și stabilă;

Nu vă pierdeți în situații neașteptate;

Comunicare și orientate spre client;

Să aibă o diplomă și certificate valabile ale unui specialist;

Gata să învețe implantologia;

Gata de lucru când programul de lucru este complet încărcat.

Vom plăti în mod regulat un salariu decent (plata salariilor de 2 ori pe lună);

Vom forma personalul angajaților conform Codului Muncii al Federației Ruse;

Vom oferi un loc de muncă confortabil în clinicile dentare moderne "Dentika";

Vom ajuta la căutarea și plata locuinței;

Vom iubi și respecta, vom promova dezvoltarea personalității, a creativității și a aptitudinilor profesionale;

Vom plăti pentru formare;

Oferim o încărcare completă a programului de lucru.

La noi veți găsi posibilități nelimitate de auto-realizare. Vino și lucra pentru noi!

Voroneț, Lenin, 104-B

Afișați pe hartă

Tu ...:
• Sunt gata să comunice mult (inclusiv cu copii mici)

• Nu se poate pierde în situații neașteptate

• Configurat pentru funcționare permanentă și stabilă
• Pregătit pentru a primi o cantitate mare de informații noi

• Vrei să te dezvolți și să te dezvolți profesional
• Aveți o educație superioară (posibil studenți din ultimul an)

Noi ...:
• Nu lăsați "plictisiți" și "stagnați în dezvoltare"

• Vom plăti cu regularitate un salariu decent de la 25.000 de ruble (plata salariilor de 2 ori pe lună)

• Furnizarea unui program de lucru (2/2)
• Vom formaliza personalul în conformitate cu Codul Muncii al Federației Ruse
• Va oferim un loc de muncă confortabil în clinicile dentare moderne "Dentika"
• Vom dezvolta, educa, promova dezvoltarea personală, abilitățile profesionale și cariera

• Interacționați cu adulții și pacienții mici

• Ajutați-i pe pacienții noștri fermecători să facă o vizită la medic

• Oferă consultanță pentru toate tipurile de servicii stomatologice oferite de clinici

• Înregistrarea pacienților la recepție, alegerea duratei optime a vizitelor / rememorarea pacienților noștri iubiți despre vizitele viitoare

• Realizarea prezentărilor de servicii stomatologice

• Lucrul cu obiecțiile pacientului

• Acordați o bună dispoziție tuturor vizitatorilor noștri

Vino pentru noi!

• Va oferim un loc de muncă confortabil în colocentrul clinicii stomatologice moderne și "Dentika"

Ce ar trebui să fac? (Responsabilități):

• Burn pacienți pentru a primi, alegând vizitele optime de timp / reaminti pacientilor noastre preferate de vizite viitoare