147 vorbite! OD la un alt medic

Noaptea bună toată lumea, spune-mi cum să trec de la un doctor la altul într-o clinică. Doctorul din casă este extrem de rar. Versiunea mea de evenimente (nu din auzite) -napisat cerere gl.vracha cu o cerere de a transfera la dr.vrachu psihol.diskokomforta din cauza ca un copil și părinții lui (doctorul doar șuncă, trufaș și arogant). Gl.vrach refuză, spun ei, volumul de muncă al tuturor medicilor este mare. Atunci ce să facem? (Iau referire la refuz). Sau orice alte sugestii cum să procedeze lin (orice medic în clinica noastră este încărcat pe urechi.). vă mulțumesc anticipat.







Am încercat cumva să mergem la →

Sa întâmplat un miracol: medicul care ma acceptat, a plecat în vacanță și am mai avut un alt doctor. După ce m-am uitat la hartă, ma invitat din nou la scaun! Monitorizarea sarcinii la o consultație feminină sau la o clinică privată: cum să alegi un doctor.

Retragerea din cont în consultarea femeilor. Dragi avocați! Vă cer ajutorul. Un doctor a sugerat întreruperea sarcinii - o problemă, mergeți la conducerea policlinicii și cereți-i să se transfere unui alt medic.







Probleme în consultarea femeilor. LCD, maternitate, cursuri, miere. centre. Sarcina și nașterea. Se pare că medicul a început să se îmbunătățească. Acum nu știu dacă să rămână cu ea până la sfârșitul sarcinii în cont sau să o schimbi cu o altă fată?

Mergând pentru a obține înregistrarea în LCD, dar problema este că nu vreau să văd un medic în zona noastră, ea mi-a spus o sarcină primul pic neugrobila (a doua jumătate a sarcinii a fost efectuat în alte consultări cu privire la locul de reședință al soțului ei.

Secțiunea: ecran LCD, maternitate, cursuri, miere. centre (cum să transferați din contul de la sarcină și sortare la altă regiune). Dar cum rămâne cu LCD-ul pe care îl văd? Doctorul acolo să-l spună ușor, așteaptă "recunoștință" de la femeile însărcinate, sub formă de dulciuri și fără ceai, ca și cum nu ai nevoie de nimic, dar.

Vino la el la recepție și explică motivul. Pentru a schimba acolo nu a dat - o dată a început un isteric pe o temă "LCD este overflowed, și încă tot de la un doctor la altul va rula ?!" Am tradus-o o dată. Nu știam doctorii, așa că m-am dus la cel căruia i-a trimis capul.

Consultarea femeilor. Vă sfătuim! Pot să mă înregistrez la consultarea femeilor? Sunt înregistrat într-un district și locuiesc împreună cu soțul meu în altul. În principiu, este posibil să se traducă, mai ales dacă nu există probleme de sănătate, în caz contrar medicii pot.

Apelul fetelor la serviciul militar. Moskalkova ofera: „Armata rusă este necesar să se introducă recrutarea obligatorie a femeilor uita la mai multe discuții :. stiri haioase despre tatăl său 145 de copii și 24 de femei soț







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: