10 citate favorite din filmul de moda principal "diavolul poarta prada" - viata sub lampa!

10 citate favorite din filmul de moda principal

"Diavolul poartă Prada" ne-a povestit o poveste despre modul în care un loc de muncă poate schimba o persoană, caracterul, obiceiurile, dorințele și chiar viziunea asupra lumii. Cât de important este să găsești lucrarea visurilor tale și să nu uiți de cei dragi. Iar cei care au visat la lumea strălucirii, filmul părea să se transforme în apă rece: glamour este nemilos și nu toată lumea poate supraviețui în lumea sa. Imaginea a dat publicului o varietate de impresii și rămâne cel mai interesant film despre modă, carieră și relații.







10 citate favorite din filmul de moda principal

Ce, viața personală nu merge bine? Întotdeauna se întâmplă când reușești în cariera ta. Spune-mi, când totul este complet ruinat, acesta este un semn sigur pentru creștere.

- Am o dietă nouă, foarte eficientă: nu mănânc nimic, dar când simt că o să cad, mănânc o bucată de brânză. "Se pare că funcționează." - Da, încă câteva atacuri de gastrită și voi fi la țintă.

10 citate favorite din filmul de moda principal






V-ați vândut sufletul diavolului când ați pus pe pantofii Jimmy Choo pentru prima oară, am văzut.

"O rochie frumoasă!" Și o să mă ia? - Bineînțeles! Veți obține săpun și totul va fi bine.

- Nu mănânci deloc aici? - Da, din moment ce a doua dimensiune a devenit al patrulea, iar al doilea - al doilea. - Am al șaselea. "Ah, cel vechi de paisprezece ani."

10 citate favorite din filmul de moda principal

10 citate favorite din filmul de moda principal

Creșterea mică este un ego imens.

- Deci, datorită faptului că și-a întins buzele, va schimba complet colecția. "Încă nu înțelegi?" Totul depinde de opinia ei.

10 citate favorite din filmul de moda principal

Pentru acest post, mulți ar fi dat totul în lume și v-ați condus la ea. Și vă întrebați de ce nu te-a sărutat pe frunte și vă va da o stea de aur la sfârșitul zilei. Vino în mintea ta, iubito.

Crezi că e doar o revistă? Nu, nu e doar o revistă. Este o torță strălucitoare în întuneric pentru ... să zicem, pentru un băiat care a crescut cu șase frați și a mers la cusut și cusut cursuri în loc de fotbal, iar noaptea a citit "Podium" cu o lanternă ...

10 citate favorite din filmul de moda principal







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: