11 opinii ale Spitalului Regional Central Bijbulyak la bizhbulyak s, strada centrală, 29

Când mama noastră Gatiyatullina RZ bolnav, și a trebuit să apeleze la chirurgi, ginecologi și medicii generaliști. Aveam nevoie de două operațiuni grave. Medicii Nureyev Fanis Zaynetdinovich, Khaziyev Foatovna Rose, Rose Tikenova Nailevna a făcut totul pentru a face mama mea ar putea fi in conditii de siguranta testate, pentru a merge și de a fi operat în RSC, și să vină acasă în condiții de siguranță și de sunet. Vă mulțumesc foarte mult! Fii sanatos tu si familia ta, mult noroc pentru tine peste tot si in tot! Cu recunoștință, patru copii, doisprezece nepoți.







Citind comentarii negative, mi-a provocat o mulțime de emoții: furie, indignare, resentimentele medicilor noștri, care sunt atât de vulnerabile încât oricine poate scrie orice rahat despre ele. Cred că mulți vor fi de acord cu ceea ce se datorează lui Rosa Nailevna. Acesta este un doctor de la Dumnezeu, un profesionist în afacerea lui. De ani de zile, ea are grijă de sănătatea noastră, indiferent de vârsta lor și de sănătate. Datorită faptului că mulți dintre noi îi datorează în mod corect și corect, îi datorăm viața. În ciuda absenței. Data viitoare ›

Copilul și-a plictisit limba, o bucată de limbaj atârnând. Se întoarse la spital, aștepta aproape o oră pentru ca chirurgul să intre, se opriră. În acest moment, terapeutul a abordat o semnătură în baza mandatului de moarte. Timp de 10 minute au decis să o semneze, am stat cu răbdare și am examinat zidurile cabinetului până când asistenta ne-a adresat: "Sunteți la recepție?". Nu, am mers să ne încălzim. Doctorul a întrebat despre această problemă și a spus: "Și ce vrei să fac? Pentru tine la medicul dentist". (după o oră de așteptare). Am fost la dentist, în birou doar o asistentă medicală. Data viitoare ›

Sunt doar îngrozită, unde se află copiii bolnavi, acolo sanatorii nu spală podele în saloane, doar pe coridoarele pe care le spală, dezgustător.







Pentru ceea ce ați făcut, dacă nu aveți timp, setați ora recepției. Nu poți să-l dai la timp, pe coridor nu e niciunde să stai bolnav.

Idiociile de un fel, banii rămași pentru a trece prin consiliul medical, dar în cele din urmă, ceva nu este în regulă! Ajutorul nu poate fi umplut în mod normal! Și nu vrem să o schimbăm, e minunată, dar faci ceea ce vrei, problemele tale, încă de 5 ori și în mod normal. Suntem oameni bogați, aruncați-l!

Multe mulțumiri pentru tatăl meu Astapov Vitaly Vladimirovici, l-ai tratat foarte bine. Către tine și așa tratat, când vei fi bolnav și legat de pat, apa nu îți va permite să bei, iar asistenta îi mulțumește mult pentru atitudinea brutală. Îți voi aminti întotdeauna pentru totdeauna și "Mulțumesc" toată viața mea. Astapova Hope.

Copilul și-a plictisit limba, o bucată de limbaj atârnând. Se întoarse la spital, aștepta aproape o oră pentru ca chirurgul să intre, se opriră. În acest moment, terapeutul a venit cu o semnătură sub mandatul de moarte. Timp de 10 minute au decis să o semneze, am stat cu răbdare și am examinat zidurile cabinetului până când asistenta ne-a adresat: "Sunteți la recepție?". Nu, am mers să ne încălzim. Doctorul a întrebat despre această problemă și a spus: "Și ce vrei să fac? Pentru tine la medicul dentist". (după o oră de așteptare). Am fost la dentist, în birou doar o asistentă medicală. Data viitoare ›

Când mama noastră Gatiyatullina RZ bolnav, și a trebuit să apeleze la chirurgi, ginecologi și medicii generaliști. Aveam nevoie de două operațiuni grave. Medicii Nureyev Fanis Zaynetdinovich, Khaziyev Foatovna Rose, Rose Tikenova Nailevna a făcut totul pentru a face mama mea ar putea fi in conditii de siguranta testate, pentru a merge și de a fi operat în RSC, și să vină acasă în condiții de siguranță și de sunet. Vă mulțumesc foarte mult! Fii sanatos tu si familia ta, mult noroc pentru tine peste tot si in tot! Cu recunoștință, patru copii, doisprezece nepoți.

Citind comentarii negative, mi-a provocat o mulțime de emoții: furie, indignare, resentimentele medicilor noștri, care sunt atât de vulnerabile încât oricine poate scrie orice rahat despre ele. Cred că mulți vor fi de acord cu ceea ce se datorează lui Rosa Nailevna. Acesta este un doctor de la Dumnezeu, un profesionist în afacerea lui. De ani de zile, ea are grijă de sănătatea noastră, indiferent de vârsta lor și de sănătate. Datorită faptului că mulți dintre noi îi datorează în mod corect și corect, îi datorăm viața. În ciuda absenței. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: