5 zile pe jos pe Crimeea

Problema foarte caldă și controversată.

Multe riscuri, dar cred că într-o anumită etapă de dezvoltare (sau degradare), o persoană ajunge la faptul că trece doar o parte a căii.







În acest lucru există un buzz și un imens rampă de lansare pentru a câștiga experiență interioară. Acest lucru are propriul risc și propria prostie.

Cineva o alege singură, cineva este forțat de circumstanțe, cineva se alege în timp ce se ascunde în spatele circumstanțelor.

Principalele măsuri de siguranță.

Apoi m-am uitat la documentarul despre vânătorii din taiga, când au plecat singuri timp de o lună în taiga și mi-au dat seama că această ieșire solitară nu se afla în jur.

Dar punctele de timp de referință, traseu și control am avut, și am lipit de el.

P.S. Despre un rucsac de 28 de litri.







Cineva din mediul înconjurător a spus odată că dacă mergi la camping cu un rucsac care cântărește mai mult de 15 kilograme, atunci ești fie foarte puternic, fie prost, fie amândouă.

Fiecare curs alege, el este puternic și nu există nici o altă cale :-)

Dar, în cele din urmă, el a refuzat în general să se întoarcă pe rucsac și apoi a continuat cu roaba. Da, nu poți urca în munți cu așa ceva, dar faptul că rucsacul din spate a ieșit afară. Încă nu înțeleg, dacă i-ar rupe spatele sau ce alte traume. sau doar hrănit.

Undeva în capul meu există un stereotip militar pe care un rucsac ar trebui să fie mai ușor de 6 kg. Este necesar ca el să fie astfel încât să poată fi purtat toată ziua și să nu fie îndepărtat și că era ușor. Am fost la începutul a 9,6 kilograme fără haine pe mine și cu jumătate din aprovizionarea cu apă. Rucsacul obișnuit, cu care mă duc la lucru, doar cu un covor atașat lateral, o copertină asemănătoare cu polietilenă și o jachetă.

P.S. Din inconștientul public din Crimeea

Garbage numai după sine și colegi mai puțin rezonabile - vom elimina, și apoi aici deja un dolphin unul sufocat pe o sticlă de plastic și a murit.

Dragostea și protejarea naturii, mama ta.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: