12 opinii despre mixers blanco - opinia cumparatorilor

Mixere blanco - sanitare bune. Îmi place mai ales forma robinetelor. Permite curățarea ușoară a tăvilor cu diametru mare. Am un mixer de bucatarie de aproape 2 ani. Anterior, o spălare veche a gleznei a fost o problemă. Acum nu cunosc durerea. Vă sfătuiesc să cumpărați.







Mixerul Blanco Daras nu este rău în exterior, calitatea este, de asemenea, la nivel. Convenabil și practic. Instalatiile sanitare ale clasei de mijloc, banii lucrau cu interes.

Am cumpărat un blanco pentru bucătărie. Eu folosesc anul. Îmi place totul, în special o gamă largă de culori pentru orice spălare. Cu toate acestea, prețul este destul de mare. Totuși, este vorba doar de un mixer, nu de un robot, care însăși spală vasele)))

Aproximativ un an folosesc un mixer blanco mida. Modelul este excelent, designul și forma otpad. Problemele cu macaralele nu au fost. În timp, aveți nevoie pentru a inspecta, de întreținere preventivă, care, apropo, experții întotdeauna avertizează. Și atunci totul va servi mult timp. Fiecare lucru are nevoie de îngrijire.







Mixerul Blanco Fontas a fost foarte practic. Macaraua poate fi rotită după cum doriți și puteți trimite un curent de apă cel puțin lateral, sub un unghi, oricărei persoane după cum este necesar. Apa filtrată plus poate fi înfășurată într-o singură robinet. După cum se spune 2 în 1.

Eu folosesc instalatia de Blanco aproape 4 ani. În altă zi am instalat un mixer blanco wega. Totul, ca de obicei, este în ordine. Filtrul este conectat direct la robinet, astfel încât vom bea imediat apă filtrată de la robinet.

Am un blender Blanco Fontas, destul de mulțumit. Funcțional și elegant. Poate că costul ridicat poate fi atribuit minusurilor mărcii, dar am căutat în mod deliberat un cocoș de băut, așa că am fost gata să plătesc pentru confort și sănătate.

Am pus mixerul BLANCO Daras S undeva cu o lună în urmă. Un robinet bun, bine, de ani de zile. Recomandările mele.

Eu folosesc o jumătate de an cu un mixer blanco jeta. Mixerul nu are probleme. Arată decent, curăță bine, economisește spațiu, asigură o funcționare fără probleme. În general, instalațiile sanitare ale acestui producător german sunt satisfăcute.

De mult timp a ales o robinet pentru o chiuvetă de bucătărie și încă sa oprit la binecunoscuta marcă Blanco (Germania). Mi-au placut caracteristicile tehnice, chiuveta incorporata pentru filtrare, aspect frumos si materiale fiabile. Dezavantajele nu au dezvăluit încă (în utilizare 4 luni). Experții înființați au ajustat imediat totul. Achiziția nu este dezamăgită.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: