48 Semne ale acestei mingi kuyueu)))))

Și eu am avut o astfel de iubită și am băut împreună și despre femeile mono, pentru a cere că toată lumea nu a mințit pentru totdeauna. Totul sa încheiat când am dormit așa. Nu dormi cu prietenii. jurământ. A spus că dacă vine cineva și spune că a înviat și a plecat cu mine în tonul ordonat, ea va pleca și va merge. deși cățea poate fi în continuare prieteni pentru că este diferită. Îi plăcea să fure magazinah..zavyazala)) .. de noroc, cum ar fi de lucru în BC a pus bani în numerar aproximativ 2 lămâi 4 a câștigat o lămâie a trebuit să le ia de pe încrederea în mine actuală spune că sunt cinstit. dar ea nu a primit bani pe drum))). scriitorul mai scurt Chel. trosc iubește baieti dragoste în ea există ceva seksuanost tipi trage ca un magnet, chiar dacă ea nu este super duper obișnuită. și ce altceva despre ea și știe cum să gătească bucătari îi iubește pe copiii lor. soțul din anumite motive nu vrea să spună că este foarte corect. și în mod constant vrea să introduc pe cineva de la fetele lui. Și a fost cel mai bun kentom ca acesta.






detectivul țigănesc
23-08-10 21:14

Ce naiba? va cineva să-mi explice ce o minge de kuyue? la ciuma toată această fantezie?

Majoritatea nu a plecat pentru o bere.

Copul Rahmet voi fi fericit cu orice copil el va fi sângele meu, deci este normal)))

Și că nu mai ești mare :))) Aksha este un jock sau ceva de genul ăsta.

Despre cârpe rece :)))

Deci sunteți un băiat sau o fată. Ceva ce nu inteleg :)))

Selyavi mon Cher. Nu m-ai căsătorit niciodată suficient pentru a te uita în jur.

Această Almatinka
23-08-10 11:15

PRINZ, despre șosete și despre plantă)))))

Ata-apa este un semn de respect, nu un semn de neglijare.
Nu depinde ce sunt, trebuie să respect.

Îmi amintesc de prietenul meu Ayman. (ea este o companie de băut, este o prietenă, este consilier, etc. și este într-o singură persoană)

Avea un prieten, a spus ea, drăguță, cu bani, amabilă, afectuoasă, blândă. în general, coincide cu toate caracteristicile de mai sus. Ei bine, nu l-am putut iubi, asta e tot.
La căldură, ea a strigat la el cu cuvintele: Da, da. Thu, zai .. l, indiferent dacă ești un bărbat, buh, du-te pe barele de benzi, ia-ți pui, faci vânătăi. în cele din urmă schimba-mă, te rog. Ce ești un plictisitor plictisitor ah?!

Fu Th ca o femeie! ca și cum din faptul că veți respecta și onora părinții iubitei tale, părinții tăi vor pierde ceva! le place nimeni nu face, precum și soția ta nu este obligat să iubească părinții, dar respectul de bază de la soția și părinții soțului ei pe ambele părți nu ar trebui să fie obligatoriu! Pe de altă parte, tu ca un ginere va iubi și respect în schimb, și părinții tăi mai mult aprecia. pentru că a fost crescut un astfel de om real, ceea ce astăzi nu este suficient. specific yerkek))
așa că femeile sunt femei, stau și împărtășesc, acestea sunt cârpele mele, acestea sunt ale tale!

MDA. sho b adăuga. toate aceste criterii. cifrele nu înseamnă nimic. Încă o dată, întunericul oamenilor ideali nu se întâmplă. Cossack jax bir macal bar: Jacques ayel eurkecti tors suridi, al zhaman aiel korge suridi. totul depinde de femeie fără argumente .. dar un om trebuie să realizeze această locație, să înțeleagă și să susțină, să muncească și să aducă bani acasă. Dacă ea este în "ciocolată" și vi se garantează aceeași viață. astfel încât să ne iubească și să ne răsfățăm.
P.S. și vreau fiice ale copiilor și copii ai tatălui meu.

Fostul Prinz
21-08-10 16:22

1. Întotdeauna știe ce să spună și cum să se comporte - băiat ascultător, deși ceea ce este acolo
2. El cunoaște obiceiurile și tradițiile kazahului și, desigur, limba - bine, așa este.
3. Are ambiție, dar nu există megalomanie - bine, fără ambiție
4. El deține metodele de luptă, karate, wushu etc. - un om trebuie să poată lupta
5. Își iubește soția și nu doar își permite să fie iubit - nu este clar cum
6. El iubește copiii, și-i învețe ceea ce nu poate învăța o femeie (să nu spun treisprezece ani mai târziu, că copil - nu un copil, o fata este legat numai la mama) - aduce o femeie și un bărbat dă sfaturi
7. Este atractiv - și care este atractivitatea.
8. În plus față de muncă are un hobby - un hobby îl distrage sigur
9. Câștigă destul pentru nivelul său - nivelul mării pe care îl cunosc și nivelul banilor pentru cineva și un milion nu este bani
10. Este bine citit și în mod constant îmbunătățit - nu există nici o limită pentru perfecțiune și nu există niciun concept de perfecțiune
11. Are gust sau ascultă soția (dacă este gustoasă) - bine, așa merge
12. Nu bea. Și dacă bea, el își cunoaște întotdeauna norma - nu bea spion, dar fiecare are norma proprie
13. Nu fumează ca o locomotivă - În general, este dăunător fumatului
14. El nu forțează soția să rămână acasă și să nu muncească, dacă copiii nu mai alăptează, femeia este proastă, exact asta este
15. Nu-și amintește de vârsta în care trăiește, dar își amintește întotdeauna când are o zi de naștere - lasă-o să încerce să uite
16. Nu este un snob, care este
17. El este generos - bine, când sunt bani
18. Are un simț uimitor de umor, niște pini și umor negru
19. Nu este indiferent, dar nu Othello - îi place să fie gelos pentru orice lucru principal fără fanatism
20. În spatele ei poți fi ca un zid - un zid.
21. El este fericit, dar nu un tiran și nu un despot - voința este voința de a nu exista






22. El îi respectă pe părinți - cel puțin se preface
23. El nu o pune în îndemn pentru mama ei (chiar dacă este o persoană minunată) - Mama este mama
24. Este un patriot - Desigur.
25. Nu o va abandona într-un moment dificil - depinde de curentul de la ea
26. Ciorapii lui nu stau intr-un colt - asa ca jerks curentii intr-un colt ar trebui sa fie aruncat in perete mare
27. El crede că nu este rușinos să gătești, dacă soția nu avea timp (nimeni nu vorbește despre beshbarmak, ci și despre cartofi și ouă amestecate) - dacă nu ar fi fost constant și fără întrebări
28. Este moderat romantic si nu scapa de lauda si complimentele iubitei sale - fetele iubesc cu urechile lor.
29. El nu este infantil - ceea ce este. mocirlă
30. Sa dus și a condus compania - Așa că va bea.
31. El numește mama sa, mama sa, și nu este obosit să repete cât de norocos este. El nu bea mai mult de cinci pahare cu socrul său. - N-aș bea nici măcar cu rudele mele, iar soacra mea nu are un rahmet. Am mamă
32. Dacă se luptă, apoi cu moderatie și cu locul și nu devine ca un shoemaker după o mahmureală mare - câteodată trebuie să jurați
33. El înțelege muzica - știe cum să facă distincția între rock și clasic și apoi Rahmet
34. El este de acord să meargă la teatru, cinema, concerte, mese de plictisitor de familie, fără a lua genul Marelui Mucenic - și atunci El va merge acolo unde dorește atât de sincer
35. El este mândru de familia sa, dar el respectă restul - bine, ce fel de gen am fost atât de mândru
36. Zgomotele sunetelor produse de el (sânge, suflare, snorting, strănut, sforăit etc.) corespund standardelor mondiale ale Uniunii Europene pentru zgomot - și că există standarde care se potrivesc din nou la ceva
37. El nu lasa in urma o baie murdara si balti de apa pe podea - nu stiu daca nu pot sa ma spal in baie
38. Nu striga ca o victima: "Vreau un fiu, vreau un fiu", Dar sunt fericit pentru orice copil (mai ales daca considerati ca sexul copilului este determinat de un barbat) - un om intotdeauna vrea un fiu
39. Nu admiră măgariile tuturor blondelor care trec (și nu numai) - admirați normal
40. Are cina cu familia si nu-l obliga sa aduca mancare la televizor - bine, da
41. El este galant - da, suntem
42. El cheamă înainte de a veni dacă va lua cu el cincisprezece prieteni veseli - da, da
43. El nu dă vina pe femeie și nu o lasă să rezolve toate problemele - erou erou și dacă e vina femeia
44. El este logic în acțiunile sale - logica este da
45. El nu spune ceva de genul "toate femeile +", "aceste femei", dar își amintește că este specială - desigur, dacă este cu el
46. ​​Își amintește că o femeie nu este un mobilier metalic, ci o floare. - Și planta.
47. Își supraveghează sănătatea - da
48. Este foarte rară în natură, dar sub îndrumarea strictă a acestui keliv kelin, numărul persoanelor care îndeplinesc cerințele de mai sus poate crește. Și este plăcut! --- MDA pe care îi place.

hahaha pe listă la o dată poate fi văzut podkabuk va fi))))
Într-adevăr, este necesar să-i acceptăm pe băieți ce este El și să nu-l modifice pe el însuși. dar apoi începe aici El este așa El face El este așa. și apoi dracu ', atunci te-ai căsătorit pentru el. Dacă am ales o persoană, este necesar, în opinia mea, să o accept așa cum este ea. încercați să nu o îndoiți puternic și să setați condițiile și se pare ca o proprietate că există unele pretenții. PRINIMMAT ceea ce este și toate. Și apoi, dacă un soț își rupe soția, să ia o cârpă, ea însăși încetează să-l iubească. va rupe soția soțului său va primi o femeie groaznic. Războiul este nesfârșit, dar câștigătorii nu vor fi atât de siguri.

Apelul soacra este o cerere pro-occidentală. Kazahii nu au avut acest istoric, de aceea nu am scris în kazah. Am o mamă și nici o altă mamă (precum și tații). Nu-i voi forța soția să-i cheme pe mama pe mama mea, dar cred că o va numi așa, pentru că este în kazah. De ce în Kazahstan. Pentru că soția mea va fi kelin pentru părinții mei, adică persoana a venit (keldi) familiei mele. Nu plec nicăieri.

nu o vei chema pe mama ta. De ce? cum nu este în kazah?
Nu știu, mamele se împart în națiuni? să spunem pentru mine conceptul de "mama viitorului mamei mele" și mama mea. știi, nu doar așa, ci chiar o persoană nativă. Ei bine, cum să spun, bineînțeles că nu știu ce va fi, etc. itp, dar acum o iau pe aici. și faptul că mi-ai scris cu adevărat surprins.

Și acum găsiți o femeie care se va potrivi cu el. D
Abia veți reuși. Voi toți vreți eroi și nici măcar nu merita un ban! Căutați un egal, în loc să vă umflați visul nerezonabil. Prințese, bla.

Almaty deversare Caphagai
19-08-10 13:24

49 de semne de kelin perfect kazah
>>
>> 1. E înțeleaptă
>> 2. E modestă
>> 3. Are fluență în kazah
>> 4. Ea este întotdeauna curată
>> 5. Kelinul kazah este frumos și frumos
>> 6. Ea este frumoasă chiar și fără machiaj
>> 7. Nu bea niciodată
>> 8. Nu fumează
>> 9. Își iubește soțul
>> 10. Ea este iubită de uimire de soțul ei
>> 11. Își iubește copiii
>> 12. Principala prioritate în viața ei este vatra familiei, menținerea în ea
>> stabilitate si fericire 13. Ar trebui sa nasca cel putin un fiu
>> și o fiică 14. Ea dă energia de conducere bărbatului ei 15. Ea este sigură
>> în soțul ei și se poate baza pe el, ea este cu el ca un a
> perete
>> 16. Este un profesor bun
>> 17. Admira copiii și ei au auzit adesea de la mama ei "lacomi"
>> sare, kunim, ayym, koshakanym, kulynym, roboti. "18. Are
>> independent de opiniile soțului ei asupra lucrurilor 19. Ea în orice moment
>> poate ajuta sfatul soțului ei 20. Ea știe că în proprietarul casei -
>> soț, și ia decizia finală în chestiuni importante. 21. Nu o face
>> urcă în afacerile soțului ei 22. În sex, ea îi satisface soțul 100%
>>. precum și el este 23. Este foarte bună 24. Nu va face asta
>> că nu i-ar plăcea soțului ei 25. Ea știe și întotdeauna își amintește ce nu este
>> ar fi vrut soțul ei 26. Nu are ce să se ascundă de soțul ei și
>> vice-versa 27. Știe cum să se îmbrace
>> 28. Își respectă părinții și părinții soțului ei
29. Nu purta o mini-fustă în prezența părinților soțului ei
>> 30. Are un simț subtil de umor
>> 31. Volumul râsului ei este pe deplin în conformitate cu standardele UE privind zgomotul
>> 32. Ea nu cuss, nici măcar nimeni nu-și amintește de buzele ei
>> a venit la "bl,% s, sheveshen. nach %%"
>> 33. Vorbește mai multe limbi străine
>> 34. Nu spune nonsens
>> 35. Nu suferă pontami
>> 36. Nu-i culoarea galbenă, nici măcar nu se gândește la asta.
>> a ajuns să devină o blondă
>> 37. Ea gătește bine cazaci, kuyrdak etc.
>> 38. Poate aprecia calitatea cărnii de cai nu mai rea decât soțul ei
>> 39. Este fluent în arta "Shayu Kuyu"
>> 40. În fiecare vineri se trezește devreme pentru a găti mătasea-nan
>> 41. Știe să facă minunate bașuri
>> 42. Nu are niciodată o mizerie în casa ei
>> 43. Nu va muri niciodată în fața televizorului în timp ce ea
>> soțul va spăla vasele
>> 44. Știe cum să conducă o mașină
>> 45. Știe cum să se comporte în societate și, dacă este necesar, poate să o susțină
>> conversație pe tema "Rolul toleranței și lyichnosti în unificarea pelemenilor
>> Burkina Faso, unicitatea culturii și obiceiurilor populației locale. "
>> 46. Există un număr mare de jigite care visează despre asta
>> 47. Dar nu fiecare dzhigit este vrednic de ea
>> 48. Este foarte greu să o găsiți
>> 49. Este înscris în cartea roșie







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: