3 ore de Nexia Assault


De asemenea ieri i-am luat pe liderul de forjare R15 VSMPO pentru iarnă pentru recuperare, sper să-l pun iarnă viitoare.

Kilometraj: 50500 km

Numai utilizatorii înregistrați pot participa la discuții.







Blocat încuietoarea, butonul nu merge până la capăt și ușa nu se deschide din interior, nu din exterior. A trebuit să sparg panoul din interior (vă spun hemoroizii) și să urc la castel. Am deschis-o, am scos blocul, l-am spălat cu benzină, l-am curățat cu o periuță de dinți, l-am umezit cu ulei, l-am pus, am verificat toate curentele și NU FIGA.
Care este captura atunci?

De asemenea, am avut o asemenea istorie, iarna trecută, după spălare nu a putut deschide ușile din față), cel puțin cele din spate au dat drumul deschiderii de la cheia de la buton. Așa că m-am dus în spatele volanului, prin ușile din spate)) Blocurile din față s-au deschis numai atunci când cabina sa încălzit)







băieții au blocat întrebarea în sine blocare ((((((a eliminat shell-ul, nu a înțeles cum să deschidă.

în măsura în care înțeleg, dacă blocajul însuși a fost blocat, atunci trebuie demonstrat, după îndepărtarea tuturor legăturilor, acesta este îndepărtat prin deșurubarea celor 3 șuruburi din lateral (lateral). și în cameră să înțeleagă ce este problema - rugină sau doar de la elementele care se mișcă rece în mișcare. -căldură, sită cu anti-rugina și smudge abundent cu litol.

dar am și alte hemoroizi. Recent am cumpărat o altă mână Nexia. așa că ieri am închis ușa cu cheia și când mânerul este ridicat de la exterior se deschide. de la ceea ce este. și dacă la ridicarea mânerului exterior, interior

Nu știu cum, în anul 2104.no, pe neksii cu astfel de simptome, aș fi decis că forța mânerilor cu mecanismul de blocare







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: