18 Tintarea lanternei


Lipiți filmul, pe care l-am lipit înainte
Am făcut-o în mod special, pentru că dacă aș fi lipit un film pe un lantern curat, aș putea vedea reflectorul invers și semnalul de direcție, pe care nu-mi place.






Încă o dată, totul sa dovedit exact așa cum am vrut))

Luminozitatea pare să nu fi fost schimbată, cel puțin când filmul era anterior înclinat, diferența nu a fost remarcabilă


Puțin mai târziu, a sosit Satar1k și m-au târât în ​​repetenți de film cotește la stânga este de asemenea foarte bun, acum pe un corp în cazul în care nimic nu iese în evidență, într-o singură culoare.

în aspectul viu mai negru, în fotografie ca o mulțime de galben

Înainte de asta, am avut deja încercări de a scufunda semnalele de întoarcere, dar s-au dovedit a fi ferme colective și am întors totul în stoc.
Rămâne să decidă ce este în neregulă cu insigna pe sabia grila radiatorului, dar e trivia)

Chiar înainte de NG am contactat colegi koreyka-l pentru o mică taxă, am cumparat mai multe din compartimentul pentru pasageri din plastic, ca de plastic meu, instalatori de alarmă rupt atașamentul clip, am încercat să rezolve această problemă cu bandă 3M adeziv, dar o astfel de decizie nu-mi place și a fost temporară.







ambalat totul în siguranță, totul a fost în siguranță și sunet, pentru care multe mulțumiri pentru el!

Clipuri au fost rupte de pe partea din față a peretelui din stânga, dar ambele ordonat să furnizeze, ca plasticul în Nexia meu, care este uscat și foarte ușor de Fray rupe. Cureaua din spate a fost cumpărată în timp ce el rupsea o mustață, când era strâns în piele. Acolo nu este vizibil și totul este bine, dar în mașină totul ar trebui să fie feng shui. Încălzește, bara din spate este strânsă în piele de piele și este așezată

Fața cu care se confruntă în aceeași zi instalată, acum este în regulă)


Câteva cuvinte pe care voiam să le spun despre periile Phantom-ului meu


Le-am pus în schimb pentru scheletul meu nativ, ramele de sârmă scârțâiau teribil și frecau rău, și nu mi-a plăcut aspectul lor.
Am pus Phantomurile, s-au frecat mai bine, dar scârțâitul a rămas - este foarte enervant.
Satar1k stau la fel pe Palma și pe Sandero, dar nu au nici un scârțâit sau nici un sunet, ei lucrează fără zgomot! Bănuiesc că acesta este paharul de Nexia?
Spune-mi, ce fel de cadre fără cadre le-au pus pentru a freca bine și fără sunete străine? Și este foarte enervant!
Și mai mult)
Îngrijitorul se leagă însăși de sticlă după ce sunt îndoite. După chiuvete, este necesar să trageți baza portbagajului și să întoarceți lesa pe geam, apoi normele. Dar nu este cazul! În ceea ce am putut înțelege că trage prost primavara, in toamna, am stropi-l VDshkoy maneca litologic și unsă pe care se bazează, dar mai ales nimic nu sa schimbat.
Cine sa confruntat cu acest lucru și cum să rezolve această problemă?

Toate cu sărbătorile care vin și vor veni!

Prețul emisiunii: 1 120 ₽ Kilometrajul: 27.176 km







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: