50 Feedback despre Vinintermed Ltd la Vinnytsya G, str. Pirogova, 3-a

Vislovlyuyu schiru vdyachnіst cap lіkaryu klіnіki "Vіnіntermed" pentru mozhlivіst lіkuvannya BIP dіtey mici sedatsієyu acea persoană lіkaryam specială, SSMSC soarta priymali în lіkuvannі moєї ditini: Nosіkovu M. Shevchuk AA Satsiuk MA Dubovіy OP Dyakuyu vă pentru profesіonalіzm, uwagi, schirіst că lyudyanіst, Aje E dovіrili naytsіnnіshe tine - donechku nostru, yakіy vsogo 3, 4 Rochko. te Bajan Zdorov'ya, nasnagi că munca budnіv Garnier! З повагою Okhrimets MP







Vreau să devin podyakuvati klіnіki colectivele Vіnіntermed, și mai ales spasibі biciclete, Gradinita dentist Ribakovіy Tetyanі Valerіїvnі, care asisistentu dentist Іrinі pentru profesіonalіzm їhnіy, Garnier vіdnoshennya care pіdhіd la nashogo sinochka Artem! În nichrasch!

Vislovlyuyu schiru vdyachnіst kolektiva klіnіki Vіnіntermed acea persoană specială lіkaryu Popadyuk Dіnі Farіtovnі că її Asistentul Ostrovskіy Galinі Eduardovnі pentru profesіonalіzm, cultura Visoko că chuyne reprezentări la mene pid lіkuvannya ora stomatologіchnogo. W povagoyu, Bondar Vitaliy Ivanovych, veteranul pratsі, onorat pratsіvnik sotsіalnoї sferic Ucraina.

Tyzhden la vidalyala mudrostі dinte Kernitskogo Roman Vasylovych! Zavdyaki Yogo profesіynim yakostyam toate proyshlo Duzhe Shvydko, bezbolіsno că confortabil. Dyakuyu Roman Vasylovych i Yogo asistenttsі Natalії, Bajan vdyachnih patsієntіv, sănătos „, pe care am terpіnnya vashіy nelegkіy pratsі!

În decurs de două luni, a fost albită metoda dintelui intern, când am ajuns la ultima procedură de închidere a sigiliului, sa dovedit că nu există nici o culoare a materialului. Au făcut ce era. Ca urmare, dintele are aceeași culoare ca înainte. Timp, bani - cheltuiți! Plus un dinte torturat, care probabil nu poate fi remodelat. ACEASTA TEHNICA DE FRONT! Cum poți să fii atât de neglijent? Din păcate, clinica sa deteriorat.

Au fost adresate sigilate copilului un dinte. Nu era bolnav. Sa dovedit a fi tratată, după cum sa dovedit mai târziu, pulpită. Deși nu au existat semne de acest fel. În principiu, nu a existat pulpită. Nu voi descrie cum a fost trasată o astfel de concluzie. Dar informațiile sunt fiabile. Ca urmare, acest tratament costa 850 UAH. De asemenea, a fost ucis faptul că clinica a luat bani pentru o carte. Și există o consultare preliminară pentru bani și un instantaneu, chiar și atunci când nu este necesar. În general, nu voi recomanda pe nimeni lui Vinintermed. Nu poți construi o afacere pe lăcomie și. Data viitoare ›

A fost o durere de dinți, sigilată, durerea a dispărut, dar după un timp sa dovedit că a "trecut" 2 canale din 3. Am început să restrângem dintele, dintele crăpat. Ei au oferit să pună coroana, am fost de acord, dar au făcut un PHOTOPLOMBOO (în general, a costat aproape 1500 UAH) pentru coroana, care nu este absolut necesar, dar este de câteva ori mai scump! Doctorul Popayuk Dina Faritovna. Chirurgul a sugerat punerea protezelor de 500 de dolari. apiece, a întrebat dacă există un răspuns mai ieftin, nu aveți nevoie de el. Am schimbat clinica pentru întreaga familie. Data viitoare ›

Au fost adresate sigilate copilului un dinte. Nu era bolnav. Sa dovedit a fi tratată, după cum sa dovedit mai târziu, pulpită. Deși nu au existat semne de acest fel. În principiu, nu a existat pulpită. Nu voi descrie cum a fost trasată o astfel de concluzie. Dar informațiile sunt fiabile. Ca urmare, acest tratament costa 850 UAH. De asemenea, a fost ucis faptul că clinica a luat bani pentru o carte. Și există o consultare preliminară pentru bani și un instantaneu, chiar și atunci când nu este necesar. În general, nu voi recomanda pe nimeni lui Vinintermed. Nu poți construi o afacere pe lăcomie și. Data viitoare ›







Clinica foarte bună. Aș dori să vă spun o mare mulțumire pentru Moroz OV. Ea găsește o abordare chiar și pentru copiii care sunt foarte frică de medici. Am ocolit toate clinicile de la Vinnița, dar numai copilul ei a început să-i trateze dinții. Ea este un profesionist în afacerea ei.

A fost o durere de dinți, sigilată, durerea a dispărut, dar după un timp sa dovedit că a "trecut" 2 canale din 3. Am început să restrângem dintele, dintele crăpat. Ei au oferit să pună coroana, am fost de acord, dar au făcut un PHOTOPLOMBOO (în general, a costat aproape 1500 UAH) pentru coroana, care nu este absolut necesar, dar este de câteva ori mai scump! Doctorul Popayuk Dina Faritovna. Chirurgul a sugerat punerea protezelor la 500 de dolari. apiece, a întrebat dacă există un răspuns mai ieftin, nu aveți nevoie de el. Am schimbat clinica pentru întreaga familie. Data viitoare ›

Vreau să vă exprim recunoștința față de conducerea dvs. pentru un astfel de personal atent selectat pentru a lucra în clinică! Profesionalismul medicilor, preferatul meu Kutsyk AV med. surori și registru. Pentru o lungă perioadă de timp în care ați fost deservită în clinică, observați ce lovitură puternică primesc fetele la recepție. La urma urmei, oamenii vin cu diferite durere, nemulțumire, și cât de mult vă rugăm să încerce să mulțumească pe toată lumea și nu obține pacient urât. Când îmi conduc afacerea, vă uit la angajații dvs. Data viitoare ›

Mulțumită clinicii pentru prețuri atât de mici pentru poze și fete excelente de la recepție, care deja văd și mă cunosc deja, nu-și schimbă atitudinea și sunt, de asemenea, drăguți și atenți!

Sunt foarte recunoscător pentru medicii clinicii „Vinintermed“ Chudinovich Jakovlevichu Oleg și Irina pentru un loc de muncă bine făcut, de calitate, receptivitate, nedureroasă în toate manipulările! Nivelul pe care le-ați arătat în timpul activității lor corespunde clinica ta minunata!

Am vrut să-mi fac o întâlnire cu un doctor pentru a restabili coroana, care a fost plasată într-o altă zonă. Administratorul a răspuns cu un refuz, referindu-se la faptul că medicul își rezervă dreptul de a refuza să ofere astfel de servicii. Ei bine, are dreptate, de ce "trebuie să corecteze munca altcuiva". Ce mai pot spune. Căutam o bună clinică dentară în Vinnița, în care aș putea continua să fiu servită. Iar planurile erau coroane de zirconiu și furnire. Vinintermed în lista mea de bun nu a lovit.

Vislovlyuyu schiru vdyachnіst cap lіkaryu klіnіki "Vіnіntermed" pentru mozhlivіst lіkuvannya BIP dіtey mici sedatsієyu acea persoană lіkaryam specială, SSMSC soarta priymali în lіkuvannі moєї ditini: Nosіkovu M. Shevchuk AA Satsiuk MA Dubovіy OP Dyakuyu vă pentru profesіonalіzm, uwagi, schirіst că lyudyanіst, Aje E dovіrili naytsіnnіshe tine - donechku nostru, yakіy vsogo 3, 4 Rochko. te Bajan Zdorov'ya, nasnagi că munca budnіv Garnier! З повагою Okhrimets MP

Vreau să devin podyakuvati klіnіki colectivele Vіnіntermed, și mai ales spasibі biciclete, Gradinita dentist Ribakovіy Tetyanі Valerіїvnі, care asisistentu dentist Іrinі pentru profesіonalіzm їhnіy, Garnier vіdnoshennya care pіdhіd la nashogo sinochka Artem! În nichrasch!

Vislovlyuyu schiru vdyachnіst kolektiva klіnіki Vіnіntermed acea persoană specială lіkaryu Popadyuk Dіnі Farіtovnі că її Asistentul Ostrovskіy Galinі Eduardovnі pentru profesіonalіzm, cultura Visoko că chuyne reprezentări la mene pid lіkuvannya ora stomatologіchnogo. W povagoyu, Bondar Vitaliy Ivanovych, veteranul pratsі, onorat pratsіvnik sotsіalnoї sferic Ucraina.

Tyzhden la vidalyala mudrostі dinte Kernitskogo Roman Vasylovych! Zavdyaki Yogo profesіynim yakostyam toate proyshlo Duzhe Shvydko, bezbolіsno că confortabil. Dyakuyu Roman Vasylovych i Yogo asistenttsі Natalії, Bajan vdyachnih patsієntіv, sănătos „, pe care am terpіnnya vashіy nelegkіy pratsі!

Am aplicat pentru umplerea unui dinte al unui copil la un copil. Medicul a spus că va costa aproximativ 300 UAH. Am venit - mi-am deschis dintele. Asistenta a cântat pentru un card de hârtie 15 UAH, pentru un pachet de scule 20 UAH, pentru deschiderea unui dinte - 50 UAH. Apoi, el spune că veți veni, să ia o fotografie (60 UAH) un sigiliu temporar, cu un canal (100 UAH) și o umplere canal, și un sigiliu original (250 UAH). În total, mi sa oferit să umple un copil cu un dinte de lapte de aproximativ 600 UAH, și mi-au spus despre asta atunci când dintele a fost deja deschis. Completat. Data viitoare ›

Toruta Oksana Anatolieva mi-a tratat un dinte. Timp de o lună, sufăr din lucrarea ei prost făcută. Nu știu cum este chemat corect, dar eu numesc carii externe, care mă deranjează mult timp. Pentru o lungă perioadă de timp am umplut dinți la diferiți medici. După naștere, am avut un sigiliu și am decis să merg la această clinică. Rezultatul a fost foarte dezamăgitor! În primul rând, este foarte urât făcut, dar nu este principalul lucru, principalul lucru care doare!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: