55 Comentarii, care conduc ирина белоглазова, смоленск

55 Comentarii, care conduc ирина белоглазова, смоленск

55 Comentarii, care conduc ирина белоглазова, смоленск

Ira, mulțumesc foarte mult. Sunteți un profesionist cu o scrisoare de capital. Nu voi scrie cu cuvintele de admirație. Toți oaspeții au fost încântați de tine. Toată lumea sa îndrăgostit de tine. Da, și este de înțeles că sunteți LOUCHUCHSHAYA. Nu te-am îndoit de o clipă. Mulțumesc că ești aici! Întotdeauna rămâne același tip, vesel și rău. Clienți buni pentru dvs. Prosperitate. Te iubim foarte mult. Newlyweds Alexander și Olga RECOMANDĂ cel mai remarcabil ghid al orașului Smolensk Irina Beloglazova. ***







Orei bune de zi pentru toată lumea care citește această recenzie! Dacă ești aici, înseamnă că clasa maestru uita la nunta lor. Aș vrea să vă ajute cu acest lucru și împărtăși impresiile lor de lider de nunta noastră - Irina Beloglazova bun facilitator - este o garanție că dvs. una dintre cele mai importante zile din viata ta va avea loc luminos și distractiv) Ira, am ales pe comentarii cu privire la acest site si deja la primul întâlnirea știut că am făcut alegerea potrivită))) suntem incredibil de recunoscători ei pentru sfaturi, sprijin și asistență în organizarea zilelor noastre și, desigur, pentru ireal comportamentul lui! Totul a fost la cel mai înalt nivel) soţul meu și îmi doresc din toată inima Irina mai multe nunti si fericit tineri casatoriti. )))

Să spun că nu este bine să spun nimic. Această seară de nuntă a zburat atât de mult încât vreau să o repet de câteva ori. Am ales Iru aici, pe acest site bazându-ne doar pe acele recenzii care au fost citite, și încântarea mea nu are limite. Chiar și acei oaspeți care sunt practic liniștiți și nu le place să difere au dansat, astfel încât toată lumea să-și amintească de mult timp)))) Și cel mai mare plus este că Ira complet pe o nouă abordare a nunții. nu există concursuri și discursuri banale jaded pe care le auzim și le vedem la alte nunți)) Vă mulțumesc că sunt atât de mare pentru totul))))))

Irina a fost sfătuită de prietenii noștri buni. La prima întâlnire cu Irina, am realizat că Irina este un profesionist în afacerea ei. Toate au fost explicate în detaliu și nu ne-au ignor dorințele noastre. Program individual, concursuri interesante și distractive. Totul a trecut în fundul respirației, timpul a zburat instant, în ciuda faptului că toți oaspeții aveau vârste diferite. Multe mulțumiri pentru Irina pentru capacitatea ei de a simți în mod subtil situația, de a găsi o abordare a fiecărui oaspete și de un scenariu incitant al serii!

55 Comentarii, care conduc ирина белоглазова, смоленск

55 Comentarii, care conduc ирина белоглазова, смоленск

să spună că Irina este un profesionist minunat, frumos și real - și nici să spun nimic. Nunta noastră a fost pe 21.05.16. Îmi voi aminti această nuntă pentru totdeauna. ca toți oaspeții mei, iar cea mai mare parte este meritul lui Irina. vă mulțumesc foarte mult, a fost foarte distractiv, foarte cool, foarte cool. toți erau mulțumiți și încântați. De la adolescenți la bunici! tot personalul restaurantului a spus că nunta noastră a fost cea mai distractivă! Mulțumesc lui Irina, cu tine timpul zboară imperceptibil! mult noroc in tot! Fii fericit si da, ALEGE doar IRINA!

55 Comentarii, care conduc ирина белоглазова, смоленск

55 Comentarii, care conduc ирина белоглазова, смоленск

Vă mulțumesc foarte mult Irochka. Ea a făcut umorul nostru de vacanță și de dinamism!))) Fată uimitoare :-) cea mai bună gazdă pentru nunta și este dificil de imaginat :-) au fost satisfăcute de oameni tineri și generația mai în vârstă :-) multe concursuri interesante, toate foarte interesant, neobișnuit și incredibil de distractiv !)) Ira pur și simplu infecta galvanizat toată energia și simțul umorului))) eu pur și simplu nu au suficiente cuvinte pentru a descrie modul în care suntem mulțumiți de alegerea Băieți, nu poate merge :-) greșit :-) ai nevoie este Irina și sărbătoarea va fi de neuitat :! lui - )







55 Comentarii, care conduc ирина белоглазова, смоленск

55 Comentarii, care conduc ирина белоглазова, смоленск

55 Comentarii, care conduc ирина белоглазова, смоленск

Irina este un super-prezentator. Suntem incredibil de norocoși că în ziua nunții noastre a fost cu noi. Ira este o persoană foarte pozitivă, creativă și deschisă. Pot găsi o limbă comună cu toată lumea. Totul a fost gândit la nuntă până la ultimul detaliu. Oaspeții au fost de asemenea încântați de ea. Ira! Mulțumesc foarte mult. Ne dorim o inspirație inepuizabilă, o mare de pozitiv și de împlinire a tot ceea ce a fost conceput! Sunteți cel mai bun prezentator! Asigurați-vă că vă sfătuiesc numai prietenilor și cunoștințelor!

55 Comentarii, care conduc ирина белоглазова, смоленск

Ira vă mulțumesc foarte mult pentru seară. a fost distractiv. Ai reușit să oprești mulțimea noastră nesăbuită! Nimeni nu ședea. dansuri, cântece, felicitări, concursuri și totul este atat de distractiv, atat de incitant!

55 Comentarii, care conduc ирина белоглазова, смоленск

Irina! Soțul meu și cu mine vrem să vă mulțumim mult că ați petrecut această zi cu noi! Sărbătorile au avut loc pe "URA". Principalul lucru a fost că totul a fost atât de discret și de ușor încât nu am observat cum a zburat timpul! Vă mulțumim pentru starea de spirit excelentă de-a lungul sărbătorii.

55 Comentarii, care conduc ирина белоглазова, смоленск

Un om atât de radiant, energic, vesel și energic pe care nu l-am întâlnit în viața noastră. Imediat este clar că Irina este în "locul lui". Departe de toată lumea poate începe o mulțime! Lucru de conducere - un loc de muncă destul de dificil, ca toți oaspeții cu propriile lor dispoziții, obiceiuri, interese. Dar Irina se descurcă perfect. Mulțumesc foarte mult că în cea mai importantă zi pentru noi erați cu noi. Irina BEST și ne-a făcut o nuntă mai bună în Smolensk!

55 Comentarii, care conduc ирина белоглазова, смоленск

Dragă Irina, vă mulțumim pentru vacanța noastră minunată! Totul era la cel mai înalt nivel, chiar și în ciuda unor improvizații de la oaspeți, celebrarea a trecut 100 de puncte.

55 Comentarii, care conduc ирина белоглазова, смоленск

Multe mulțumiri pentru o vacanță minunată. Există o mare de emoții, distracție, amintiri. iar acest lucru nu este uitat niciodată. Totul a fost minunat! Te-ai ajutat să ne facem ziua de neuitat, vesele și strălucitoare! Îi sfătuiesc pe toți să se împrietenească cu acest mic om mic!

Vreau să mulțumesc celei mai incendiare prezentatoare Irina Beloglazov pentru că ne-a ținut sărbătoarea! Trebuie să spun, am fost foarte îngrijorat de atmosfera de sărbătoare, mi-a fost frică să încredințez efectuarea unui astfel de eveniment semnificativ în viața noastră pentru cineva. Dar sunt foarte bucuros că am avut încredere în Irina! Aceasta este o persoană cu o energie inepuizabilă, foarte radiantă și veselă! A făcut sărbătoarea noastră de neuitat! Toți oaspeții sunt încântați! Absolut toata lumea a spus ca aceasta este cea mai buna nunta pe care au fost pe! Și toate acestea datorită lui Irina! Concursurile de la nuntă au fost interesante și nu s-au pierdut, toată lumea a râs de la mic la mare. Atmosfera de vacanță a fost pur și simplu uimitoare! Toată seara a zburat ca o clipă. Toți oaspeții au cerut continuarea

Cea mai super-minunată conducere. A fost distractiv și bun pentru toată lumea: tineri, generații mai adulte și mai serioase. Totul este rece, distractiv, discret. Nunta a fost o briza, nu am vrut să o termin. Ira a fost partea sa inseparabilă, ca și cum am fi fost familiari de 100 de ani! Am văzut astfel de concursuri pentru prima dată, nu am pus niciun creion în sticlă, am pus o minge și așa mai departe. nu a fost. Am fost complet extatici. Mulțumesc, Ira, tu ești cel mai mare, că participați la pregătirea și organizarea excursiei noastre la filmare, așa cum sa dovedit, în Wisconsin, SUA.

Superskaya conduce! Asemenea acum nu este suficient. A avut loc nunta noastră la „Ura!“)) Met cum era de așteptat, toate au dat cuvântul pentru felicitări, nimeni nu este lipsit de atenție, concursuri „fără a cere“, nu vulgaritate, a dansat cu noi, în general, „fata-zazhigalochka“! Foarte misto, cu un bun simț al umorului. Toată lumea a fost confortabil, oaspeții noștri doar o iubesc! Încă o dată, mulțumesc Irina))) Acesta nu este doar o nunta a avut loc la un nivel ridicat, dar, de asemenea, a participat la pregătirea, și a ajutat cu alegerea de cafenele, foarte îngrijorat pentru noi pentru a sprijini. Cine vrea să aibă o nuntă a avut loc mental și distractiv, vei fi sigur pentru a ajuta la Irina.

55 Comentarii, care conduc ирина белоглазова, смоленск

Vreau să mulțumesc Irina Beloglazova pentru organizarea de nunta noastră, care a avut loc la 5/31/14)) a fost doar super-distractiv! Toți oaspeții absolut place, și ne vom aminti această zi pentru restul life.i dacă încă aș putea repeta, vom invita doar Irina !! este minunat !! ceea ce duce, de asemenea, ea ne-a ajutat în pregătirea pentru nunta !! Ira esti cel mai bun !! vă mulțumesc foarte mult.

Irina este un maestru al meseriei ei! Nunta noastra a fost minunata, a reusit sa incurajeze toti oaspetii, a facut concursul nostru de neuitat, diverse, distractie! Irina, vă mulțumesc din nou! Îi sfătuiesc pe oricine dorește să treacă peste 100 de vacanțe. Cu toții ne-a plăcut cu adevărat).

Conducerea nunții Irina Beloglazova (Smolensk): fotografie, prețuri, recenzii







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: