90 de zile de "metamorfoză" cu traci anderson Am făcut-o! (Cu fotografie), pe diete

90 de zile de

Pentru o lungă perioadă de timp deja am de gând să scriu raportul despre acest program sportiv, dar timpul liber pentru o înregistrare completă nu este întotdeauna suficient. Dar tot trebuie să plătești tributui mătușii Tracy și să spui cum a fost.







Deci, Tracy Anderson este antrenorul Madonnei, Gwyneth Paltrow și al altor frumuseți de la Hollywood, o blonda miniatură, o fostă balerină. În contul ei, mai multe programe de fitness, dar "Metamorphosis" este probabil una dintre cele mai populare. Tracy Esența metodei este că nu exercită stimulează așa-numitele „mușchii mari“, și de sprijin, astfel încât cifra după exerciții cu Tracy ar trebui să fie foarte feminina si cizelat.

Calculat "Metamorphosis" pentru 90 de zile de cursuri (de fapt, chiar mai mult, pentru că nu ia în considerare week-end). Trebuie să practici 6 ori pe săptămână, o zi liberă. O jumătate de oră de putere, apoi o jumătate de oră de dans cardio cu Tracy. La fiecare zece zile încărcarea de putere se modifică astfel încât mușchii să nu fie utilizați.

În general, ceea ce m-au mituit în acest program este diversitatea și faptul că programul este conceput pentru o perioadă lungă de timp.

Tracy are 4 tipuri de "metamorfoză" pentru diferite tipuri de figuri (iau o descriere din forumul Mirimanova):
Omnicentric - pentru cei care cântăresc în mod egal pe tot parcursul vieții. Acest complex vă va transforma corpul în ansamblu, va strânge pielea, va dispărea flambibilitatea mușchilor, corpul va crește mai puternic.
Hipcentric - pentru cei cu o talie subtire, solduri largi si picioare complete. Acest complex vă va ajuta să vă faceți coapsele mai subțiri, să strângeți fesele și să reduceți aspectul celulitei.
Abcentric - pentru cei care au grasimi suplimentare pe stomacul lor si care au o talie larga. Acest complex va ajuta la reducerea taliei, iar stomacul va deveni plat și va arăta mult mai sexy.
Glutecentric - pentru cei care au fese fără formă. Acest complex va forma și strânge fese, elimina excesul de grăsime și reduce aspectul celulitei.
Eu, deși, în general, eu sunt de tip mai potrivite hipcentric, am lucrat la omnicentric, pentru că în momentul începerii claselor numai omnicentric era disponibil gratuit (acum pentru hiptsentrikov acolo).

Încă un lucru, o să spun imediat, sunt hulturial cu cardio. Dacă cineva își amintește că mă recuperează de la rănire, salturile și dansurile nu erau potrivite pentru mine, înlocuiește-o cu o bicicletă de exerciții cardio sau, în general, nu am înlocuit nimic. Încă de două ori a încetat să ia cursuri din motive medicale, pentru restul timpului a lipsit de ore, poate de câteva ori.

Tracy oferă chiar și un sistem de alimentare cu energie, dar am mâncat, nu a pierdut in greutate pe cont propriu, iar ultimele optsprezece luni, și păstrat numai greutatea, cred că, pentru cei care au nevoie să-și piardă rezultatele vor fi mai semnificative și vizibile.

Scopul meu nu a fost atat de mare - a pierde cateva kilograme si muschi de tonifiere. Din nou după rănire, piciorul meu drept era doar o vedere mizerabilă: o pungă plină de grăsime, nu un picior.

Potrivit sentimentelor mele, cel mai bun efect al exercițiilor pe fund și picioare. Ei bine, respectiv, cele mai complexe exerciții sunt și pe fund și pe picioare. Punctul distinctiv al metamorfozelor traciene este acela că studiază mai întâi un picior complet (fără pauze și respirație), apoi un altul. La început, a fost foarte dificil pentru mine, în special zeci de lucruri complexe, după părerea mea: al doilea, al cincilea, al șaptelea și al nouălea. Multe exerciții pentru echilibru. Presa a suferit după primele exerciții. Exercițiile pe mâini sunt de asemenea prezente, au nevoie de gantere de maximum 1,5 kg.

Ei bine și cel mai important, rezultatele mele (înainte și după):

90 de zile de
90 de zile de

Greutate - 55,5 -53,5 (-2 kg)
Volumul de caviar este de 36,5 -34,5 (-2 cm)
Volumul deasupra genunchiului - 42 - 40,5 (-1,5 cm)
Volumul piciorului este de 53,5-40,5 (-2,5 cm)
Volumul coapsei -91-89 (-2 cm)
Talia este de 69-67 (-2 cm)
Volumul abdomenului este de 82-80 (-2 cm)
Halife - 90-88 (-2 cm)

Ol, nu mă jignesc, dar cu cât o fac mai mult, cu atât mai mult înțeleg că, atunci când se observă efectul "mușchilor pompați", cu siguranță nu este rezultatul muncii timp de 3 luni. Acesta este un an sau două cursuri obișnuite) Deci, când aud o bună dorință: "Ei bine, acum am corectat figura" Înțeleg că oamenii pur și simplu nu înțeleg despre ce vorbesc. Desigur, cineva are inițial date bune naturale și abilitatea de a face sport, probabil că este mai ușor să le dai totul, iar rezultatul este palpabil. Și am fost o viață de-a lungul vieții de sport zero toată viața mea și ceea ce am acum este cea mai bună formă fizică mea în întreaga mea viață) Și, în general, nu voi opri acolo, principalul lucru este că sănătatea permite)

Pentru tine acum am stabilit că principala mea problemă nu este chiar „laterale picioare-genunchi“, am simțit întotdeauna arme slab și subțire, umeri subțire) Ei creează un sentiment că am fost „foarte subțire“. Și sunt deja trei săptămâni după ce Tracy a făcut un nou program, unde accentul se pune pe mâini. Desigur, genetica nu poate fi păcălită, dar voi încerca)

90 de zile de

Un mare plus pentru regularitatea :) În mod ironic, în cazul în care nu există nici o masa - nu musculare) Asta este, atunci când am lucrat cu un antrenor personal, am avut pentru a apela mai întâi 2 kg și apoi distila mușchii și așa mai departe. Doar pentru ca IMC a fost apoi 18 - nu a fost suficient de greutate, cei care au grăsime - creșterea în greutate nu este necesar))) Nu zhirinki)) pur și simplu pentru a reflecta faptul, dacă doriți să „facă un mușchi“ în viitor.
Thalia nu te face mai subtire, nu poti construi un sân (desi poti intari mușchii pieptului), dar poti pompa fundul. Odată, cifra va fi pictată cu curbe feminine plăcute. Mai ales dacă deja v-ați obișnuit să faceți acest lucru, și așa zelos, muncesc în mod regulat. doar citiți literatura necesară, găsiți în modelare nete sau ceva în acest spirit și continuați să vă îmbunătățiți.






Dar dacă vă scuturați fundul și mâncați cu dieta calorială, care vă susține 53 kg - un fund frumos pe care nu îl obțineți niciodată.
Deși eu sunt! Avem diverși iubitori de figuri aici, cred că de la mulți ați auzit complimente că sunteți o trestie de zahăr))))

90 de zile de

Da, Ol, am ce am eu. La mine o alegere sau "reedinochka", sau laturi și platens mai sus kolenkami. Grăsime, din anumite motive, am mai întâi amânări. Și pe o smochină îmi este cerută acolo este necesar pentru mine? Cool ar fi, bineînțeles, în cazul în care piept și fund))) Nu aș plânge))) Despre mușchii și relief, este doar devine vizibil, cu un procent redus de grăsime. Și sunt sigur că picioarele lui ar fi prea frumos, dacă eu încă skhudnula, dar ce se va întâmpla cu mine în jumătatea de sus a acestui caz este teribil să ne imaginăm) În ceea ce privește nutriția și formarea desigur, în tot acest timp eu nu val orbește picioarele mele, am studiat problema. De exemplu, știu deja că nu puteți pompa separat fundul, fără a crește volumul picioarelor. Ei bine, nu poți. Și picioarele mele sunt deja mari și dense (mai ales la o greutate mai mare) și am nevoie de asta pe o smochină? Asta era clar - pentru mine înainte de a fi fost foarte dificil pentru a ridica blugi skinny, pentru că mărimea mea gol la mine nalazit deasupra genunchilor, care este mai mult dimensiunea nalazit, dar atârna pe șolduri. De aceea sunt mulțumită de starea picioarelor mele. Și sarcina mea, așa cum o înțeleg, este de a echilibra cifra. Acum fac cardio și putere cu o părtinire în partea superioară a trunchiului. Sper că, în viitor, pot să merg la programul Tony Horton și să îl trimit. Și, da, repet, nu mă aștept de mirare fiznagruzki și magie de transformare în modelul Victoria Secret și nu sfătui pe nimeni, pentru că puteți doar dezamăgit din nou și arunca lucru util))))

Cu nutriție, sunt de acord că, dacă introduc o formare mai intensă, va trebui să revizuiesc regimul și să-i ajustez mesele.

90 de zile de

Despre fund și picioare - citiți postul meu astăzi.

90 de zile de

Nu, sunt de acord, că 55 - nu-i rău) Când am început să piardă în greutate, nu am crezut că ar putea pierde chiar și în greutate până la 55 kg, să nu mai vorbim de 53) și fotografiile (55-56 kg), tocmai am făcut-o înainte concurență „cursul de vară“, și înainte de începerea claselor în „metamorfoze, deci cu ei și să compare) care este, 55 kg - am deja mult mai subțire) și diferența de efect între fotografii în kg numai 2-2,5 kg) eu mă amuz sper că este încă un merit al sportului în viața mea. În general, da, trebuie să căutăm fotografii mai vechi, astfel încât contrastul să fie mai evident)

90 de zile de

90 de zile de

Nu sunt cu răul))) Este doar că te critici, asta înseamnă că tu simți că ai devenit subțire la marginea drumului și ce nu aș vrea. Și nu da vina pe natura. Despre faptul că tu spui sunt (nu la fel de picioare, brațe subțiri) Nu văd - ești frumoasă proporțională (și nu iau hainele standard, - aceste futangiilor nu-l coase pe oamenii obișnuiți), dar ești prea subțire. Și nu vreau să te jignesc - să faci un studiu cu aceleași fotografii când ai arătat mai bine. Poate că mă înșel și nu trebuie să-ți strici fundul și să te întorci 55 kg))))) Sunt doar o tânără care uneori vorbeste lucruri prea direct. Îmi pare rău, dar mă recunosc acum trei ani, atunci nu m-aș asculta acum, dar aș fi ofensat. Îmi amintesc chiar că mi-a fost frică să mă recuperez, iar talia nu mi-a plăcut talia mea. Dar să nu vorbim despre rău! Meriți respectul pentru dăruirea voastră, iar în haine cred că vă arătați otpadno)))
Deși nu, fă-mi scandaluri cu un astfel de impresionat OLKA-CRITICANT.

90 de zile de

A pierdut în mod semnificativ greutate)) Despre stransa, mi se pare ca esti foarte subtire och si nu este mult) si ai aratat 55 subtire. Și cred că nu trebuie să te concentrezi pe picioare, poate e mai bine să pompezi fundul, este frumos, dar este slab, cred că va fi mai bine dacă este puțin pompat. Și mâini. Și picioarele și stomacul mi se par perfect!

90 de zile de

tu))) mulțumesc pierde în greutate mai mică de 53 kg, iar eu nu mă duc, eu sunt nici măcar împotriva mai bine, dar numai că era mușchi, nu grăsime)) minte) și fund și picioare eu încă mai fac exercițiile chiar mai puțin decât înainte. și de modul în care ghemuit, care este, de asemenea, în teorie, ar trebui să contribuie la preoți rotunjirii, dar din nou, este dificil să se certe cu genetica. Cineva trebuie doar să piardă în greutate și să creeze o figură bună: piept, șolduri și talie așezată. Am pierdut în greutate și a primit un pic unghiulară, cele mai multe nu-mi place))) Dar încă mult mai bine decât era)

90 de zile de

90 de zile de

La 65 nu este foarte, dar adevărul și nimic atât de criminal. Acum trebuie să dau asemănarea cu diferența că sânii mari, aproape nici preoți, ei bine, asta Gillian puțin pompat în fund sau pot să cred pentru că părțile laterale și burta nu skhudnuli știu. Da, ai dreptate, care inițial date bune au nevoie doar să eliminați excesul, și care nu este un aspect și structură standard, cifre diferite pentru toate, dar cel mai bine unghiular subțire decât agățat cu Zhirkov în acest sens, am pe deplin de acord. Dacă am pierde în greutate atunci când firul la această greutate (nu vryatli au răbdare) la 53, probabil că se va întâmpla și unghiulare, dar cu sânii sisyastaya garoafe, numai aici, cu pierderea in greutate si piept goleste)))) În acest caz, este mai bine să fie inițial sânii mici.

90 de zile de

Nu. carnatiile sisyatny - este doar cool, cred)))))) Aceasta este exact ceea ce avem modelele observa))) Figura subtire si piept))))

Am Jillian inițial nu au fost luate în considerare, pentru că sărind de la ea, iar eu an întreg în convalescență după o accidentare gravă, și nu există acel salt, a fost întrebarea dacă eu pot merge în mod normal, și Tracy și-a plăcut secțiunea sa de putere, acolo nici sărituri, exerciții în principal, în patru labe, val și val în picioare, iar sarcina este, de asemenea, oh, cum ar fi simt bine.

Acum, eu, într-adevăr, învață deja să sară, dar aceasta este pregătirea pentru următorul program sportiv, pe care l-am căutat eu)

90 de zile de

țâțe Neeeeeee este prea inflorescență va daca voi pierde in greutate, probabil)))))))) Și mneb șolduri ușor mai largi, osul este ((am bylab bucuros. Și chiar talie părea să fie deja vizibile, și am un bazin nu este foarte .

90 de zile de







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: