Copiii cu o boală genetică rară au vizitat formarea echipei naționale de fotbal a Rusiei

Rada a adoptat în primă lectură un proiect de lege privind privatizarea proprietății de stat în Ucraina și Crimeea

Spartak

Moskalkov: rude ale locuitorilor dispăruți în Cecenia luați sub protecția persoanelor care aplică legea

Spartak

Spartak

Ca parte a gazdei gazdei în minutul 22 din penalty-ul marcat Dmitry Kombarov. Serghei Tkachev a marcat în Kuban (61).

"Spartacus" pentru a doua oară în sezon a primit dreptul la o pedeapsă. Primul a fost numit în primul tur al meciului împotriva CSKA Moscova, apoi a marcat și Kombarov (1: 0).

Tragere populară

Draw - cel mai popular rezultat al confruntării dintre "Spartacus" și "Kuban". Câștigătorul nu a fost identificat în cinci din ultimele șase meciuri, iar întreaga echipă a jucat o remiză în 10 întâlniri din 21 în campionatul rus.

Meciul primei runde sa încheiat cu un scor de 3: 3.

"Spartacus" a egalat în tabel cu "Dynamo" - roșu și alb, cu 36 de puncte pe locul șase. "Kuban" a rămas a opta (31).

Opinii ale mentorilor echipei

Rezultatul meciului a provocat un sentiment de dezamăgire în antrenorul Krasnodar "Kuban" Leonid Kuchuk, deoarece echipa lui nu a folosit mai multe șanse de punctaj. Jurnalistului i sa spus despre acest lucru chiar de către expert.

„Am jucat pentru a câștiga. În a doua jumătate din partea noastră a fost demonstrat foarte agresiv, joc fără compromisuri. Pentru aceasta recunoscător pentru echipa. În a doua jumătate a început să se“ agăța „pentru minge, mai ales în mijlocul terenului. În plus am fost capabili de a disloca de atac și de a face“ Spartacus "pentru a alerga la scopul lor". În prima jumătate au lucrat prea încet cu mingea ", a adăugat expertul.

Întrebat de Tass de ce din primul minut pe teren nu a venit Denis Davydov și Jano Ananidze, a declarat un expert. „Acest lucru a fost din cauza unor considerente tactice Da, le-a plăcut jocul precedent cu“ Torpedo „dar stilul de joc“ Torpedo «și» Kuban „este diferit. schema aleasă de performanțe bune în prima jumătate a anului. în plus, a trebuit să se ia în considerare absența Serghei Parshivlyuk Serdar Tasci. am arătat jocul nu este legată de aranjamentul nostru. ne-am rezumat organizarea jocului. uneori doar am urmărit ca sa întâmplat Nu pot spune încă ce se întâmplă cu echipa.

Când a fost întrebat de ce prima schimbare a fost făcută doar în minutul 74 Yakin a spus: „Înainte de a egala pentru a face noi toți aranjate Uneori pierdem organizația ca pentru înlocuiri, aici, ca în film - nu știi ce se va întâmpla .. în cele din urmă. "