70 Comentarii despre stoloto la moscow, lucrătorii din industria textilă, Volgograd prospect, 43, к

Câștigurile se încadrează pe ordine în fiecare egalitate Krasnodar Regiunea Moscova și altele.

În studio, biletele sunt vândute slab imprimate, numerele și peste 300 de ruble sunt puțin vizibile. pe aceste bilete nu veți câștiga, doar într-un chiosc bilete normale și muze. numerele au devenit cântece mai slabe, mai ales semi-educate - fără voci, fără auz. Noua co-gazdă nu pot învăța două cuvinte, amuzant, și director adjunct va arata de multe ori un ritm anormal al piesei, este necesar, de exemplu, să bată din palme 2 chetvetri, și ea tempo vals. Prikol, e timpul să-i închizi și să vină ceva mai bun.







În studio vând bilete care sunt tipărite pe hârtie proastă, numerele sunt prost vizualizate, puteți câștiga nu mai mult de 300 de ruble. Muze. Camerele devin, de asemenea, mai rău, mulți nu știu cum să cânte chiar și în placaj, și director adjunct arată cum să aplaude când piesa apare întotdeauna din ton, și noul co-gazdă a două cuvinte nu poate. Prikol, au început să interfereze prost cu o pungă de butoaie, sau să o primească și să o arunce înapoi și să cheme un alt număr.

Cred că tot ce merge pe bilete cu anumite combinații ar trebui să rămână 3 sau 4 butoaie. Aceste 3-4 butoaie sunt în cele mai multe bilete. În plus, aceste butoaie sunt umplute cu anumite proprietăți aici doar pentru a ghici. Poate că există baterii care dau căldura la temperatura normală, pe care o simte mâna când atinge. Poate un mic șoc electric de la această experiență o mare Katale nu în zadar, el este mâinile Sharuda chiar și cu o jumătate de sac, care ar trebui să ia rapid butoiul și a venit. Concluzia mea este domnilor.







În studio, biletele sunt vândute slab imprimate, numerele și peste 300 de ruble sunt puțin vizibile. pe aceste bilete nu veți câștiga, doar într-un chiosc bilete normale și muze. numerele au devenit cântece mai slabe, mai ales semi-educate - fără voci, fără auz. Noua co-gazdă nu pot învăța două cuvinte, amuzant, și director adjunct va arata de multe ori un ritm anormal al piesei, este necesar, de exemplu, să bată din palme 2 chetvetri, și ea tempo vals. Prikol, e timpul să-i închizi și să vină ceva mai bun.

În studio vând bilete care sunt tipărite pe hârtie proastă, numerele sunt prost vizualizate, puteți câștiga nu mai mult de 300 de ruble. Muze. Camerele devin, de asemenea, mai rău, mulți nu știu cum să cânte chiar și în placaj, și director adjunct arată cum să aplaude când piesa apare întotdeauna din ton, și noul co-gazdă a două cuvinte nu poate. Prikol, au început să interfereze prost cu o pungă de butoaie, sau să o primească și să o arunce înapoi și să cheme un alt număr.

Dintre numărul mare de loterii, îmi place doar "lotetul rusesc". Această loterie a existat mult timp și este jucată de mulți oameni. Există, de asemenea, o emisiune de televiziune. Sunt premii bune. Și, în general, loteria este câștigătoare și interesantă.

Eu nu joc încă la loterie, dar îmi place să văd show-ul rus de la Lotto la televizor. Nu mi-a lipsit nici o problemă. Foarte interesant, cine va câștiga și ce fel de premiu.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: