5 Reguli de conduită la pietoni care nu pot fi purtați și aduși cu ei - vestea despre Voronej este a mea!

  • 5 Reguli de conduită la pietoni care nu pot fi purtați și aduși cu ei - vestea despre Voronej este a mea!

    1. Conform legii federale "Cu privire la ansambluri, mitinguri, procesiuni și vărsări" nu trebuie să se utilizeze măști, mijloace de camuflaj sau alte elemente menite să împiedice identificarea persoanelor.







    2. Este interzisă transportul de arme, muniții, piercing sau obiecte de tăiere, precum și alte obiecte care pot fi folosite ca arme.

    3. Desigur, interzise și substanțe explozive,,, mirosind puternic otrăvitoare substanțe explozive toxice inflamabile, substanțe inflamabile sau a unui articol pirotehnic și (cu excepția celor pentru chibrituri și brichete de buzunar). Deci, de exemplu, în cazul în care are loc o întâlnire pe vreme rece, face un foc, chiar și cu scopul imposibil de cald.







    4. subiecți (materiale chimice) nu poate aduce la eveniment, care poate fi utilizat pentru fabricarea de materiale pirotehnice sau fum, materiale inflamabile și substanțe, alte substanțe, obiecte, produse, inclusiv de casă, a căror utilizare poate duce la fum, foc.

    5. Este interzis să transportați și (sau) să consumați produse alcoolice și alcoolice, bere și băuturi produse pe baza sa; să fie într-un loc de organizare a unui eveniment public într-o stare de intoxicare.

    Portalul de informare "MY! Online »
    (traducere - "Linia mea dreaptă")

    Fondator: LLC "Editura" Presa Liberă "

    Există veste interesantă? Apel: (473) 267-94-00. Scrieți: [email protected]. [email protected]







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: